23 maj 2016

[Konkurs] Wygraj bilety na przedpremierę filmu w Polsce!

WYGRAJ BILETY NA PRZEDPREMIERĘ FILMU W POLSCE! Tego chyba się nie spodziewaliśmy - do polskiej premiery filmu Tini - nowe życie Violetty jeszcze dość sporo czasu, gdyż zaplanowano ją na 1 lipca, tymczasem Universal Music Polska zaskakuje nas całkiem nowym konkursie, który jednocześnie POTWIERDZA PRZEDPREMIEROWY POKAZ FILMU W POLSCE. Sprawa jest niewiarygodnie łatwa, a do wygrania jest aż dwadzieścia wejściówek, łącznie dla dziesięciu osób. Jesteście zainteresowani wzięciem udziału w takim wydarzeniu lub spróbowaniu swoich sił w takim konkursie? Zapraszam do rozwinięcia postu, gdzie dowiecie się nieco więcej. Nie zwlekając, zaczynamy..Takiego konkursu jeszcze nie było! Zadanie konkursowe jest banalnie proste: WYSTARCZY NAPISAĆ RECENZJĘ NAJNOWSZEJ PŁYTY MARTINY STOESSEL I WYSŁAĆ JĄ NA WSKAZANY ADRES. Do wygrania, tak jak wspomniałam wcześniej łącznie 20 wejściówek na przedpremierowy pokaz Tini - nowe życie Violetty dla dziesięciu osób (po 2 wejściówki dla każdego zwycięzcy). Adres, na który należy wysłać pracę zamieszczam niżej, znów, co warto wspomnieć, aby wszystko poszło po Waszej myśli - do koperty z pracą należy dodać dane tj. imię i nazwisko, numer telefonu, adres zamieszkania, adres e-mail. Uczestnikiem Konkursu mogą być osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia. Osoby niepełnoletnie które nie ukończyły 16 roku życia mogą być Uczestnikiem Konkursu wyłącznie jeśli posiadać będą pisemną zgodę opiekuna prawnego. Treść zgody stanowi załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu. Zwycięzca Konkursu we własnym zakresie pokrywa koszty związane z dojazdem oraz ewentualne koszty noclegu i wyżywienia.* KONKURS TRWA OD 23 MAJA DO 6 CZERWCA, ZNÓW DATA PRZEDPREMIERY NIE JEST JESZCZE ZNANA, JEDNAK ODBĘDZIE SIĘ W WARSZAWIE. Spokojnie, prawdopodobnie będzie można kupić także normalne wejściówki na to wydarzenie.

ADRES, NA KTÓRY TRZEBA WYSŁAĆ PRACĘ:

Universal Music Polska
ul. Włodarzewska 69
02-384 Warszawa

*podkreślone - zaczerpnięte z regulaminu konkursu dostępnego [tutaj

WEŹMIECIE UDZIAŁ? 

19 komentarzy:

 1. Warszawa bardzo daleko, ale cieszę się, ze będzie przedpremiera. Powodzenia wszystkim :**

  OdpowiedzUsuń
 2. Woooooooow! Ja nie mam takiej możliwości, ale wszystkim uczestnikom życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. OMG. To obsada nas odwiedzi?????? :O ojaniemoge. Pewno,że biorę udział. :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:14:00

   Nie będzie ich.

   Usuń
 4. Nie będzie wtedy obsady? A i kiedy będą wyniki?

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy16:12:00

  DO wygrania są wejściówki na pokaz do wybranego miasta, które będą do wyboru. Takie pokazy mają być w największych miastach w Polsce czyli najprawdopodobniej będzie to Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy18:38:00

  Ale obsada będzie? Czmu nie było takiej premiery tak jak np w Francji i innych krajach ;(

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy00:05:00

  Skąd wievie że odbędzie się w Warszawie? Jest szansa, że odbędzie się też np. w Krakowie? Bo w regulaminie pisze: 10 2-osobowych wejściuwek na POKAZY przedpremierowe.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bo to będzie organizowane w największych miastach w Polsce. Czyli Kraków, Warszawa, Poznań i może Wrocław.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy09:14:00

  Gdybym mogła to na pewno bym wzięła udział! Ale Warszawa żeczywiście jest dość daleko :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale to trochę bez sensu... Organizują przedpremierowy pokaz w największych miastach... i to jeszcze nie wiadomo czy z obsadą... Tyle km przebyć żeby zobaczyć wcześniej film. Dzięki. Ja jestem z Wałbrzycha i niby mam lecieć przez całą Polske do Wawy. Pozdro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, ale mam wiele zdań na ten temat. xD

   Usuń
  2. No tak, ale dla osób które mieszkają w tych miastach jest to na pewno duża atrakcja :) Ja osobiście jestem z Kołobrzegu, i jeśli nie wygram, to raczej nie pojadę. Już zaczęłam robić pracę :)

   Usuń
  3. Powodzenia. Życzę wygranej.

   Usuń
 11. Anonimowy18:43:00

  Piszą, że przedpremiera odbędzie się w Warszawie...

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy12:49:00

  A czy obsada będzie

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!