29 sty 2014

Lalki Violetty już w Polsce


Lalki Violetty już w Polce,dla wielu młodszych fanów jest to wspaniała wiadomość, na pułkach w sklepach w Empiku i Smyku  możemy zobaczyć lalki Violetty, będziecie mogli pokierować losami Violetty, pozwolić się ponieść  fantazji. Violetta nie jest jedyną lalką, którą będziemy mogli się bawić. Mamy do wyboru parę wersji lalek na naszym Polskim rynku między innymi do wyboru mamy : 


Violetta , piosenkarka 
Jak widzimy w tej wersji Violetta jest ubrana w różową sukienkę, suknia jest dokładną republiką 
sukienki mamy naszej Violetty. Dokładnie sukienkę możemy zobaczyć w 3 odcinku 1 sezonu,na urodzinach Violetty. Lalka jest interaktywna po naciśnięciu na brzuch lalki możemy usłyszeć piosenkę przewodnią którą jest En mi mundo. Cena  66,99. 

Violetta, piosenkarka  i jej ciuchy 

W tym zestawie mamy dostęp do dwóch nowych ubrań Violetty, pierwsza sukienka jest wzorowana na ubiorze Violetty z 1 sezonu ze zdjęć promocyjnych. A natomiast drugą sukienkę możemy zobaczyć w teledysku do Habla si puedes. A podstawową sukienką Violetty w tym zestawie jest sukienka jej mamy, W zestawie możemy znaleźć szczotkę do włosów naszej bohaterki, ale to nie koniec oprócz podstawowych butów możemy także znaleźć 2 pary nowych. Cena 109,99 zł .

Violetta

Ten zestaw oferuje nam Violettę , z szczątkom do włosów i z torebką, sukienka Violetty wszystkim znana z zdjęć promocyjnych z 1 sezonu. Cena 44,99 .

Ludmiła, piosenkarka


Lalka nie kogo innego jak serialowej supernowy, lalka jest bardzo podobna do serialowej Ludmiły, sukienka lalki jest w zwory dalmatyńczyków. W zestawie znajdziemy szczotkę do pielęgnacji włosów Ludmiły, ale to nie wszystko Simba wyposażył lalkę w mini torebkę. Także możemy zauważyć że lalka jest interaktywna po kliknięciu na lalkę usłyszymy piosenkę Destinada a brillar. Cena 66,99.

Ludmiła 


Tak samo jak w przypadku lalki ,,Violetty" Ludmiła ma na sobie sukienkę z zdjęć promocyjnych do 1 sezonu. W zestawie możemy znaleźć pozłacaną szczotkę do włosów , także możemy znaleźć pozłacaną torebkę, komórkę . Cena 49.99. 
Simba Toys Polska jest spółką należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych.3 komentarze:

  1. Anonimowy15:46:00

    brzydkie te lalki :(((

    OdpowiedzUsuń
  2. najwajniejsza jest VIOLETTA PIOSENKARKA

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!