30 kwi 2017

[Na gorąco] Znamy datę premiery nowego teledysku! | Lodovica Comello

ZNAMY DATĘ PREMIERY NOWEGO TELEDYSKU! | LODOVICA COMELLO. Po ogromnej energii, jaką Lodovica przekazała fanom oraz wszystkim oglądającym podczas corocznego festiwalu piosenki włoskiej (będącym jednocześnie pre-eliminacjami do Eurowizji), niewątpliwie każdy z nas chciał usłyszeć coś więcej w kwestii jej muzycznej pracy. Od dłuższego czasu możemy słyszeć w wywiadach, iż pracuje nad kolejnymi kawałkami, własną muzyką i wreszcie mogę oficjalnie powiedzieć, że dosłownie kilka dni dzieli nas od kolejnego singla z jej płyty. W lutym tego roku zadebiutowała z piosenką Il cielo non mi basta, znów już wkrótce usłyszymy 50 shades of colours (tlum. 50 twarzy kolorów). Teledysk zapowiada się naprawdę ciekawie - zdjęcia zza kulis mówią same za siebie: będzie mnóstwo kolorów, mnóstwo energii i mnóstwo mocy ze strony Lodo. Zapraszam do rozwinięcia, gdzie dowiecie się nieco więcej szczegółów..

Po zakończeniu pracy z Violettą, Lodovica niewątpliwie podjęła naprawdę dużo projektow. Początkowo pracowała nad swoim pierwszym, następnie drugim albumem, była prowadzącą w programie Italia's Got Talent oraz Singing in the car, wzięła udział w dużej ilości sesji, także w tegorocznym festiwalu w San Remo. Dzisiaj przychodzi czas na już drugi klip z jej trzeciego albumu. Tak jak już wspomniałam, nosi nazwę 50 shades of colours. Jak możemy się domyślać po zdjęciach zza kulis, będzie to totalna wiosenno-letnia mieszanka, która - kto wie - być może stanie się hitem tej wiosny/lata. Premiera będzie miała miejsce już 5 maja na jej oficjalnym kanale Vevo w serwisie YouTube. Przypominam również, że na maj zaplanowane są łącznie trzy koncerty w ramach jej kolejnej trasy koncertowej. Nie wykluczamy, że niedługo mogą pojawić się daty shows za granicą. Zobaczcie, co sama Lodo mówi na temat nowego klipu, a także zachęcam do przejrzenia zdjęć, które są zajawką tego, co zostanie opublikowane już wkrótce.

50 shades of colours to utwór, który żartobliwie nawiązuje do 50 twarzy Grey'a, zmieniając się w 50 twarzy kolorów. To hymn na cześć lata i wyraża siebie przez wolność, ukazuje wszystkie twarze własnej osobowości bez strachu. Wyprodukowana przez Fish będzie piosenką bardzo rytmiczną, mająca nieco folkową atmosferę, która pozwoli Lodovice pokazać wszystkie twarze i kolory jej głosu. 

 


MACIE JAKĄŚ ULUBIONĄ PIOSENKĘ LODO? 

3 komentarze:

 1. Outfity z telefysku to goal,mam nadzieję, że teledysk jak i piosenka będą tak świetne, jak się zapowiadają. Czekam z niecierpliwością na nową muzykę od Lodo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy13:54:00

  Macie błąd 50 shades of colours tłumaczymy jako 50 odcieni kolorów. Poprawcie to bo strasznie razi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piosenka zapowiada się naprawdę niesamowicie! Te wszystkie stroje Lodo świadczą o tym, że w piosenke nie zbarkanie kolorów! Jestem pod wrażeniem ♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!