13 lip 2016

[Głosowanie] Głosuj na Ruggero

GŁOSUJ NA RUGGERO. Nie tylko fani doceniają talent swoich idoli. Robią to też znane gale i często nominują artystów w różnych kategoriach. Najlepszym przykładem będzie tu Kids Choice Awards, do którego nasza obsada jak i sam serial niejednokrotnie byli nominowani, mało tego - odnosili sukcesy. Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że możecie głosować na Jorge w KCA Mexico (więcej informacji TUTAJ), a już mamy kolejną osobę, na którą możemy oddawać głosy, tym razem w KCA Colombia.


Jak już się domyśliliście po tytule posta, chodzi tu oczywiście o serialowego Federico, czyli Ruggero Pasquarelliego. Włoch został nominowany w kategorii Najlepszy aktor. Jeśli więc Wy również jesteście Ruggeristas, lubicie Ruggero, czy też po prostu - chcielibyście pomóc Ruggowi wygrać - nie czekajcie!


JAK ZAGŁOSOWAĆ?


Głosować możecie na dwa sposoby. Pierwszy to wejście na oficjalną stronę KCA Colombia (klik) i w kategorii "Actor favorito" wybranie Ruggero.
Drugi sposób to głosowanie przez Twittera. W twitcie musicie umieścić te dwa hasztagi: #KCAColombia i #RuggeroPasquarelli.

Przykładowy Tweet:
Chyba nie muszę przypominać, że juntos somos mas, więc jeśli się postaramy, na pewno Ruggero uda się wygrać.

GŁOSUJMY!

4 komentarze:

 1. Anonimowy14:12:00

  Piszesz świetne posty, Iza, ale pamiętaj, że Rugge to nie wszyscy z obsady (nie że mam coś do zarzucenia) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ja pamiętam ;) Nie martwcie się, szykuję już dla Was post m.in. o Cande, z resztą sami się niedługo przekonacie. A na dobry początek celowo chciałam o Ruggu, bo wiem, że wiele osób postrzega go tylko przez pryzmat Luny i chciałam to zmienić + jednak to, że został nominowany jest ważne.

   Usuń
 2. Anonimowy17:37:00

  Oczywiście jak jest parę postów o Ruggu to od razu źle ale jak jest ciągle o Tince to idealnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nasze tweety i głosowanie w przypadku KCA się nie liczą, niestety :/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!