23 wrz 2014

[Organizacja] Zmiany...


Witajcie... jak wiemy właśnie kończy się pierwszy miesiąc roku szkolnego 2014/2015, tym samym postanowiliśmy się delikatnie zorganizować. Pracę na blogu i jego działalność, jednym zdaniem chcemy aby blog zaczął znowu poprawnie funkcjonować. W rozwinięciu postu przeczytacie co i jak planujemy, nie przedłużając zainteresowanych zapraszamy do lektury małej organizacji...

Aby organizacji stało się zadość, na początku napiszemy kto jest w obecnej załodze bloga, bo idzie się z tym całym bajzlem redakcyjnym pogubić. Więc w redakcji bloga są: Jorge,Facunators,Klaudia Comello,Leon TaDam, Violl etta, Claire Lodo, Libby T.S,Katie Verminguez i Elix Dominguez... podsumowując wszystkich nas jest dziewięć z tego na blogu aktywnym jest trójka/czwórka z nas. Od razu jeżeli jesteśmy przy redakcji zaznaczam że w najbliższym czasie nie planujemy żadnych naborów, ani powiększania redakcji.


Drugą sprawą jest to że planujemy długo już zapowiadany Live redakcyjny [post w przygotowaniu]. Nie muszę chyba dużo tłumaczyć postaramy się zebrać w przysłowiową ''kupę'' i od tak po prostu podamy link, nie znacie dnia ani godziny kiedy zrobimy rozmowę przez Hangouts. Pytanie na które odpowiemy możecie zadawać już od dzisiaj na asku czy po prostu w komentarzach pod postami, to już zależy od waszego upodobania... 


Konkursy i wyniki? Zapewne są to dwie rzeczy które was interesują, jak wiemy na blogu przez dłuższy okres trwały konkursy i się niestety już się skończyły. Tym samym w najbliższym czasie powinny pojawić się wyniki. Jednakże z zasadą ustaloną 22 czerwca [dop red. w poście organizacyjnym] na ogłoszenie wyników mamy 1 miesiąc na wysłanien nagrody 2, co razem daje nam piękne okrągłe trzy miesiące. Uwaga zwycięzców konkursu pt. ''Top Komentator'' proszę o ponowne wysłanie danych do wysyłki nagrody. Osoby które nie wyślą ich do 2 tygodni nie otrzymają nagrody... Jak na razie dajemy sobie spokój z konkursami, poczekamy do rozpoczęcia trzeciego sezonu i wtedy wrócimy z fioletowymi niespodziankami... Czekajcie!!!


Jak będzie z postami z naszej strony? Może zauważyliście że ostatnim czasy w fioletowym świecie się dzieje, dość dużo. Jednakże na blogu nic nie rusza, od tego momentu postanowiliśmy zacząć znowu normalnie pracować. Dla przypomnienia zaznaczę że raz na jakiś czas na naszym blogu znajdziecie posty dotyczące innych produkcji Disneya... Oczywiście cały czas jesteśmy głównie blogiem o Violetcie i to nią wyłącznie się interesujemy. Pragnę zapewnić was że z mojej strony notki będą pojawiać się znacznie częściej, jednakże także postanowiłem trochę się rozwinąć i swój wolny czas od szkoły i bloga poświęcam na doskonalenie/tworzenie kolejnej witryny tym razem poświęconej wyłącznie Disney Channel [link]. Na wygląd nie zwracajcie uwagi, nie jest to nawet wersja beta, niektórych może ucieszyć to że będzie prowadzony przez mnie i Ole [Dominguezowa] która była byłą redaktorką na naszym blogu. I o postach to chyba tyle, może macie jakieś specjalne uwagi?


Wygląd bloga? Szata graficzna ostatnim czasy nie jest naszą najmocniejszą stroną, [nigdy nie była ;p] jednakże teraz jest słabo nawet bardzo. Tym samym Katie postanowiła poszperać w Css i innych pierdółkach blogowych i już od jakiś dwóch tygodni robi specjalny wygląd na bloga. Co z tego będzie? Jak na razie jest to wielka niewiadoma, organizacji typowo blogowych koniec... Jednak może jeszcze jeden mały podpunkt... Raz..dwa... Gotowi? 


Streszczenia Odcinków? Obiecywaliśmy, zaspokajaliśmy że będziemy pisać streszczenia na bieżąco i cały czas... Jednak co z tego wyszło jak widzimy nic. Tym razem chcę upewnić was że streszczenia będą zamieszane na bloga ale streszczane odcinki będą wybierane od tak... Lub w wyliczance, [entliczek pentliczek zielony guziczek] I tak dalej, na koniec pragnę życzyć wszystkim spokojnego nowego miesiąca i dobrych ocen. Powodzenia w szkole!!!


8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się ze zmian. c: I mam nadzieję, że ten blog wejdzie znowu na dobrą drogę. (jak filozoficznie to powiedziałam xd)

  OdpowiedzUsuń
 3. @Emcia zapomniałaś dodać ''Pierwszy komentarz pozdrawiam mamę i tatę'' albo ''jestem pierwsza wygrałam worek ziemniaków/internety'' :P. Co tam w szkole u cb :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się ze zmianami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiktoria Holeczek15:18:00

  Fajnie że znów będzie dużo postów:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kto wygrał konkurs Top Komentator ?
  Nareszcie coś zaczyna się dziać ;) Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie! :) Ostatnio było pusto na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Te zmiany mi odpowiadają na blogu nie będzie tak pusto.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!