24 wrz 2014

[AKCJA] FILMIKI DLA LODOVICY


Nagrania trzeciego sezonu trwają, a uwielbiana przez wszystkich Lodovica nie próżnuje z dnia na dzień dostarcza nam nowych emocji... Ostatnim czasy włoszka daje sto procent z siebie, niedawno na swoim Veo opublikowała nowy teledysk do piosenki ''I only want to be with you''. Tym samym polscy fani już kolejny raz pragną zrobić jej niespodziankę, ostatnim razem były to paczki z laurkami,gadżetami, jednak tym razem jest to coś o wiele ambitniejszego. Bowiem fan page ''Lodovica Comello Polska'' [LINK], postanowił zorganizować akcje polegającą na wysyłaniu filmików dla swojej idolki... Zapraszamy...Chcesz powiedzieć coś swojej idolce? Jeżeli właśnie twoim marzeniem, pragnieniem życiowym jest powiedzenie swojemu ulubieńcowi parę miłych słów to na co czekasz? Dzięki Lodovica Comello Polska możecie powiedzieć wszystko co chcecie Lodo. Fan Page wpadł na pomysł stworzenia tak zwanej Listy Video, oczywiście to wszystko za pomocą współpracy z dobrze znaną nam firmą Sony Music Polska. Tak jak ostatnim razem wytwórnia przekaże płytę z nagranymi filmikami samej włoszce. Podsumowując dzięki akcji możemy pokazać Comello jak bardzo ją kochamy i jak oczekujemy jej przybycia do naszej rodzinnej Polski. Oczywiście na Video nie może zabraknąć waszych szerokich uśmiechów, oraz pokazanej twarzy bowiem jak wiemy lepiej jest pokazać swoją twarz niż gadać przez wyłączoną kamerkę. Jeżeli macie płyty, czy gazetki z Lodo po prostu machajcie nimi jak szalone, jeżeli chcecie zaszaleć zatańczcie, wykonajcie którąś z piosenek znajdujących się na płycie ''Universo''. Także możecie pochwalić się swoimi laurkami jeżeli takowe macie.


Yyy... gdzie wysyłamy filmiki? Nasze video wysyłamy na e-mail podany przez fanowską stronę ''Lodovica Comello Polska'' lodovicacomello.polska@o2.pl.
W tytule wiadomości wpisujemy ''Na Akcje Video List do Lodo''. Jeżeli chcecie aby Lodo poznała swoich polskich fanów w wiadomości dołączcie swoje zdjęcie bądź Imię i Nazwisko lub nazwę tt np @bąbelbrzuchokanciastoportyzwłoch. Dla szczególnie zainteresowanych podaje link do strony owej akcji [LINK]...


Co myślicie o akcji? Wysyłacie swoje Video? 


8 komentarzy:

 1. Anonimowy08:50:00

  Ja mam tylko Gmail.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiktoria Holeczek15:24:00

  Super Lodo na pewno się ucieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może wyślę ;) Ale pomysł fajny ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny pomysł ;-) uwielbiam Lodovice więc raczej wyśle :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Może wezmę udział! :) Bardzo ciekawa akcja! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł ale nie wiem czy wezmę udział.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!