14 lip 2016

[Na gorąco] Martina planuje odwiedzić Polskę!?

MARTINA PLANUJE ODWIEDZIĆ POLSKĘ!? Nie da się ukryć, że Fioletowi umieją zaskoczyć. Często w najmniej oczekiwanym momencie potrafią zasypać nas informacjami, które niejednego fana mogą przyprawić o przysłowiowy zawał serca. Mowa tu oczywiście nowych projektach, a także - co bardzo istotne - wizytach w różnych krajach. My mieliśmy okazję gościć u siebie obsadę podczas trasy Violetta Live, ale także przy okazji solowej działalności naszych ulubieńców. Dla przypomnienia - w te wakacje odwiedzi nas uśmiechnięty brazylijczyk Samuel Nascimento w ramach Young Stars Festival, z kolei piękna Włoszka, Lodovica Comellobędzie gościem na Światowych Dniach Młodzieży. Dziś pojawia się jednak nowe pytanie: czy wizytę w naszym kraju planuje także odtwórczyni głównej roli - Martina Stoessel?

PIERWSZE ZNAKIAle skąd właściwie taki pomysł, że Tini planuje odwiedzić Polskę? Wszystko za sprawą dzisiejszych Tweetów:

Jak widać, Tini napisała do Niemiec, Włoch, Brazyli, Polski i Francji. Sens wszystkich tweetów jest mniej-więcej taki sam: panna Stoessel pyta fanów z poszczególnych krajów, jak się mają, czy wydzieli już teledysk do Great Escape, pisze że ich kocha, wyraża także nadzieję, że niedługo ich odwiedzi. Czyżby więc Martina szykowała się do wizyty w tych krajach? Raczej nie jest kwestią przypadku, że napisała do tych konkretnych państw, nie sądzicie? Jeśli nasze przypuszczenia się potwierdzą, to prawdopodobnie wkrótce będziemy mogli po raz kolejny gościć Tinitę w Polsce! Oczywiście o wszystkim będziemy Was informować na bieżąco.


JAK MYŚLICIE? TINI ODWIEDZI POLSKĘ?

17 komentarzy:

 1. OMG 😀 Niech przyjedzie nad morze 😂

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę,ze Tini nas odwiedzi

  https://disney-colorfulworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę,ze Tini nas odwiedzi

  https://disney-colorfulworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejku, fajnie by było ❤

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy21:51:00

  Ja bym chciała żeby Tini odwiedziła jakieś miasto lub rejon w Polsce gdzie jeszcze nie była nigdy np. morze lub góry albo Wrocław i Poznań. Myślę że nas odwiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W górach było fajnie, ale pewnie i tak przyjedzie do Wawy

   Usuń
 6. Anonimowy22:35:00

  Warszawa❤

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam nadzieję , że nas odwiedzi ! ♥♥♥
  Gdyby przyjechała do polski na koncert to w sumie na pewno morze być Kraków i Łódź a na Wawe to może bym namówiła...
  Ale jak to ma być spotkanie to fajnie by było w Opolu , Wrocławiu lub Katowicach. Jakby miała do nas przyjechać to chciałabym ją zobaczyć , ale gdyby nie było to możliwe to i tak bym się cieszyła :)

  POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy14:43:00

  Kraków <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Najlepiej morze.Nikt z tamtąd nie spotkał się z obsadą.Tamci fani też by chcieli mieć przyjemność zobaczenia obsady.Tinka jest jej częścią więc fajnie by było gdyby tam przyjechała.Jak coś to nie jestem z Pomorza tylko z Kujawsko Pomorskiego.

  OdpowiedzUsuń
 10. Najlepiej morze.Nikt z tamtąd nie spotkał się z obsadą.Tamci fani też by chcieli mieć przyjemność zobaczenia obsady.Tinka jest jej częścią więc fajnie by było gdyby tam przyjechała.Jak coś to nie jestem z Pomorza tylko z Kujawsko Pomorskiego.

  OdpowiedzUsuń
 11. Katowice i np. Gdańsk tak na dwóch końcach 😊 Byłoby fajnie, bo zawsze stolice i te większe miasta, a tak to coś nowego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy19:45:00

   Z tego co kojarzę to jak Tini opowiadała w wywiadzie o swojej trasie koncertowej to zdradziła, że zagra w tam gdzie były koncerty Violetta Live czyli w Polsce największe szanse na zobaczenie show Martiny mają Łódź, Warszawa i Kraków

   Usuń
 12. Odpowiedzi
  1. Tak !! Do Wrocka mam nie całe 2 godzinki :)

   Usuń
 13. Anonimowy23:01:00

  Centrum kraju, miasta takie jak Warszawa, Kraków i Łódź.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!