11 lut 2014

Violetta co nowego w sklepach ?


Sekrety i marzenia Violetta rok później

Książka Sekrety i marzenia Violetty - rok później, oparta na lubianym serialu Disney Channel, to wyczekiwania kontynuacja bestsellera ,,Sekrety i marzenia Violetty" z 2013 roku, przełożona na sześć języków i zajmującego najwyższe miejsca na listach najpopularniejszych książek dla nastolatek. Violetta, która opowiada o sobie w nowej książce Sekrety i marzenia Violetty - rok później, jest dojrzalsza. Bardziej zdecydowana i świadoma własnej wartości, z niepewnością w sercu, ale zakochana nad życie- cała Violetta. A oto jej pamiętnik.


Data premiery 02.04.2014

Wydawnictwo EGMONT


Violetta Wszystko dla muzyki 


Leon zrywa z Violettą, i choć ona robi wszystko, żeby go odzyskać, Diego wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć. Violettą targają rozterki sercowe, gdy niespodziewanie Pablo i Marotti składają jej niesamowitą propozycje: chcą, aby została gwiazdą - solistką portalu You Mix. Sytuacja w domu również się komplikuje: German wciąż ma problemy finansowe. Jego związek z Esmeraldą zaczyna się układać, wiec Angie postanawia się wyprowadzić. Jeśli Violetta przyjmie propozycje Pabla i zgodzi się pracować dla portalu, będzie mogła pomóc ojcu, a przy okazji przestanie widywać Leona na zajęciach...Data premiery 26.02.2014

Wydawnictwo EGMONT 

Violetta Mój świat na opak


Po wakacjach Violetta z niecierpliwością czeka na powrót do Studia 21. Gdy Rafa Palmer odwołuje swój występ podczas imprezy zorganizowanej przez You Mix, na uczniów czeka największa z niespodzianek : to oni zaśpiewają na żywo  tego wieczoru! Ale jest jeden problem: Tomas wrócił do Hiszpanii, a Leon jest zajęty motocrossem i nie wybiera się na imprezę. Czyżby unikał Violetty? Nie rozmawiali ze sobą przez całe lato! Pojawienie się Diego jeszcze bardziej  sprawy. Czy serce Violetty znów będzie rozdarte pomiędzy dwoma chłopakami?
Data premiery 19.02.2014

Wydawnictwo EGMONT 

2 sezon Violetta za kulisami Najlepszy przewodnik po serialu Disney Channel- ,,Violetta" . Ciekawostki o bohaterach i grających ich aktorach, łamigłówki, quizy, czyli mnóstwo zabawy dla wszystkich wielbicieli Violetty i jej przygód. 


Data premiery 26.02.2014

Wydawnictwo EGMONT 

Violetta wszystko przed nami 


Serialowa Violetta zaczyna spełniać swoje marzenia o śpiewaniu, kiedy trafia do Studia 21. W szkole realizuje nie tylko swoje pasje, ale też poznaje wielu wspaniałych przyjaciół. Dzięki tej książce poznasz bliżej Violettę. Rozwiązując zadania, quizy i łamigłówki, dowiesz się, jak wygląda ich szkolne życie oraz muzyczna kariera. Dołącz do paczki ze Studia 21 i jak oni z pasją realizuj swoje pomysły. Ta książka będzie świetną inspiracją!Data Premiery 05.03.2014

Wydawnictwo Ameet