10 lis 2016

[Wywiad] Martina Stoessel: Zastanawiam się, czy ludzie w ogóle chcą usłyszeć, co mam do powiedzenia!

MARTINA STOESSEL: ZASTANAWIAM SIĘ CZY LUDZIE W OGÓLE CHCĄ USŁYSZEĆ, CO MAM DO POWIEDZENIA. Martina Stoessel wyznaje intymnie o swoim życiu. W wieku 19 lat została ogłoszona jedną z najbardziej wpływowych osób w telewizji. Teraz przygotowuje się intensywnie do zaczęcia Got me started tour w 2017 roku. Taki przykład w tych czasach jest naprawdę rzadki, a ona jednak ceni miłość i rodzinę. Przedstawiamy Wam tłumaczenie najnowszego, świeżutkiego wywiadu prosto z argentyńskiego magazynu Gente, które wyszedł kilka dni temu. O czym mówi Martina? Szczegółów dowiecie się wchodząc w rozwinięcie posta i przeczytanie go, jednakże zdradzę, że opowiada nieco o swoim kraju, Argentynie, o niej samej w roli przykładu dla wielu młodych ludzi; o skandalach, używkach, alkoholu oraz o swojej miłości do Pepe Barroso. Zapraszam..


Z JAKIEGO ASPEKTU BYCIA ARGENTYNKĄ JESTEŚ DUMNA?

Z serc (przyp. chodzi o serca Argentyńczyków). Z tego, że żyjemy w trudnych czasach, a jednak Argentyńczycy czują się tutaj jak w domu; nie w innych częściach świata.

CO BOLI NAJBARDZIEJ?


Niespodziewane wydarzenia. Niewątpliwie korupcja i niesprawiedliwość. I nie ważne, jak bardzo próbują się bronić, trzeba zdać sobie sprawę z tego, że żyjemy w błędzie. Ludzie mówią: Jaka szkoda, bo Argentyna to bogaty kraj, powinien być bardziej sławny..

SŁYSZELIŚMY, ŻE NIE LUBISZ, KIEDY UŻYWA SIĘ SŁOWA "IDOL"..


Nie. To brzmi trochę pysznie. Wolę "inspiracja" lub "punkt odniesienia".

BĘDĄC TAK WPŁYWOWĄ KOBIETĄ, STAJESZ SIĘ PUNKTEM ODNIESIENIA. ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ Z WAGI BYCIA PRZYKŁADEM?

Wiele razy czuję się różna od reszty świata. Wszystko jest tak dziwne, że często zastanawiam się, czy ludzie z mojego pokolenia w ogóle chcą usłyszeć, co mam do powiedzenie. Wątpię, pytam czy warto? I znajduję odpowiedź w wiadomościach dziewczyn, które idą za mną. Tutaj znajduję ten oddech. Życie dało mi wspaniałą okazję.

MASZ JAKIEŚ WARTOŚCI, KTÓRE DAJĄ CI SENS?

Jestem zdrowa. Cieszy mnie, że w każdym miejscu na świecie matki mogą podejść do mnie i powiedzieć: Mogę zostawić spokojnie moją córkę przed telewizorem oglądając serial, jakiś wywiad, a ja mogę odpocząć odpoczęła. Dzisiaj jest ciężko, żeby tak było. Jestem dumna z moich rodziców, zawsze darzą mnie miłością. Mogę przekazywać komunikat ludziom, przekazywać wartości mojego dzieciństwa, kiedy mówiono mi: Tak, ty potrafisz, możesz być dobrym człowiekiem, możesz znaleźć miłość swojego życia. Ludzie tracą nadzieję, a ja jestem pełna wiary.

DZISIEJSZY ROMANTYZM W SERIALACH DISNEY'A JEST CAŁKIEM INNY NIŻ TEN DAWNIEJ. CZY TO CZAS BY PRZERWAĆ TEN OKRES NIEWINNOŚCI?

Trudno jest mówić o tym w tych czasach, kiedy chłopczyk w wieku 3 lat biega z iPodem w ręku. Poradzą sobie lepiej niż współcześni dorośli. Mają dostęp do wszystkiego. Wszystko dzieje się wcześniej; to co wcześniej działo się w wieku 11 możemy rozumieć jako 15 lat.

TO STRASZNE, ŻE "BIAŁA DZIEWCZYNA" WESZŁA NA TEN RYNEK?

W ogóle. Muzyką jest po to, aby mówić to, co czujesz. A najlepszą rzeczą, jaka może się zdarzyć to mieć w tym wszystkim wybór. To sprawia, że jestem szczęśliwa, nigdy nie przestanie to być dla mnie prawdziwe. W ten sposób nigdy nie przestanę być "cool". Trzymam się z dala od alkoholu i narkotyków; działam i myślę tak, jak chciałabym, żeby działały moje dzieci w przyszłości.

CO ROBIĆ, ŻEBY UNIKNĄĆ SKANDALI, KIEDY UŻYWKI SĄ TAK ŁATWO DOSTĘPNE?

Po koncercie, kiedy wracasz sama do hotelu, może być to dla nastolatek coś okropnego. W związku z tym trzeba mieć na uwadze, że nie zawsze znajdzie się ktoś, kto otworzy nam drzwi. Kluczem jest wiedza i nasz własny wybór. Moja babcia zawsze mówiła: Powiedz mi, kim są Twoi przyjaciele.. Bez kwestionowania, ja wybieram miłość. Wcześniej mówiłam o rzeczach, przez które czuję się silną kobietą. Jedną z tych rzeczy jest też przyjaźń. Nadal kontaktuję się z przyjaciółkami mojego życia, co pozwoliło mi nie stracić okresu, kiedy dojrzewałam. 

JAK DŁUGO RODZICE BĘDĄ PILNOWAĆ TWOICH PIENIĘDZY?

Teraz zaczynam trochę uczyć się o moich pieniądzach. Czasem jest problem z zaufaniem, ale one są w rękach moich rodziców, a ja mam o nich nadal sporo wiedzy. Mam samochód, wolność, ale podoba mi się to takie, jakie jest. Kocham być rozpieszczana, chociażby śniadaniem do łóżka. 

KIEDYŚ MÓWIŁAŚ O TYM, ŻE SZUKASZ MIŁOŚCI ŻYCIA. ZNALAZŁAŚ?

Tak! Jestem osobą, która myśli o przyszłości. Jeśli kogoś znajduję to wyobrażam sobie całe życie razem z nim. Otworzyłam moje serce dla Pepe i chcę iść powoli do przodu. Nie próbuję nic na siłę: jeśli coś nie wyjdzie to nie. Odległość jest trudna, ale każde nasze spotkanie jest jak pierwsze. Jeśli nie jesteśmy w tym samym miejscu to łączymy się za pomocą FaceTime'a. Najdłuższy czas niewidzenia to trzy miesiące, ale staramy się widywać jak najczęściej możemy. Nawet, jeśli minąłby niecały miesiąc! (śmiech)

JAK TO U WAS WYGLĄDA? UZUPEŁNIACIE SIĘ NAWZAJEM?

Podziwiam osobę, jaką jest Pepe: dojrzały, skoncentrowany, dżentelmen. Życie wygląda nieco inaczej w naszym pokoleniu, ale on zawsze chce dla wszystkich najlepiej, 

OSTATNIO PRZEDSTAWIŁAŚ GO RODZINIE STOESSEL. JAK BYŁO?

Super, super dobrze! Pepe jest bardzo uprzejmi. Moi rodzice nie ukrywają, co myślą, więc powiedzieli do niego: Dziękuję, że uszczęśliwiasz Tini. 


STANDARDOWO: WYWIAD CIEKAWY CZY BYĆ MOŻE NIE WNIÓSŁ NIC NOWEGO? JAK SĄDZICIE? 

4 komentarze:

 1. Anonimowy19:42:00

  Z sesji, na sesję piękniejsza

  OdpowiedzUsuń
 2. To jeden z najdoroślejszych wywiadów przeprowadzonych z Tini. Wypowiada się na tematy, na które za czasów bycia "księżniczką Disney'a" nie mogła. MEGA WYWIAD!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy21:24:00

  Widzę że dużo się u niej dzieje że tylko praktycznie o niej piszecie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słuchaj.Teraz Martina ma najwięcej przeżyć i wypadałoby napisać.To prawda że piszą tylko o Tini ale u niej dzieje się najwięcej.Zobacz.Na innych blogach nie ma takich postów.Jest ich zdecydowanie mniej.Ciesz się że dziewczyny wogóle dodają posty.Jak nie chcesz już słuchać o Martinie to wejdż na jakiś inny blog o kimś innym.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!