14 maj 2016

[Na gorąco] Premiera kanału Tini już wkrótce!

PREMIERA KANAŁU TINI JUŻ WKRÓTCE! Pierwsze plotki o nowym kanale Martiny Stoessel na YouTube'ie mogliśmy przeczytać już jakiś czas temu. Oficjalnie Tini potwierdziła to na początku marca, kiedy ogłosiła na swoich portalach społecznościowych, że chciałaby z nami dzielić się tym, co dzieje się w jej życiu i tym samym mogliśmy zadawać pytania dla niej do specjalnego #AskTini, czyli pewnego rodzaju Questions&Answers, jakie często tworzą YouTube'erzy. Kilka dni temu na swoim Twitterze dodała krótki filmik promujący kanał. Mimo, że jest już maj, nie widzieliśmy jeszcze niczego, jednak wiemy jedno - Martina pracowała nad tym projektem przez ostatnie kilka miesięcy i ZOBACZYMY TAM TO, CZEGO NIE SPODZIEWALIŚMY SIĘ ZOBACZYĆ. Wielka premiera już wkrótce, jednak po więcej informacji zapraszamy do rozwinięcia. 
[Aktualizacja1] Filmiki już są! 
[Aktualizacja1] Filmiki znajdziecie na kanale podanym niżej! Kanał na YouTube'ie to coś, czego od dawna chcieliśmy, aby pojawiło się ze strony Tini. Już wcześniej mogliśmy oglądać v-logi Jorge Blanco czy modowe poradniki Cande, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że kiedyś zacznie z tym również Martina, która i tak często na głowie miała masę innych rzeczy. A jednak, pierwsze plotki po prostu wstrząsnęły fandomem, jednak fani nie ukrywali swojej radości z tego powodu, zwłaszcza, że w tym wszystkim mogli uczestniczyć oni sami, zadawając pytania do #AskTini. Wczoraj Tini opublikowała kilkusekundowy filmik z zapowiedzią nowego kanału. WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE POJAWI SIĘ JUŻ WKRÓTCE, JEDNAK NIE WIEMY DOKŁADNIE KIEDY. Według informacji, które znajdziemy w internecie, na kanale będą publikowane materiały z długo zapowiadanego Documental Tini, czyli filmu dokumentalnego na temat jej życia. Jak się okazuje, część tego, co tam znajdziemy nagrywała również podczas swojego pobytu w Londynie. 
TŁUMACZENIE: Nadchodzi mój kanał na YouTube'ie@ Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła podzielić się z Wami tym, nad czym pracowałam przez ostatnie kilka miesięcy - filmiki z filmu, moja muzyka i wiele więcej! Już wkrótce w #TiniYouTube! Ahh, tak podekscytowana! 


WY TEŻ NIE MOŻECIE SIĘ DOCZEKAĆ? 9 komentarzy:

 1. CZEKAAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ !

  OdpowiedzUsuń
 2. Tez czekaam z niecierpliwością

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mam pytanie czy będą tłumaczenia

  OdpowiedzUsuń
 4. Oglądałam filmiki, są świetne! Mam nadzieję, że ktoś będzie tłumaczyć filmiki Tinity :)
  simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Będziecie tłumaczyć? Jeśli tak to gdzie będą się pojawiać filmiki z tłumaczeniem?

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy20:42:00

  No jasne, że nie mogę się doczekać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Tini jest niezwykła :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, że Tini założyła kanał! Na pewno będę oglądać jej filmiki :)
  dovecameronpolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy22:10:00

  dodajecie za mało informacji, co się dzieje w życiu bohaterów Violetty :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Mega się cieszę ♥
  Tłumaczę na swoim kanale wszystkie filmiki (dziś dodaję ten z premiery)
  https://www.youtube.com/channel/UClQPOCQpwSs4mHzOIFilTLw

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!