9 kwi 2017

[Na gorąco] Tini Stoessel | Wywiad w Pytanie na śniadanie

TINI STOESSEL | WYWIAD W PYTANIE NA ŚNIADANIE. Jeszcze kilka dni temu przeżywaliśmy polskie koncerty w ramach trasy Got Me Started Tour TINI, natomiast dzisiaj zostały tylko niesamowite wspomnienia. O dziwo, ten pobyt nie był owocny w wiele wywiadów z artystką - udało się je przeprowadzić jedynie kilku dziennikarzom i niestety nie był one zbyt bardzo obszerne. Wczoraj (tj. 8 kwietnia) swoją emisję na kanale TVP2 w programie Pytanie na śniadanie około godziny 8:00 rano miał jeden z takich wywiadów z Tini Stoessel. Co więcej, także dzisiaj na czujnych fanów czekała mała niespodzianka. W programie Co za tydzień (specjalnej części Dzień Dobry TVN) pojawiła się relacja z jej pobytu w Polsce. Niestety, całość reportażu nie była zbyt długa, jednakże zawarła specjalnie nagrane filmiki z koncertów w Polsce oraz ze spotkań meet&greet, która została urozmaicona fragmentami rozmowy ze Stoessel, gdzie powiedziała m.in o tym, że jest mile zaskoczona fanami z Polski, nie sądziła, że są aż tak żywiołowi, a raczej przed swoimi przyjazdami tutaj miała o nas opinię osób raczej powściągliwych oraz że na pewno jeszcze do nas wróci!

Osoby, które nie mogły oglądać wywiadu z Tini - zapraszam do zamieszczonego niżej odtwarzacza z nagraniem. Wywiad przeprowadził dobrze znany wielu z Was Mateusz Szymkowiak, który przeprowadzał już wywiady m.in z Lodovicą Comello podczas jej pobytu w Polsce. W skrócie znajdziecie w środku jej opinię o Polsce i polskich fanach, o tym, jak ważnym rozdziałem w życiu była dla niej Violetta, o popularności, o szalonych sytuacjach związanych z jej fanami, o tym, dlaczego zdecydowała się na solową trasę, a także o jej nowej miłości - Pepe Barroso Silva. Co więcej, na spotkaniu została przekazana jej również flaga Polski, którą obiecała (i słowa dotrzymała) założyć na swoich koncertach w naszym kraju - w Krakowie oraz w Łodzi. 


JAK PODOBAŁ WAM SIĘ WYWIAD?

2 komentarze:

  1. Cudowny post! Cieszę się, że zdecydowałaś się napisac post właśnie o tym wywiadzie. Jestem zadowolona z tego, że Mateuszowi Szymokowiakowi udało się przeprowadzić wywiad z Tini. To jak powiedziała sama z siebie "cześć" na początku całkiem ucieszyło mnie ♥ Ona jest taka kochana.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!