20 lip 2016

[Na gorąco] Falba nie istnieje? Alba jest singielką?

FALBA NIE ISTNIEJE? ALBA JEST SINGIELKĄ? Nie ma wątpliwości, że temat Falby jest jednym z najbardziej zagadkowych w fioletowym świecie. Można powiedzieć, że plan Violetty działa niczym swatka, najpierw przyjaźń Diego i Clary przerodziła się miłość, później strzała amora trafiła Lodovicę i Tomasa (kierownik produkcji telewizyjnej, w tym również Violetty), natomiast dziś są szczęśliwym małżeństwem. Nie możemy zapomnieć o Candelarii i Ruggero, którzy są już razem ponad rok. Czy to możliwe, aby w gronie fioletowych par znalazła się również Falba? Po ponad roku wyczekiwania na potwierdzenie lub zaprzeczenie związku Facundo i Alby, Gambande rozwiał nasze wszystkie wątpliwości. 


O relacji tej pary już od dłuższego czasu jest głośno w fioletowym świecie. Wszystko zaczęło się ponad rok temu, podczas trwania trasy koncertowej Violetta Live, kiedy to portale społecznościowe zarówno Alby jak i Facundo wręcz pękały w szwach od ich wspólnych zdjęć. Warto dodać, że podobna sytuacja miała miejsce kilka lat temu. Cała sprawa jednak ucichła w momencie kiedy pojawiły się pierwsze spekulacje o rzekomym związku Facundo i Candelarii. Wątpliwości fanów szybko zostały rozwiane, albowiem oboje przyznali, że są tylko przyjaciółmi. Wracając do Falby - wszystko wskazywało na to, że ta dwójka faktycznie jest razem gdyby nie fakt, że w lutym zeszłego roku na blogu Alby pojawił się post, w którym przyznała, że żyje w związku na odległość. Ciekawych zapraszam do tego posta, gdzie jedna z naszych redaktorek bardziej wgłębiła się w całą sprawę: [klik].


Same zdjęcia nie są żadnym dowodem, ale co z okazywaniem uczuć podczas trwania koncertów? Zdania na ten temat były podzielone - jedni uważali, że pocałunki tej dwójki są tylko kwestią scenariusza, ponieważ podczas Violetta Live każdy z członków obsady wciela się w swoje serialowe postacie, inni zaś twierdzili, że buziaki były spontaniczne, a serialowa para wielokrotnie dała ponieść się chwili. Zważając na fakt, że każdy gest i każde słowo podczas trwania show są idealnie zaplanowane, a pocałunki Facundo i Alby pojawiały się w różnych momentach trwania koncertu bardziej prawdopodobna druga opcja. W dalszym ciągu to wszystko nie kleiło się kupy, bo który chłopak nie byłby zazdrosny, wręcz wściekły żyjąc z myślą, że jego dziewczyna publicznie całuje się z innym? Niejednokrotnie pojawiały się spekulacje, że post o związku na odległość miał na celu zmylić fanów, ponieważ Rico należy do osób bardzo ceniących swoją prywatność. Ponadto gwiazda nigdy nie dodała zdjęcia ze swoim wybrankiem, nie zdradziła nawet jego imienia, a jedne co nam wiadomo na jego temat jest to, że jest Argentyńczykiem, co tylko potwierdzałoby teorie shipperów Falby. 
Media niejednokrotnie próbowały dowiedzieć się co tak naprawdę łączy Albę i Facundo, jednak obydwoje jedynie przyznawali, że ich relacja jest muy linda (bardzo piękna, wyjątkowa). Czy to nie dziwnie, że do końca trzymali fanów w niepewności? W przypadku swojego czasu słynnego Fande zarówno Cande jak i Facu zaprzeczali, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Po długich wyczekiwaniach świat, w końcu usłyszał prawdę. Gambande kilka tygodniu temu w jednym z wywiadów oficjalnie potwierdził, że Falba nie istnieje. Z kolei Alba w krótkim wywiadzie dla Fans En Vivo przyznała, że jest singielką, co oznaczało by, że związek z jej rzekomym chłopakiem został zakończony. 


2.50 - Facu zaprzecza, że jest w związku z Albą.

 W minucie 0.04 pada słowo soltera, co oznacza singielka.


Nie byłabym sobą gdybym nie dorzuciła swoich przysłowiowych pięciu groszy w tej sprawie. Osobiście sądzę, że Facundo i Alba faktycznie przez jakiś czas byli parą, jednak rozstali się zachowując dobre relacje. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? 

6 komentarzy:

 1. Anonimowy13:08:00

  co ty tu robisz -_- wróciłaś...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. :)

   Usuń
  2. Jus anonimku bez przesady. To nie miłe z twojej strony tak pisać :);Dobrze, że wróciła. Reszta redakcji nie dalaby sobie sama rady :)

   Usuń
 2. Szkoda... oni byli super parą!
  Zapraszam: http://simplykaara.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubiłam FALBĘ !!! ( O ile byłą taka para xd)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje zdanie jest takie jak twoje ale bardzo mi szkoda że podczas trwania ich "związku" nie ujawnili go fanom :(((

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!