19 lut 2014

Ruszają zdjęcia do trzeciego sezonu „ Violetty ”


The Walt Disney Company oficjalnie ogłasza rozpoczęcie prac na produkcją trzeciego sezonu „Violetty”– najpopularniejszej telenoweli dla nastolatków, w której ponownie spotka się międzynarodowa obsada, której będzie przewodzić argentyńska aktorka, Martina Stoessel.
„Violetta” to pełen muzyki i uczuć serial fabularny. Jest to pierwsza tego rodzaju produkcja stworzona we współpracy kanałów Disney Channel Latin America i Disney Channels Europe, Middle East and Africa (EMEA) z argentyńską spółką produkcyjną Pol-ka.
„Violetta” przebojem wdarła się do serc ponad 38 milionów europejskich widzów i stała się numerem 1 wszystkich telewizji dla dzieci w 10 regionach, w tym we Francji, w Hiszpanii, Danii, Szwecji, Norwegii, Portugalii, Południowej Afryce, Polsce, Rumunii i na Węgrzech. Ogromny wpływ serialu na kulturę popularną zaobserwowano również m.in. na YouTube w Hiszpanii i we Włoszech, gdzie serial był częściej wyszukiwaną pozycją niż Lady Gaga czy Katy Perry.
„Od początku było wiadomo, że „Violetta” ma ogromny potencjał. Cieszymy się, że rozpoczynają się prace nad trzecim sezonem tego hitowego serialu. Na całym świecie mamy miliony fanów, którzy czekają na dalsze losy uczniów Studia On Beat. Na sukces „Violetty” złożyło się wiele czynników: interesujące postacie, wspaniała historia, z którą mogą utożsamiać się nastolatki, utalentowana, międzynarodowa obsada oraz zaangażowanie całego zespołu” – powiedział Maciej Bral, Vice President & General Manager Disney Channels, Central & Eastern Europe and Emerging Markets.
Źródło : novela.pl 

9 komentarzy:

 1. Anonimowy10:43:00

  A Jorge w końcu potwierdził swój udział czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie potwierdził, ale będzie, musi być :D

   Usuń
  2. Anonimowy11:14:00

   Bez niego to już nie Violetta :(
   Ale mam nadzieje że będzie :D

   Usuń
 2. Jak niema Jorge do ja nie oglądam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy16:45:00

   A ktoś jeszcze potwierdził udział?

   Usuń
 3. Anonimowy17:57:00

  Wiem że na pewno Federico,Vilu,Beto i Olga potwierdzili jeszcze udział;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy21:53:00

  Nie mogę się doczekać !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. jorge potwierdzi udział i będzie do 7 sezonu

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy21:57:00

  Jorge będzie. Sprawdzałam i potwierdził swój udział w 3 sezonie !! No bo wiecie: Violetta bez Leona to: brak Leonetty i brak różnych akcji miłosnych (pocałunki)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!