19 lis 2016

[Na gorąco] Lodovica rusza z Kid's Got Talent!

LODOVICA RUSZA Z KID'S GOT TALENT! O tym, że Lodovica Comello weźmie udział w nowym projekcie włoskiej telewizji, Kid's Got Talent wiadomo już od jakiegoś czasu, jednak w ostatnim czasie media ujawniły nieco więcej szczegółów, z którymi chcielibyśmy Was zapoznać. Jak dobrze wiecie, jakiś czas temu ta Włoszka była prezenterką wersji dla wszystkich osób, które mają talent i chciałyby się pokazać na szerszą skalę. Na blogu pisaliśmy o tym m.in. [tutaj]. Już w listopadzie zaczyna nagrania do tzw. spin-offa Italia's Got Talent w wersji dla dzieci, czyli Kid's Got Talent. Oczywiście Comello będzie pełniła tam rolę podobną do tej w poprzednim programie, jednakże tym razem będzie towarzyszyła jej nowa twarz, Claudio Bisio. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej szczegółów, serdecznie zapraszam do postu, gdzie postaram się zebrać najważniejsze informacje. 

ZAPOWIEDŹ PROGRAMU: 


Jak wyglądałby świat, kierowany tylko przez dzieci? Claudia Bisio i Lodovica Comello coś o tym wiedzą.. #KidsGotTalent w grudniu na TV8! 

Tak jak już wspomniałam, Lodovica będzie miała przyjemność zasiąść jako prowadząca programu Kid's got talent we Włoszech.  Pierwsze castingi już za nami, bowiem te w Mediolanie odbyły się 13, 16, 18 listopada oraz odbędą się jeszcze w niedzielę, 20 listopada. W programie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 4 do 11 lat, które uważają, że mają jakiś talent i chcą się im pochwalić na szerszą skalę. We włoskiej telewizji TV8, Kid's got talent pojawi się już w grudniu i tak jak zapowiadają, tym razem to dzieci zawładną światem. Nagrania, castingi nadal trwają, dlatego w tej chwili możemy cieszyć się jedynie z krótkich zapowiedzi, aczkolwiek sądzimy, że już za niedługi czas dowiemy się szczegółów m.in dotyczących daty emisji i wtedy postaramy się przekazać Wam link do oglądania na żywo. 


OGLĄDALIŚCIE LODO W ITALIA'S GOT TALENT? 

2 komentarze:

  1. Anonimowy15:18:00

    W Italia's got talent trochę oglądałam Lodo za to w Singing in the car o wiele więcej ,oby więcej takich projektów z Lodovicą ,a tak dodając wie ktoś coś więcej o najnowszej płycie Lodovici ?

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!