10 sie 2016

[Głosowanie] KCA Argentina

KCA ARGENTINA. The Nickelodeon Kids' Choice Awards, w skrócie znany jako KCAs to gala rozdania nagród. Rozdawane są w kategoriach: telewizja, muzyka, sport oraz film. Głowna gala odbywa się w USA, natomiast niektóre państwa m.in. Columbia czy Argentyna organizują własne rozdania nagród. Głosowanie odbywa się przez internet na stronie międzynarodowej Nickelodeon lub za pomocą hashtag'ów na Twitterze. Gala ta jest już doskonale znana w świecie V-Lovers, albowiem fioletowi nie raz byli nominowaniu do poszczególnych kategorii. Głosowania wiele razy wygrywali Martina Stoessel w kategorii Ulubiona Aktorka, Jorge Blanco w kategorii Ulubiony Aktor oraz Diego Dominguez w kategorii Ulubiony Czarny Charakter. Przyszła pora na kolejną edycję popularnej na całym świecie gali. W tym roku nominowany został Ruggero Pasquarelli w kategorii Ulubiony Aktor oraz Ruggelariia w kategorii Wirtualny Moment

PIERWSZY SPOSÓB GŁOSOWANIA:
ZAGŁOSUJ NA RUGGERO: głosowanie na stronie KCA Argentina w kategorii Actor Favorito [klik] (nie ma ograniczeń w liczbie głosowania).    


ZAGŁOSUJ NA RUGGELARIĘ: głosowanie na stronie KCA Argentina w kategorii Momento Viral [klik] (nie ma ograniczeń w liczbie głosowania).    


DRUGI SPOSÓB GŁOSOWANIA: 
ZAGŁOSUJ NA RUGGERO: głosowanie na Twitterze za pomocą hashtag'ów #KCAArgentina oraz #RuggeroPasquarelli (tweet musi zawierać oba hashtag'i). Jeden tweet - jeden głos. 
ZAGŁOSUJ NA RUGGELARIĘ: głosowanie na Twitterze za pomocą hashtag'ów #KCAArgentina oraz #RuggelariaViral (tweet musi zawierać oba hashtag'i). Jeden tweet - jeden głos. 

PRZYPOMINAM O GŁOSOWANIU NA RUGGERO W KCA COLUMBIA: [KLIK]


1 komentarz:

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!