21 maj 2016

[Na gorąco] Pierwszy solowy koncert Tini!

PIERWSZY SOLOWY KONCERT TINI! Po oficjalnej premierze płyty Martiny Stoessel Tini, która premierę miała 29 kwietnia śmiało możemy powiedzieć, że odniósł ogromny sukces, a ona sama szybko znalazła się na czołowych miejscach sprzedaży, obok Beyonce czy Justina Biebera. W ramach promocji filmu odwiedziła już kolejno Holandię, Francję, Hiszpanię, Włochy oraz Meksyk. Korzystając z okazji, we Włoszech oraz Meksyku został zorganizowany fan-event z okazji wydania płyty oraz w Argentynie, 2 maja z ramienia Musimundo odbyło się spotkanie promocyjne. Pomimo spotkań, krótkich występów razem ze swoimi piosenkami, Martina nie miała okazji dać solowego koncertu ze swoją muzyką. Gdzie wystąpi? Kiedy? Jak liczna będzie publiczność? Tego i jeszcze więcej dowiecie się w rozwinięciu postu. Jak się okazuje, próby do tego wydarzenia rozpoczęły się już jakiś czas temu i do tej pory ta wieść była dla nas niespodzianką.


Film zamieszczony przez użytkownika Tini Stoessel (@tinitastoessel)

TŁUMACZENIE: 12 czerwca będę na prezentacji mojego albumu w Usina del arte śpiewając moje piosenki! 

Tak jak oznajmiła Martina 15 maja, już w czerwcu odbędzie się jedna z większych prezentacji jej albumu razem z niewielkim koncertem dla fanów. USINA DEL ARTE TO CENTRUM KULTURY I ROZRYWKI W ARGENTYNIE. Właśnie tam Martina zaśpiewa debiutanckie utwory z jej płyty już 12 czerwca. Hala nie jest duża, gdyż łącznie może zasiąść tam 400 fanów, jednak myślę, że dla każdego, kto będzie miał okazję się tam znaleźć, będzie to wspaniała przygoda i tym samym mały wstęp do tego, co zobaczymy już pod koniec roku lub na początku 2017 w jej własnej trasie. Wcześniej takie fanowskie spotkania odbywały się na zewnątrz (np. w przypadku Meksyku), znów we Włoszech oraz w Argentynie w niewielkich lokalach, gdzie mieściła się jedynie ograniczona liczba fanów. Próby do tego wydarzenia trwają już od ponad miesiąca, a więc myślę, że mamy na co czekać. Co więcej, Martina oznajmiła, iż weźmie udział także w specjalnym projekcie Alma w Argentynie 27 maja, czyli dosłownie za kilka dni. Start imprezy odbędzie się o godzinie 19:00. Projekt Alma to cykl wywiadów dostępnych dla publiczności razem z najbardziej znanymi i prestiżowymi osobami, które w ostatnim czasie wyznaczają nowe trendy. Naturalnie, można nabyć bilety na to wydarzenie, jednak co najważniejsze - wstęp jest wolny i bezpłatny, aczkolwiek wszystko zależy od tego, ile osób zechce tam uczestniczyć oraz od tego, czy starczy miejsc. Z tego, co wyczytałam, wystarczy wysłać maila na specjalny mail, który został podany na dole plakatu promującego i wtedy otrzymamy specjalną wejściówkę na nasze nazwisko, jednak na jedną osobę przypada zamówienie maksymalnie dwóch wejściówek. 


SĄDZICIE, ŻE TINI PRZYJEDZIE PODCZAS SWOJEJ TRASY DO POLSKI? 

11 komentarzy:

 1. Nie wiem czy przyjedzie... Najpierw zalicza takie najbardziej znane kraje... a nie taką Polskę jak my
  .. Na VL też przyjechali do nas na końcu I części trasy po Europie... Myślę, że musimy trochę poczekać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypominam że byli jeszcze w lodzi :)

   Usuń
 2. Anonimowy17:37:00

  Zapraszam do ff z Leonettą - DANGEROUS LOVE ♥
  http://dangerouslove-story.blogspot.com/ ♥ wattpad: vanissia00 ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę , że Tini przyjedzie do nas , przecież ( wydaję mi się ) mówiła , że koncerty odbędą się we wszystkich krajach w których było VL.
  Nie jestem pewna ale Tini na 99% przyjedzie do nas :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy11:53:00

  Mam nadzieję ,że Tini i do nas przyjedzie ,ja daję tam jakieś 98%.Ale jak wyżej napisała Lulu Tinista , my chyba jak zawsze będziemy musieli trochę poczekać :\...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zacznijmy od tego, że trasy jeszcze nie ma. Nie warto gdybać czy przyjedzie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Według mnie, Tini powinna do nas zawitać, też z tego wzgędu, że polubił nasz kraj. To że nasz kraj to Polska, to nie zanaczy, że my jesteśmy najgorsi i my musimy zawsze czekać. Przecież to jest wybór Tini, a nasz kraj bardzo często jest w trendach na Twiterze itp. Ja tam trzymam kciuki ( tak jak powiedziała Hollywodzka Gwiazda ) aby trasa ta, wogóle się odbyła. <3 <3 ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy17:59:00

  Nie wiem! Ale Polskie Tinistas! Mam Skype Tini : Tini.Stoessel.Privado rozmawiam z nią normalnie (jest to prawdziwy Skype) Mówi3 dużo o Polsce, jednak jeśli wy się przyłączycie może damy jakoś radę! Dodawajcie ją! A stworzymy razem grupę na Skype Polskich Tinistas!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ty tak serio mówisz? gadałaś z nią a przez skypa?

   Usuń
 8. Anonimowy14:51:00

  Wiekszosc jej piosenek jest z filmu? Czy niektore sa jej? Jak tak, to ktore sa z fimu?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!