1 lis 2016

[Na gorąco] Martina wystąpi przed prezydentem Barackiem Obamą?

MARTINA WYSTĄPI PRZED PREZYDENTEM BARACKIEM OBAMĄ? Niewątpliwie takie momenty napawają dumą fanów Martiny Stoessel, która niedawno zadebiutowała ze swoją pierwszą, solową płytą noszącą nazwę Tini. Co dokładnie się stało? Otóż idolka wielu osób, które właśnie czytają tego posta została wybrana na Ambasadorkę Pokoju. Jest to naprawdę ogromne odznaczenie, na które tak naprawdę zapracowała sama: za to, co robiła; za dobry przykład; za okazane serce, pomoc, wsparcie, bezinteresowność. Co się z tym wszystkim wiąże? Właśnie panna Stoessel będzie miała możliwość zaśpiewania autorskiej piosenki Baracka Obamy noszącej tytuł Somos el cambio (w tłum. Jesteśmy zmianą) już za kilkanaście dni. Chodzą plotki, że na całej imprezie pojawi się także on sam. Czy to prawda? Zapraszam do rozwinięcia, gdzie dowiecie się nieco więcej szczegółów na temat całości projektu. 

ZAPOWIEDŹ: 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tini Stoessel (@tinitastoessel)

Tini Stoessel zaśpiewa z Odino Faccia piosenkę Baracka Obamy. W ramach oficjalnej prezentacji Red Voz por la Paz, która odbędzie się 17 listopada w Centrum Kultury Kirochner, Odino zaprezentuje piosenki ze swojego nowego muzycznego projektu Un nuevo comienzo z piosenkami Rigoberta Menchu Tum, Adolfa Perez Esquivel, Dalai Lama i innych. Tini Stoessel została wyznaczona Ambasadorką Pokoju i zaprezentuje piosenkę Somos el cambio razem z Odino Faccia. Ta piosenka została napisana przez prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baraca Obamę i jest częścią projektu, który ma nieść pozytywny przekaz o pokoju na świecie. 

Tak jak już mogliśmy doczytać z przetłumaczonego fragmentu artykułu zamieszczonego wczoraj (tj. 31 października) przez Martinę, cała uroczystość odbędzie się 17 listopada w Domu Kultury Kirochner w Buenos Aires. Jest to dość ważne wydarzenie, które będzie promowało pozytywny przekaz o pokoju na świecie. Zarówno Martina jak i inny artysta, Odino Faccia, zaśpiewają piosenkę skomponowaną przez samego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamę, w związku z tym chodzą plotki, iż właśnie on również może pojawić się na tym wydarzeniu, co jednakże nie jest potwierdzone. Co my możemy powiedzieć od siebie? Jesteśmy naprawdę dumni, że taka drobna, 19-letnia dziewczyna osiągnęła w swoim życiu tak wiele; że nie dała się światu sławy, szaleństwu i wodzie sodowej, ale zachowała zdrowy rozsądek i swoją popularność wykorzystała (i nadal wykorzystuje) do szlachetnych celów. Nie możemy doczekać się całej imprezy i mamy nadzieję, że doczekamy się również obecności prezydenta Stanów. Nie zapomnijmy, że Martina brała już udział w wielu uroczystościach, które powiązane były z chęcią głoszenia wieści o pokoju na świecie, m.in. Partido por la paz w Rzymie. 

CHCIELIBYŚCIE, ŻEBY NA WYDARZENIU POJAWIŁ SIĘ OBAMA, A TINI MOGŁABY DLA NIEGO ZAŚPIEWAĆ? 

12 komentarzy:

 1. Jestem bardzo dumna z Tini !!!
  Fajnie by było gdyby Obama również pojawił się na wydarzeniu i Martina by dla niego zaśpiewała !

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12:07:00

  17 października? Już po październiku, a dokładnie to uroczystość ma być 17 listopada.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy15:37:00

  Jestem z niej dumna ❤❤❤
  Zasługuje na to miano Ambasadorki Pokoju 😍

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy17:47:00

  Mogę wiedzieć co ona zrobiła że na zasłużyła na ten tytuł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy19:54:00

   Jest jedną z najrozsądniejszych gwiazd tego pokolenia - no bo co, mieli wziąć Miley Cyrus? Poza tym widać, że zależy jej na pokoju, w końcu ma tatuaż "Imagine" z pacyfką, zorganizowała Juntada Tinista, które poniekąd dawało przekaz o pokoju na świecie. Po prostu zależy jej na tym i widocznie dąży do pokoju na świecie.

   Usuń
  2. Anonimowy18:41:00

   Serio? No błagam! Jakbym miała wpływowego tatuśka, bogatych rodziców i zarabiała tyle kasy co Tinka to też bym mogła przeznaczać hajs na organizacje i robić imprezy dotyczące pokoju, a nawet w większej ilości.

   Usuń
 6. Anonimowy20:58:00

  Dlaczego są dodawane posty o obsadzie w mniejszej ilości?

  OdpowiedzUsuń
 7. Trochę nie rozumiem czemu Tini. To było jakieś głosowanie czy co? Bo tak trochę nie rozumiem. Tini nie za bardzo angażuje się w akcje itp jedynie w tym o bullyingu więc to moim zdaniem trochę bezpodstawne. Czy ktoś będzie uprzejmy mi to wytłumaczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy23:13:00

   Odsyłam do Anonimka 19:54

   Usuń
  2. Anonimowy18:48:00

   Boże. Wy to jesteście naprawdę nastolatkami zapatrzonymi na pierwszą lepszą gwiazdę. Niby co ona takiego zrobiła? Jest młoda. Niektórzy ją kojarzą. Co z tego że nie robi nic złego? Dobrego nie wiadomo ile też nie! To tak jak gdyby w przyszłości wszyscy zabijali ludzi bo tak chcą a ktoś by tego nie robił ale też by nic nie robił żeby tak nie było. Tylko siedział cicho. I co dostanie nagrodę albo medal!? Nie, bo nie ma za co! Taka jest prawda.

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!