22 sty 2016

[Na gorąco] Young Stars Festival - zobaczymy obsadę Violetty?

YOUNG STARS FESTIVAL - ZOBACZYMY OBSADĘ VIOLETTY? Z pewnością wielu z Was zna radio Young Stars, które możemy słuchać pod [tym] linkiem. Wielokrotnie pojawiały się tutaj audycje poświęcone Violetcie lub produkcjom Disney'a. Tym razem pojawia się kolejna gorąca wiadomość - czy na tegorocznej edycji Young Stars Festival, czyli festiwalu gwiazd młodego pokolenia w Polsce pojawi się także obsada naszego fioletowego serialu? Tego dowiecie się w rozwinięciu postu. Bilety Meet&Greet są już od 20 stycznia w sprzedaży, a więc wszystko stoi przed Wami otworem, ale najpierw od początku. Zapraszamy do postu, gdzie dowiecie się wszystkich potrzebnych informacji na ten temat. Myślę, że wiadomość będzie dla Was miłym zaskoczeniem. 

Bezpośredni odnośnik do obrazka
Wiadomość od organizatorów Young Stars Festival, wysłana w kierunku obserwujących kilka dni temu wstrząsnęła fioletowym fandomem. Pytanie dotyczyło Samuela Nascimento - o to czy go znamy i lubimy. Sprawa była dla nas już niemal jasna, a fani Samuela i fandomu V-lovers pozytywnie zareagowali komentarzami w jego stronę. Zaraz potem dowiedzieliśmy się, że SAMUEL NASCIMENTO będzie gościł na tegorocznym Young Stars Festival w WARSZAWIE, NA TORWARZE. Jest to ogromne wydarzenie, na które co roku - organizowane jest od 2014 - zbierają się tysiące młodych osób, które pragną zobaczyć młode polskie gwiazdy oraz także zaproszeni artyści zza granicy. Tym razem takim szczęściarzem został Samuel. Cena meet&greeta, który możemy zakupić już teraz wynosi 99 złotych, [tu]. Dodatkowo ważne jest to, że oprócz pakietu VIP, aby wejść na imprezę należy kupić także przynajmniej najtańszy bilet na sam festiwal. Rok temu takie najtańsze bilety kosztowały 79 złotych, zaś dwa lata temu 66 złotych. Sądzimy, że tym razem także cena nie będzie zbyt wygórowana. Oprócz Samuela na chwilę obecną potwierdzono także udział Dawida Kwiatkowskiego, Sylwii Przybysz oraz Saszan. Tak jak mówiłam wcześniej, festiwal ma miejsce 28 sierpnia na hali widowiskowej Torwar w Warszawie. Spotkania będą odbywały się kolejno w godzinach 9:00 - 13.00, jednak tego dowiemy się za jakiś czas, znów festiwal ma swój start o godzinie 15:00. Mamy nadzieję, że choć część z Was będzie obecna na tym wydarzeniu. Jest jeszcze dużo czasu, a bilety nie są drogie, dlatego też myślę, że to możliwe, aby uzbierać nieco pieniędzy na bilet. Gwarantujemy udaną zabawę wśród młodzieży wraz z najlepszymi gwiazdami. Oprócz Samuela macie okazję spotkać wiele innych artystów. W tej chwili lista gwiazd, które tutaj wystąpią jest dość uboga, jednak organizatorzy bawią się z nami i z każdym dniem ujawniają kolejny kawałek tego, co zobaczymy w sierpniu 2016, w te wakacje. 


CIESZYCIE SIĘ? BĘDZIECIE? A MOŻE BYLIŚCIE NA YSF W 2014 LUB 2015 ROKU? 

9 komentarzy:

 1. Anonimowy19:51:00

  Bardzo, ale mnie nie będzie ;c

  OdpowiedzUsuń
 2. Tytuł trochę mylący. Nie będzie mnie tam...
  LL

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślicie, że jeszcze ktoś z V może się pojawić? ☺
  btw. Myślałam, że wystarczy kupić bilet m&g :o

  OdpowiedzUsuń
 4. ...pojechałabym ale mam do Wawy za daleko

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmmm... koniecznie muszę o to zapytać rodziców. Jak na moje oko bilety są dość tanie, a do Warszawy mam 2 godziny drogi. Pomimo tego, że już mam autograf Samu z chęcią spotkam go jeszcze raz :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy11:15:00

  Nie będę , mam za daleko do Wawy:}

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy11:16:00

  Nie będę , mam za daleko do Wawy:}

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy19:12:00

  Gdzie można kupić te normalne bilety?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!