22 kwi 2017

[Na gorąco] Ruggero zakłada kanał na YouTubie!

RUGGERO ZAKŁADA KANAŁ NA YOUTUBIE! O tym, że Ruggero chciałby wiązać swoją przyszłość z muzyką wiemy nie od dziś - w końcu w wielu wywiadach wspominał już o marzeniach związanych z byciem solowym artystą, a także o fakcie, że już od pewnego czasu ma skomponowane kilka autorskich piosenek. Co więcej, niedawno mogliśmy przesłuchać utwór, napisany przez niego, do drugiego sezonu serialu Soy Luna, w którym zresztą gra główną rolę, zatytułowaną Alla voy [tutaj]. Dokładnie wczoraj przygotował dla nas niemałą niespodziankę, która ucieszyła niewątpliwie jego fanów [wspomnę jeszcze, że niedługo przebije prób 5 milionów obserwujących na Instagramie]. Otóż, ogłosił, że rozpoczyna swoją działalność w serwisie YouTube. Oczywiście wcześniej mogliśmy oglądać go również na tym portalu na kanale Ruggelaria [wspólnym ze swoją dziewczyną, Candelarią], a także gościnnie na kanale swojej dziewczyny - Candelaria Molfese. Chcecie wiedzieć, na kiedy planowana jest premiera i co dla nas szukuje? Zapraszam..

Post udostępniony przez Ruggero Pasquarelli (@ruggeropasquarelli)

24 kwietnia 2017 na moim kanale na YouTubie!
 
Tak jak już można zauważyć z postu na jego Instagramie, premiera planowana jest na 24 kwietnia 2017 roku, a więc już za dwa dni. Pierwszym filmikiem na jego kanale prawdopodobnie będzie wideoklip do piosenki Zayna Malika - Fool for you. Dobrze wiemy, że bardzo lubi muzykę i twórczość Zayna, niejednokrotnie wspominał o nim na nagraniach z kanału Ruggelaria, a więc jest duże prawdopodobieństwo, że właśnie na tę piosenkę padnie zaszczyt bycia pierwszą na kanale. Zachęcam do obserwowania jego portali społecznościowych, aby nie przegapić wielkiego startu kanału. Post zostanie jeszcze zaktualizowany po dodaniu szczegółów ze strony Ruggero.
 
JAKĄ PIOSENKĘ CHCIELIBYŚCIE USŁYSZEĆ NA JEGO KANALE?

2 komentarze:

  1. Anonimowy11:51:00

    Świetnie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem bardzo zadowolona z tego, że Ruggero postanowił założyć swój własny kanał na YT! Wiele razy powtarzał, że chciałby mieć taki własny kanał. Ja bardzo bym chciała usłyszeć cover Sorry, Pillowtalk oraz Shape of you 😍😍

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!