22 maj 2016

[Wywiad] Martina Stoessel: "Dziś chcę zadbać o moje serce."

MARTINA STOESSEL: "DZIŚ CHCĘ ZADBAĆ O MOJE SERCE". Ma tylko 19 lat, ale wie, co to sława i miliony fanów jak nikt. Podczas nagrywania filmu Tini - nowe życie Violetty porozmawiała na temat tego, co nauczyła się w ostatnich latach i o swoich wyobrażeniach na temat tego, co dopiero nadejdzie. Ponadto opowiada o swoich refleksjach dotyczących sławy, rodziny, mówi o swojej wizji miłości, a także podrywania. Dzisiaj przychodzimy do Was do tłumaczenia najnowszego wywiadu z Martiną Tini Stoessel dla portalu Luz, gdzie opowiada właśnie o kwestiach wymienionych wyżej. Sam artykuł ma nieco inną formę niż tę, jaką zazwyczaj spotykamy, gdyż tutaj Martina pozwoliła sobie nieco odbiec od rzeczywistości i powiedzieć to, co czuje i to, co właśnie tkwi jej w głowie. Będą to cytaty, myśli dotyczące określonych aspektów jej życia. Zapraszam..
 
Nie mam żadnego problemu z Lali Esposito. Podoba mi się jej muzyka, tak jak wszystkich artystów, którzy używają tego do przekazywania dobrego przekazu. Oczywiście zrobiła wiele rzeczy, ale jest wielka. Tak naprawdę ciągle powtarzam: nie ma żadnego konfliktu między nami.
Posiadanie chłopaka nie jest głupotą. Absolutnie. Zawsze tak na to patrzyłam. Jeśli chcesz być z kimś w związku, najpierw musisz tę osobę bardzo dobrze poznać. Nie można działać odwrotnie, kiedy najpierw coś zrobisz, a dopiero potem nad tym myślisz. Chciałbym być kiedyś żoną, marzę o ślubie i posiadaniu dzieci i chcę, żeby kiedyś naprawdę się to zdarzyło. 
 
Chcę zadbać o moje serce. Także osobę, która będzie obok mnie. Jeśli nie możemy zrobić tego na poważnie, lepiej nie róbmy tego wcale. 
 
Jestem w momencie, kiedy przygotowuję się do nadejścia nowej historii miłosnej. Aby być w związku, trzeba najpierw poznać samą siebie. Głęboko. Jestem tutaj. Na razie nie myślę o tym, aby dzielić moje życie z inną osobą. 
 Tini Stoessel (9)
Jestem w długim procesie dorastania i poznawania. Każdego dnia staję z samym sobą i odkrywam kawałek tego wszystkiego, kierując się tym, co mówi mi moja głowa, moje serce.. Właśnie podejmuję własne decyzje, staję się niezależna w wielu kwestiach. Ale ciągle ciągnę ten sznur i powiedzmy, że jestem w połowie.
 JAK PODOBA WAM SIĘ TAKA FORMA WYWIADU? JUŻ NA DNIACH POJAWI SIĘ NIECO OBSZERNIEJSZY, TAKŻE NOWY WYWIAD. 

7 komentarzy:

 1. Anonimowy18:33:00

  Brzmi, jak piosenka ������

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20:54:00

   Też tak skojarzyłam :)

   Usuń
 2. Wow! Cytaty : po prostu brak słów 😍

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy19:51:00

  Zapraszam do ff z Leonettą - DANGEROUS LOVE ♥
  http://dangerouslove-story.blogspot.com/ ♥ wattpad: vanissia00 ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Łaaa, jak ja ją kocham! Super wywiad! <3 ♥♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!