6 lis 2016

[Konkurs] Kup film i wygraj bilety na koncert Tini!

KUP FILM I WYGRAJ BILETY NA KONCERT TINI! Pamiętacie, kiedy jakiś czas temu pisaliśmy o premierze Tini - nowe życie Violetty na DVD w Polsce? Tak, dokładnie tak, będziemy mogli ją oficjalnie kupić w sklepach (m.in w Empiku) już od 9 listopada, tymczasem już teraz mamy dla Was dobrą wiadomość: kupując płytę wraz z filmem, macie szansę wygrać jedną z dziesięciu podwójnych wejściówek na koncerty Martiny Tini Stoessel w Gdańsku, Krakowie oraz w Łodzi w ramach światowej trasy koncertowej Got me started tour. Na pewno jest to nie lada gratka dla osób, które niestety nie miały szansę wziąć udział w kinowych seansach, które w zależności od kin pojawiały się w placówkach w lipcu-sierpniu. Przypomnijmy, że oficjalna premiera miała miejsce dokładnie 1 lipca. Zapraszam do dalszego czytania, gdzie przypomnimy sobie nieco fabułę, poprzednie pozycje firmy Galapagos (która teraz także wydaje ten film) oraz znajdziecie link do kupienia płyty przez internet.. 


Akcja filmu rozpoczyna się, gdy Violetta (w tej roli Martina Stoessel) wraca do rodzinnego Buenos Aires po długim światowym tournée. Artystka chciałaby odpocząć, skupić się na swojej przyszłości i odnowić kontakty z przyjaciółmi i rodziną, ale jej menadżer Willy zaplanował już bardzo napięty grafik, uwzględniający nagranie nowej płyty. Zanim uda jej się złapać chwilę oddechu, otrzyma nieoczekiwaną informację, która zmusi ją do zakwestionowania wszystkiego i doprowadzi do spontanicznej decyzji, która na zawsze zmieni jej życie. Violetta przyjmuje tajemnicze zaproszenie ojca do odwiedzenia starej przyjaciółki rodziny (w tej roli utytułowana hiszpańska aktorka Ángela Molina) na drugim końcu świata. Zostawia za sobą całe życie, żeby spędzić lato w twórczym otoczeniu pięknego nadmorskiego miasteczka we Włoszech, pełnego inspirujących artystów, którzy tak, jak ona poszukują siebie. Za sprawą nowych przyjaźni i wpływów Violetta otwiera się na ekscytujące nowe możliwości. Ta podróż zmieni nie tylko jej życie osobiste, ale i jej sztukę.Według producenta, Pablo Bossiego: – To opowieść o kryzysie osobistym, która prowadzi do odkrycia nowych emocji, nowych przyjaciół i nowego stylu muzycznego.


Przypominamy również, że w ofercie firmy Galapagos mamy także inne pozycje związe z Violettą. Po premierze filmu Violetta: Koncert (przyp. pierwszy film kinowy o tym fenomenie) wyszła płyta DVD o tej samej nazwie, którą możecie kupić [tutaj]. Następnie Galapagos przejęło dotychczasowe zajęcie firmy Ameet, które wypuściło tzw. Kolekcję V-lovers, na którą składało się czternaście książek wraz z płytą z odcinkami pierwszego sezonu serialu. Galapagos wydało drugi sezon telenoweli w ośmiu płytach, każdy po 10 odcinków. Możecie zakupić go [tutaj] w pakiecie wszystkich części razem. W październiku ubiegłego roku, premierę na kanale Disney Channel miał film dokumentalny pod tytułem Violetta: Podróż, opowiadający bezpośrednio o fenomenie Violetty, poczynając od życia aktorów w dzieciństwie, po castingi do dnia dzisiejszego, skupiając się także na drugiej trasie koncertowej Violetta Live. Kupić możecie ją [tutaj]. Teraz pora na całkiem nową historię, całkiem nowy film, tym razem pełnometrażowy, mający swoją premierę w kinach na całym świecie. Jak już wiecie, nosi nazwę Tini - nowe życie Violetty i nie ukrywając, mało kto spodziewał się, że coś takiego kiedykolwiek powstanie. Aczkolwiek niemożliwe stało się możliwe i już od 9 listopada będziemy mogli na sklepowych półkach znaleźć tę niesamowitą pamiątkę z ostatniego projektu działającego pod nazwą Violetty. Możecie zakupić ją [tutaj]. Kupując płytę, zachowajcie paragon, bo mamy dla Was całkiem atrakcyjny konkurs - do wygrania jest 1 z 10 podwójnych wejściówek na koncert Tini w 2017 roku. O szczegółach jednakże będziecie mogli poczytać dopiero po premierze. Wystarczy, że będziecie uważnie śledzili ich fanpage, a nic Was nie ominie: [klik]. 

KUPICIE? JEŚLI TAK TO W CELU ZOSTAWIENIA PAMIĄTKI PO TYM OSTATNIM, FIOLETOWYM PROJEKCIE CZY TEŻ DLA KONKURSU? 

2 komentarze:

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!