12 lip 2016

[Nabór] Dołącz do redakcji naszego bloga!

DOŁĄCZ DO REDAKCJI NASZEGO BLOGA! Cóż, nikt nie spodziewał się, że nastąpi nabór jeszcze w historii naszego bloga, bo jak by się zdawało z biegiem czasu mogłoby brakować tematów, a osób, które pisałyby go byłoby nieco mniej, a jednak. Los jeszcze nieźle potrafi zaskoczyć jak widać i tym samym my zaskakujemy Was, bo już teraz macie szansę być częścią naszego bloga. W ostatnim czasie redakcja bloga chcąc lub nie nieźle się wykruszyła, wiele osób poszło własną drogą, założyła własne blogi, inni znów całkiem zrezygnowali z bloggowania i proszę Was, nie miejcie nam tego za złe, bo to nieuniknione, że czasem coś się w nas wypala, a to co nas wcześniej cieszyło, już nie czyni nas tak samo szczęśliwymi. Mimo wszystko piszę ten post, bo wiem, że mimo ponad trzyletniej pracy naszego bloga to nie jest jeszcze koniec, a być może właśnie nowy początek. Zapraszam do rozwinięcia, gdzie dowiecie się jak możecie dokonać zgłoszenia i jakie są nasze wymagania.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
1. Napisz swoje imię, nazwisko, wiek, zainteresowania oraz kontakt do siebie (najlepiej niech będzie to aktywna poczta mailowa, przez którą możemy się z Tobą skontaktować lub social media, np. Facebook).
2. Napisz, dlaczego zdecydowałeś/aś się dołączyć do redakcji naszego bloga oraz ewentualne własne pomysły na posty, zmiany czy nową działalność.
3. Czy posługujesz się jakimś językiem obcym, który przydałby się do prowadzenia bloga? Chodzi głównie o język angielski, włoski lub hiszpański oraz jeśli tak - w jakim stopniu?
4. Jaką ilością wolnego czasu dysponujesz, jaką mógłbyś/mógłbyś dysponować dla bloga zarówno przez okres wakacyjny jak i podczas trwania roku szkolnego?
5. Podaj źródła/strony internetowe, z których czerpiesz informacje o serialu i obsadzie.
6. Czy potrafisz umiejętnie posługiwać się poprawną polszczyzną, używać odpowiednio znaków interpunkcyjnych i czy uważasz, że byłbyś/byłabyś w stanie prawidłowo dla czytelnika przekazać informacje? 
7. Jeśli masz jakieś dodatkowe umiejętności, uwagi, jest coś, czym chciałbyś/chciałabyś się pochwalić - napisz tutaj.

Taki formularz zgłoszeniowy wraz z postem próbnym (na dowolny temat, jednak niech nie będzie to post powitalny!) przesyłacie na naszą skrzynkę mailową: violetta2polska@onet.plNajlepiej jeśli post próbny znajdował się w załączniku, a nie był wrzucony prosto do wiadomości tekstowej. 
Na wstępie zaznaczam, że potrzebujemy około trzech osób, które od zaraz mogłyby zacząć pracę na blogu. Nie szukamy osób, które przyjdą, narobią zamieszania i odejdą. Szukamy osób, które na stałe mogłyby tu na miarę swoich możliwości regularnie pisać posty. W tej chwili nasz blog ma już ponad trzy lata i niestety nie mamy czasu na bawienie się w prowadzenie okresów próbnych, zamienne wprowadzanie osób - osoba, która nam się spodoba zostaje dodana do redakcji bloga i jeśli po wyznaczonym okresie czasu coś będzie nie tak, po prostu zostanie usunięta, chociaż mamy nadzieję, że wybierzemy na tyle trafnie, że nie będzie takiej potrzeby. Nie zważamy uwagi na wiek, pochodzenie, a umiejętności, dlatego też nie radzimy koloryzować, bo prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw. Mamy nadzieję, że nabór okaże się trafny i faktycznie znajdziemy to, czego szukamy, czyli młode talenty, które zechcą u nas pisać. Cóż, w tej chwili życzę powodzenia i jeśli mielibyście jakieś pytania, przekierowuję Was na nasz ask blogowy (@violetta2polska), a także możecie pytać o szczegóły pod tym postem.

17 komentarzy:

 1. Do kiedy można się zgłaszać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tę chwilę nie widzę konkretnego czasu. Będziemy szukać aż znajdziemy, ale jak najszybciej najlepiej byłoby gdybyście przesyłali zgłoszenia. :)

   Usuń
 2. To w takim razie kto jest na ten moment w redakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22:38:00

   Ola i Iza. :)

   Usuń
  2. Patty dziś odeszła :c

   Usuń
 3. Anonimowy23:05:00

  A Dodo????!?!?!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy23:41:00

   Przecież odeszła

   Usuń
  2. Anonimowy23:56:00

   A gdzie chamsko odeszła to już wszyscy wiedzą :) -,-

   Usuń
  3. Anonimowy00:02:00

   Aha
   Tzn wiedziałam, że teraz jest na blogu o Lunie, ale myślałam, że leci na 2 fronty.

   A ona po prostu po skończeniu Violi i zaczęciu historii o Sol se poszła.

   Usuń
  4. Miło ,że mnie tutaj wspominacie :)

   Usuń
  5. Anonimowy17:49:00

   Miło cię widzieć.
   W sensie dawno nie widziałam twojej fotki :D

   Usuń
 4. Spróbowałabym, ale nie wiem jak z czasem... Przemyśle to jeszcze, i może się zgłosze. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy19:34:00

  już wysłałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. mam pytanie ile się czeka około na odpowiedź ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jutro wracam z wakacji więc spróbuje swoich sił.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jutro wracam z wakacji więc spróbuje swoich sił.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!