17 lip 2017

[Na gorąco] Jorge Blanco | Jednak wyda pełną płytę?

JORGE BLANCO | JEDNAK WYDA PEŁNĄ PŁYTĘ? Niewątpliwie Jorge Blanco jest osobą, która po długim czasie wraca do swoich lat świetności. Mimo negatywnego napływu komentarzy ze strony fanów i sporego nacisku pod względem jego kariery jako solisty, Jorge powraca do muzycznego świata z pełnią sił. Na pewno słyszeliście już jego najnowsze kawałki - Risky Business czy Summer Soul, które promował w wielu programach telewizyjnych czy też radio. Jak się okazuje, niezbyt zdumiewające początki obecnie zaowocowały sporym przypływem wyświetleń. Oba z kawałków mają już około milion wyświetleń. Niedawno w jego aktywności muzycznej pojawiły się całkiem nowe utwory, co może oznaczać tylko jedno - jesteśmy już coraz bliżej wydania debiutanckiej płyty. Zastanawiająca jest też ich liczba - czyżby faktycznie planowana EPka (płyta składająca się z kilku piosenek) została zastąpiona pełną płytą?


Tak jak wspominałam, dosłownie kilka dni temu do internetu trafiła pełna lista piosenek z jego płyty. Jak się okazuje, oprócz znanych nam już piosenek - Beautiful mistake, Risky Business, Summer Soul pojawiło się mnóstwo nowych piosenek takich jak: Hold me down (które już wykonał podczas jednej z radiowych audycji), Body language, Fire, Light Go Out, Re-losing you, Bad karma, Hot Damn, Maria, Hand Tied, It's you oraz piosenka Una Noche, którą wykona w duecie wraz z Saakiem. Nie możemy zarzucić mu tego, że nie potrafi robić niespodzianek, bo zapewne zaskoczył niejedną osobę właśnie z Was. Czy to oznacza, że pojawi się normalny album, a nie tylko EP'ka? Wszystko na to wskazuje, aczkolwiek nie możemy wykluczyć, że po prostu jest to materiał na dalszą karierę muzyczną. Możemy liczyć na premierę krążka jeszcze w tym roku, jednak przez wydaniem debiutanckiej płyty, czeka nas również jego collab wraz z Saakiem - argentyńskim artystą, z którym nagrał wspomnianą wcześniej piosenkę.

Saak swoją karierę rozpoczął na kanale na YouTubie, jednak od pewnego czasu zaczął na poważnie zajmować się muzyką. Niżej możecie przesłuchać jedną z nowszych piosenek tego artysty - Callejón. Razem z Jorge wykonają piosenkę Una noche. Oczywiście tak jak widzimy po tytule, będzie to numer w języku hiszpańskim, który stworzyli wraz z producentami kultowego przeboju Despacito, który nieustannie od kilku miesięcy zajmuje czołowe miejsca w muzycznych rankingach, a na swoim koncie ma obecnie blisko trzech miliardów odsłuchań w serwisie YouTube. Piosenka jak sami opowiadają, ma bardzo dynamiczny, taneczny charakter i twierdzą, że własnie nią porwą do tańca każdego, kto będzie jej słuchał, jednocześnie zapewniają, że nie jest to numer podobny do kilkunastu innych piosenek i jest dosyć oryginalny. Teledysk jest już nagrany i obecnie pozostaje nam jedynie czekać na efekty.

LICZYCIE NA WYDANIE PEŁNEJ PŁYTY PRZEZ JORGE?

2 komentarze:

 1. Anonimowy13:27:00

  Oczywiście!
  Niech się chłopak rozwija.
  Ma chłopak głos i to trzeba przyznać.
  Z radością czekam na jego płytę.
  Pozdrawiam całą redakcję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Staram się śledzić na bieżąco to co dzieje się u Jorge i jestem pod ogromnym wrażeniem. Cały czas pojawia się w jakiś radiach, programach albo występuje na eventach. Bardzo się rozwija w USA i na pewno jakaś część osób zaczyna go kojarzyć. Nie mogę się doczekać, aż płyta w końcu zostanie wydana i będziemy mogli usłyszeć wszystkie te piosenki. Chodzi także informacja, iż Jorge nagrał około 40 piosenek!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!