17 maj 2015

[Violetta 3] Finałowe odcinki FINAŁOWE ODCINKI. Czas tak szybko leci... Jeszcze niedawno wszyscy z niecierpliwością czekali na pierwsze momenty odcinków Violetty 3 w języku hiszpańskim, potem języku polskim, a już pora się pożegnać. Od 18 maja zapraszamy wszystkich przed telewizory na emisję ostatnich dwudziestu (61-80) odcinków serialu! Wiele emocji, obrotów spraw, dużo nowej muzyki, a także nutka miłości. Co zobaczymy w ostatnich odcinkach? Czego możemy się spodziewać? Jak potoczą się losy bohaterów serialu? Czy Violetta wróci do Leona? Czy German odkryje prawdziwe oblicze Priscilli? Czy prawdziwa miłość wygra?


https://secure.static.tumblr.com/00a45974562468ca3c9e3ea2096aa899/rjpqcvq/n8Bndu5zk/tumblr_static_e2uqxuwvtr4gc8s444ko4w84c_640_v2.png
 
    
 Wszystko ma swój początek i koniec; coś się kończy a zaczyna się coś nowego. Tym razem powoli zbliżamy się do finału trzeciego sezonu w Polsce, jednak przed nami jest jeszcze całe dwadzieścia wspaniałych odcinków pełnych różnorodnych przygód bohaterów. Nowe odcinki wracają już 18 maja (tj. najbliższy poniedziałek), tradycyjnie o godzinie 16:00 na antenie Disney Channel. Powtórki możecie obejrzeć już o 20:30! Myślę, że to wspaniała okazja, aby przeżyć ostatnie chwile z "Violettą". Zachęcam tutaj także osoby, które oglądały te odcinki w języku hiszpańskim. Fioletowej atmosfery nigdy za dużo!                                       


Ostatnie trzy lata były wyjątkowe.... Ten serial pobudził w wielu z nas miłość do muzyki, dostarczał różnorodnych emocji. Nasza wspólna przygoda będzie trwała wiecznie, bo te trzy lata na długo zostaną w naszych sercach. Ale serial już się kończy... Wiele osób oglądało finałowe odcinki po hiszpańsku i wie, że są bardzo ciekawe i wzruszające. Wyjątkowo przepełnione muzyką.  Jak zakończy się nasz serial.... Na to pytanie odpowiemy sobie za miesiąc, a jutro siadamy przed telewizorami i śledzimy losy bohaterów !


 

 Przeżywajmy ten koniec razem. I doceniajmy, że został nam jeszcze cały miesiąc tej przygody. Wzruszać się będziemy razem, potem...teraz śledźmy dalej losy naszych ulubieńców :)


8 komentarzy:

 1. No lo puedo creer... Nie wierze że to już koniec. Pamiętam jak czekałam z niecierpliwością na pierwszy odcinek pierwszego sezonu. Teraz aż mnie boli, że już za miesiąc wszystko się skończy 😭😭😭😭 ale cieszę się że obsada idzie swoją drogą i wiem, że fiolet zawsze będzie w ich sercach 💜💜💜💜

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie, dajmy im się rozwijać i śledźmy dalej naszych idoli :) Mocno trzymam kciuki, żeby po takim starcie rozbłyśli....i ja też nie wierzę że to tak szybko minęło... Buziaki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy15:52:00

  Oglądam już za kilka minut!

  OdpowiedzUsuń
 4. Normalnie mi sie płakać chce jak pomyśle, że za niedługo koniec :'( Nie moge uwierzyć, 3 sezon się kończy, jeszcze nie tak dawno był pierwszy. Ale mamy te 20 odc i koncerty, przynajmniej tyle :D

  Zapraszam:
  ifyoubelieve-leonetta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie....jeszcze troszkę czasu zostało... ,, cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest''. Smucić się będziemy za miesiąc, a na razie cieszmy się z tych 19 odcineczków :)

   Usuń
 5. Cześć! Sorry że się tak chamsko rozgłaszam ale chciałabym was zaprosić na mojego bloga który ponownie został otarty! witajciewmoimswieciepl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy15:53:00

  Jak oglądam ten filmik z zapowiedzią ostatnich odcinków, to zaczynam beczeć, od słów "Czas mija......" <33333 :'(
  Pamiętam moją przygodę z "Violettą". To był naprawdę wspaniały czas. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!