15 sty 2017

[Wywiad] Diego Dominguez | "Początkowo powiedziałem nie programowi Dance Dance Dance!"

DIEGO DOMINGUEZ | "POCZĄTKOWO POWIEDZIAŁEM NIE PROGRAMOWI DANCE DANCE DANCE!". Diego Dominguez, były aktor Violetty obecnie króluje wraz ze swoją partnerką, Clarą Alonso we włoskim programie tanecznym Dance dance dance. Niewątpliwie wzbudził on ogromne zainteresowanie nie tylko wśród włoskich fanów, ale także z całego świata. Zarówno fani z Europy, jak i z Ameryki Południowej chętnie oglądają co środę kolejne odcinki, a różnica stref czasowych nie stanowi dla nich granicy. Na bieżąco aktualizacje wraz z relacjami kolejnych odcinków znajdziecie pod [tym] linkiem. Jednocześnie chciałabym również zaprosić każdego, kto jeszcze nie czytał, a jednak byłby zainteresowany do wywiadu wraz z Diego oraz Clarą Alonso na temat początków ich związku [tutaj]. Dzisiaj jednak mam dla Was tłumaczenie świeżego wywiadu dla włoskiego magazynu La gazzeta dello spectacolo, gdzie opowiada o programie, w którym występuje oraz o planach na przyszłość.


WITAMY W LA GAZZETA DELLO SPETTACOLO, DIEGO. JESTEŚ JEDNYM Z UCZESTNIKÓW PROGRAMU DANCE DANCE DANCE. CO TO WŁAŚCIWIE JEST?
Dance Dance Dance to nowy talent show emitowany przez Fox Life. To program o dobrej jakości. Nie dążymy do żadnych kontrowersji, ale pokazujemy nasz poziom w tańcu.

W DANCE DANCE DANCE JESTEŚ W PATRZE Z CLARĄ ALONSO. JAK TO JEST BYĆ Z PARTNERKĄ W PROGRAMIE?
Clara jest moją partnerką w życiu i zarazem w programie. Mamy podobny sposób pracy, zawsze staramy się być profesjonalni i dać z siebie wszystko w tym, co robimy.

MASZ NADZIEJĘ NA WYGRANĄ W PROGRAMIE?
Mam nadzieję, że choreografie w programie będą dobre. Postaram się, aby zrobić to najlepiej jak umiem, jak zawsze, ale chcę też móc czerpać z tego zabawę.

JAKIE TO BYŁO DOŚWIADCZENIE MIEĆ TAKI HARMONOGRAM PRÓB?
Nie sądziłem, że treningi mogą być tak ciężkie, musieliśmy trenować kilka godzin każdego dnia. Trzeba być dobrze skoncentrowanym podczas treningu, a to było dla mnie sporym wyzwaniem. Wcielenie się w Michaela Jacksona czy też Gene Kelly sprawiło mi ogromną przyjemność i wprowadziło mnie w etap naprawdę ciężkiej pracy. 

CZEGO OCZEKUJESZ OD SWOICH RYWALI, A CZEGO NIE?
Lubię konkurencję od kiedy byłem mały. Szanuję inne pary, każda z nich ma swoje mocne strony. Jedni są bardzo dobrze wyszkoleni fizycznie, inni są bardzo wyraziści. Chciałbym dostać się do finału, bo wtedy mógłbym dać największą ilość występów. 

CO CZUŁEŚ PO WYBRANIU CIĘ DO DANCE DANCE DANCE?
Kiedy dostałem informację od włoskiego agenta, początkowo powiedziałem nie, bo sądziłem, że ta propozycja nie jest bliska temu, co chciałem robić jako artysta. Ale minęło trochę czasu, myślałem o tym, zobaczyłem, że to program wielkiego formatu. Chyba zrozumiałem, że w ten sposób mogę nadal tańczyć i działać w tym zakresie. Po trasie Violetty we Włoszech miałem ogromną chęć powrotu do Włoch z innym projektem, a Dance Dance Dance dało mi tę możliwość. 

WYBIERZ PRZYMIOTNIK OPISUJĄCY PROGRAM I INNY PRZYMIOTNIK OPISUJĄCY WASZĄ PARĘ.
Dance Dance Dance to program świeży i bardzo oryginalny. A Clara i ja jesteśmy zabawną parą, bardzo energiczną. 

JAK CZUJESZ SIĘ WE WŁOSZECH?
Kocham Włochy. Lubię tych ludzi, jedzenie, miasta. Miałem dużo czasu, żeby je lepiej poznać, pospacerować. Nigdy nie sądziłem, że mógłbym tu pracować, a teraz miałem taką okazję i nie mogę się doczekać, żeby wracać tu częściej. 

DIEGO, TAK WŁAŚCIWIE, KIM JESTEŚ? OPISZ SIEBIE..
Jestem osobą z głową pełną pomysłów, zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy. Lubię być perfekcjonistą i dać z siebie wszystko w pozytywnym znaczeniu. Jestem Hiszpanem, więc bardzo namiętny. 

A JAKIE MASZ PLANY I MARZENIA, KTÓRE TRZYMASZ W SZUFLADKACH?

Moja wielka pasja to kino i chciałbym tworzyć filmy całe życie. Jednak jeśli miałbym okazję zrobić projekt teatralny, również byłbym szczęśliwy i podjąłbym się tego. 


OGLĄDACIE NOWY PROGRAM WRAZ Z DIELARI? 

2 komentarze:

  1. Wywiad jest świetny! Cieszę się, że już się pojawił ponieważ bardzo na niego czekałam! :D Uwielbiam Diego ale niestety nie miałam kiedy oglądać odcinków DDDance ponieważ miałam szkołę i miałam wiele nauki itp. Ale teraz mam ferie i mam zamiar przez te 2 tygodnie obejrzeć te 2 odcinki z Dielari ♥ Bardzo im kibicuje i mam nadzieję, że wygrają! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow, naprawdę świetny wywiad. Nie spodziewałam się, że Diego odmówił początkowo tej produkcji. Ale cieszę się, że jednak zmienił zdanie i się zgodził :) Mocno im kibicuje, choć programu nie oglądam.
    Zapraszam do siebie: www.ofcmartinastoesselpolska.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!