23 sty 2016

ZMIANY DOTYCZĄCE SPOTKANIA Z CANDE

ZMIANY DOTYCZĄCE SPOTKANIA Z CANDE. Mamy dla Was bardzo ważną informację dotyczącą spotkania z Candelarią Molfese. Nastąpiły pewne zmiany, co do przebiegu spotkania w Krakowie. Otóż początkowo event miał odbyć się w Centrum Handlowym Bonarka, jednak była pomyłka i oficjalnie SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W GALERII KAZIMIERZ. Godzina pozostała niezmienna - fani Candelarii spotykają się tutaj o godzinie 14.00, dnia 31 stycznia. Powstało już oficjalne wydarzenie, do którego możecie dołączać poprzez klikanie w odpowiedni link niżej. Do Warszawy zapraszamy 30 stycznia, czyli dzień wcześniej do Centrum Handlowego Blue City o godzinie 14:00. Nie wiecie jeszcze nic o spotkaniu? Zachęcamy do przejrzenia linków niżej, zbierania ekipy i ruszania na specjalne event'y, gdzie będziecie mogli otrzymać autograf Cande, specjalnie zdjęcie, zamienić kilka słów, a także kupić przedpremierowo książkę Mundo Cande wraz z plakatem promującym biografię. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOŁĄCZYĆ DO WYDARZENIA SPOTKANIA W KRAKOWIE
KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOŁĄCZYĆ DO WYDARZENIA SPOTKANIA W WARSZAWIE

6 komentarzy:

 1. Jejku jak dobrze że nas o wszystkim informujesz Domi <3 Gdyby nie Ty, to bym o niczym nie wiedziała.

  midnightmemoriesfedeletta.blogspot.com - kołek wbity w serce Federico dał mu wieczne spoczywanie w rozdziale s03e01. Czy aby na pewno go to zabiło?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy17:57:00

  http://violettasezon4.blogspot.com <--------- Jest to blog o fascynujących historiach i przygodach, smutkach i naprawdę niespodziewanych zwrotach akcji. Olga i Ramalo biorą ślub, a German i Angie występują na nim. Zbliżają sie urodziny naszej kochanej Violki, a Leon zabiera ją w tajemnicze miejsce...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak super, do tej galerii mam bliżej ni z do bonarki

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy11:22:00

  A będą akcje dla Cande w Krakowie????

  OdpowiedzUsuń
 5. Cale 3 min mam do Galerii Kazimierz :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy23:01:00

  Jakieś akcje dla cande w krakowie ???

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!