13 kwi 2017

[Pod Lupą] Pepini | Ich Związek

PEPINI | ICH ZWIĄZEK. Za nami już koncerty w Polsce, w ramach trasy Got Me Started Tour, które Tini zagrała w Łodzi i Krakowie. Podczas podróży dziewczynie towarzyszy mama, brat Francisco, oraz jej chłopak Pepe, z którym spotyka się od jakiś 8-9 miesięcy. Właśnie dzisiaj spróbuję skupić się na ich związku, który z każdym dniem, jak widać rośnie w siłę i sprawia, że Martina jest szczęśliwa, a co za tym idzie? Jeśli nasza idolka jest szczęśliwa, to my także i cieszymy się za każdym razem widząc uśmiech na jej twarzy. Uważam, iż oboje tworzą udany związek i jest im ze sobą dobrz,e co choćby możemy zauważyć po zdjęciach, które dodają, czy robią im paparazzi. Więc jeśli jeszcze nie wiecie, jak się poznali, czy choćby spędzili ze sobą te njbliżesze miesiące, to zapraszam.

GREAT ESCAPE

Już odkąd fani zobaczyli pierwsze zdjęcia z chłopakiem, które przedstwiały kulisy nagrań do teledysku artystki zaczęły krążyć plotki o tym, iż to nowy chłopak Martiny. Dziewczyna przeprowadzała casting, na chłopaka, który miał wystąpić w videoclipie, ale żaden, aż tak bardzo jej nie przekonał. Gdy już myślała o tym, aby nagrać go bez chłopaka, w pewnym momencie producent zasugerował jej Pepe i gdy Tini go zobaczyła powiedziała sobie, że spotkała miłość swojego życia. Teledysk mogliśmy zobaczyć poraz pierwszy 8 lipca 2016 roku, co zdecydowanie jeszcze bardziej nasyciło nasze podejrzenia, co do tego, iż Tini spotyka się z przystojnym Hiszpanem.POTWIERDZENIE ZWIĄZKU I WSPÓLNY POBYT W MADRYCIE

Swój związek z Pepe, Tini potwierdziła w programie Mirthy, gdzie prowadząca zasiada do stołu wraz ze swoją ekipą oraz gościem specjalnym. Podczas trwania talk show spytano ją o sprawy sercowe, natomiast ona odpowiedziała, iż nie jest sama i ma kogoś. Po tym całym wyznaniu rozpoczął się szum wśród fanów piosenkarki, którzy zaczęli spekulować to, że jej wybrankiem jest właśnie Pepe Barosso. 5 pażdziernika zeszłego roku mogliśmy już wspólnie cieszyć się kolejnymi wspólnymi zdjęciami pary, ponieważ Tini pojawiła się wraz z rodzicami i Pepe na gali Los 40 Music Awards 2016. Co roku nominuje się 40 najlepszych hitów na świecie, gdzie wlaśnie Martina ze swoją piosenką "Great Escape" zajęła 7 miejsce. Trochę wcześniej miała okazję poznać rodzinę chłopaka i twierdzi, że przyjęli ją bardzo miło i ciepło, dlatego czuje się spokojna.


WSPÓLNIE SPĘDZONY SYLWESTER ORAZ KRÓTKIE WAKACJE W CARILO

Jak wiemy kilka miesięcy później Tini, Pepe oraz reszta jej rodziny spędzili wspaniałego Sylwestra w rodzinnym mieście dziewczyny, Buenos Aires. Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć, czy filmików dodawanych na instagrama, czy twittera. Mimo tego, iż para mieszkaa daleko od siebie, to starają się spotykać, jak najczęściej, co z pewnością możemy zauważyć. Zaraz po wspaniałej imprezie sylwestrowej wyjechali do Carilo, gdzie również z rodziną artystki spędzili kilka dni. WSPÓLNE PODRÓŻOWANIE PODCZAS GOT ME STARTED TOUR

Po dosłownie około dwóch miesiącach kolejnej rozłąki para spotyka się ponowne w Madrycie, gdzie dziewczyna zaczęła ostateczne próby do pierwszego koncertu zaczynającego trasę. Pepe towarzyszył Tini przez jakiś czas tej wycieczki, a nawet odwiedził nasz kraj, a niektórym fanom udało zrobić się z nim zdjęcie oraz stwierdzili, że to bardzo miły i ciepły chłopak. Niestety już po koncertach w Krakowie i Łodzi chłopak zapewne z powrotem poleciał do Los Angeles, aby kontynuować swoją naukę na uniwersytecie. Jednak podczas podróży wraz z Martiną nie obyło się bez wspólnych zdjęć i uśmiechów w swoją stronę. Warto też wspomnieć, że rodzina Pepe, Tini, jak i on sam zorganizowali dziewczynie urodzinową niespodziankę, podczas której wspaniale się bawili.

WYWIADY

"Kiedy nagrywaliśmy teledysk, poczuliśmy coś do siebie".
"To bardzo dobry człowiek, jesteśmy ze sobą naprawdę szczęśliwi".
"Poznałam jego rodzinę i dostałam miłość od wszystkich, od rodzeństwa, rodziców. Kochamy się, mamy bardzo dobre relacje".
"Otworzyłam moje serce dla Pepe i chcę iść powoli do przodu, bo naprawdę go kocham".
"Jest to pierwszy raz, kiedy jestem z kimś w moim wieku, dzielimy się tymi samymi momentami życia. Mamy ze sobą bardzo dobry kontakt i mamy wspólne przekonania".

4 komentarze:

 1. Cieszę się, że Tini spotkała kogoś takiego jak Pepe. Są piękną parą, a do tego bardzo się kochają. Życzę im jak najlepiej

  OdpowiedzUsuń
 2. OJOJ TO TAKIE SŁODKIE 😍 CIESZĘ SIĘ TAK BARDZO Z SZCZĘŚCIA NASZEJ TINI 😍💘

  OdpowiedzUsuń
 3. Post jest bardzo dobry! Jednak trochę brakuje mi tutaj opisu w skrócie kim jest Pepe. Niewiele osób kojarzy go że ma bardzo znanego ojca biznesmena. Jednak mimo to post jest przydatny ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, w sumie o tym nie pomyślałam tymbardziej, że kiedyś już był taki ogólny post o samym Pepe, więc wyleciało mi to z głowy. 😊

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!