21 lip 2017

[Podsumowanie] Kolejne koncerty | Fani atakują chłopaka Tini?!

KOLEJNE KONCERTY | FANI ATAKUJĄ CHŁOPAKA TINI?! Jak już dobrze wiemy, po sukcesie trasy Got me started w Europie, Martina wraz z ekipą tancerzy ruszyła na podbój stron nieco bliższym jej sercu - Ameryce Południowej, w której zresztą się urodziła i wychowała (oczywiście w Argentynie, w Buenos Aires). Druga część trasy rozpoczęła się właśnie koncertami w jej rodzinnym mieście 30 czerwca i 1 lipca w Teatrze Gran Rex. Następnie po dłuższej przerwie, 15 lipca ruszyła do Brazylii zagrać show w Citibank Hall, a kolejne czekają nas już 10 września w Chile na słynnej Moviestar Arenie, 7 listopada w Cordobie i 14 listopada ponownie w Gran Rex. W dzisiejszym poście przedstawię małe podsumowanie zmian zaszłych w harmonogramie występu, filmiki z występów, fragmenty wywiadów, które Tini udzielała podczas konferencji prasowej w Sao Paolo, a także o incydencie, który miał miejsce na koncercie właśnie w tym mieście. Zapraszam.

SETLISTA NA KOCERTACH W AMERYCE ŁACIŃSKIEJ:
 1. Confia en mi
 2. Don't cry for me
 3. Finders keepers
 4. Sigo adelante
 5. Si tu te vas
 6. Veo veo
 7. Te creo
 8. Como quieres
 9. Crecimos juntos
 10. Lo que tu alma escribe
 11. Libre soy
 12. All you gotta do
 13. Sorry [piosenka Justina Biebera]
 14. Crazy in love [piosenka Beyonce]
 15. Ya no hay nada que nos pare
 16. Traicionera [w przypadku koncertów w Argentynie, gdzie występował Sebastian Yatra]
 17. En mi mundo
 18. Great escape
 19. Siempre brillaras

FILMIKI Z KONCERTÓW:


WYWIADY Z KONFERENCJI PRASOWYCH: 

W wieku 14 lat aktorka i piosenka z Argentyny, Martina Stoessel, stała się znana na całym świecie dzięki swojej roli w Violetcie, muzycznego serialu wyprodukowanego przez Disney'a. Koncertowała po Europie, a teraz wraca tutaj. Od roku zrywa z wizerunkiem postaci i przyjmuje nową tożsamość - Tini - wraz z rozpędem i nowymi przedsięwzięciami muzycznymi - trasą Got me started Tour. Po raz pierwszy w nowym etapie swojego życia przyjechała zaprezentować się w Citibank Hall w sobotę 15 lipca. SEE Sao Paulo rozmawiało z nią o wielkiej zmianie. 

PRZEZ DŁUGI CZAS BYŁAŚ VIOLETTĄ, A TERAZ RUSZASZ JAKO TINI. SKĄD TA ZMIANA?

To była silna zmiana dla mnie. Spędziłam pięć lat jako Violetta, podróżowałam po świecie, nagraliśmy trzy sezony serialu w telewizji, filmy. Dorastałam z projektem jako osoba i jako wykonawca zawodu. Musiał nadejść koniec. Pomógł mi w tym film Tini - nowe życie Violetty, który złamał te więzy i pozwolił zrozumieć, że coś się zmienia. To było ogromne wyzwanie mojego życia. Zrobiłam wszystko, co miałam do zrobienia, a teraz żyję, podążając tą ścieżką. To wspaniała zmiana.

JAK FANI ZAREAGOWALI NA TĘ ZMIANĘ?

To fani byli tymi, którzy zachęcili mnie do zerwania z Violettą i odnalezienia tego, kim jestem naprawdę. Otrzymywaliśmy tak wiele wiadomości na portalach społecznościowych, w których ludzie pisali, że nie mogą doczekać się występów już jako Tini. Byli w stanie zrozumieć, że Violetta była postacią i chcieli zobaczyć mnie jako piosenkarkę. Ja też dorosłam. Zaczęłam mając 14 lat, a dzisiaj mam 20. Wszystko się zmieniło: moje ubrania, moje włosy, makijaż, a ja odnalazłam siebie. Mimo to, zmiana była spokojna. Nic nie stało się radykalnie. 

WCZEŚNIEJ NA KONCERTACH MIAŁAŚ ZE SOBĄ CAŁĄ EKIPĘ. DZISIAJ JESTEŚ TYLKO TY. JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ KONCERT?

Koncert są niesamowite, teraz jest to coś bardziej wyjątkowego, coś mojego. Będzie niesamowicie, naprawdę. To malownicze show pełne muzyków, tancerzy, zmian strojów. Śpiewam wszystkie piosenki z mojej płyty i kilka z repertuaru Violetty. Mam na nich ogromną interakcję z publicznością. To show, na którym masz się dobrze bawić i to jest mój cel. 

KIEDY NAGRYWAŁAŚ PŁYTĘ JAKO TINI, CO CHCIAŁAŚ NA NIEJ UMIEŚCIĆ?

Cóż, dorastałam słuchając popu Michaela Jacksona, Beyonce, Bruno Marsa.. To właśnie oni pozwolili mi to zidentyfikować. Tworzenie muzyki to moje wielkie marzenie. Violetta otworzyła mi do tego drzwi i dała możliwość śpiewania do ludzi w języku hiszpańskim. Same fanki mówią do mnie po hiszpańsku. Brazylia dla przykładu śpiewa i mówi po hiszpańsku lepiej niż ja. To zbyt szalone, więc chciałam śpiewać też po hiszpańsku

WIELU ARTYSTÓW DZISIAJ CHCE POKAZAĆ FEMINIZM I RÓWNOUPRAWNIENIE KOBIET. JAK TY TO WIDZISZ?

Według mnie to niesamowite. Kobiety są silne i muszą podejmować własne decyzje, działać na własną rękę, być równe. Nie musimy być czymś więcej lub mniej, musimy być równe. Czuję, że potrzebujemy też jedności wśród kobiet. Potrzeba solidarności i braterstwa. Czasami za tym tęsknię. Dostaję wiele krytyki i rzeczywiście czuję, że brakuje nam miłości. 
 

MNIEJ PRZYJEMNE RZECZY - ATAK NA PEPE?  


Wyobrażacie sobie być na koncercie idola i nagle zdać sobie sprawę z tego, że obok Ciebie siedzi jej/jego mama, tata, brat albo chłopak? Taka właśnie sytuacja zdarzyła się na koncercie Got me started Tour w Brazylii. Podczas show fani wręcz rzucili się na Pepe Barroso, który usiadł na widowni, aby obejrzeć występ swojej dziewczyny. Kiedy tylko zobaczyli go fani, wręcz rzucili się na niego, nie dając mu jakkolwiek zainterweniować, dlatego też musiała pomóc ochrona. Z pewnością sytuację można było przewidzieć, aczkolwiek zazwyczaj fani nie reagowali aż tak dynamicznie i nie dochodziło do przepychania czy popychania na większą miarę. Część fanów, która nie uczestniczyła w całym wydarzeniu poczuła się zawstydzona, dlatego też przy pierwszej lepszej okazji przeprosić w imieniu całego fandomu za całe zajście. Niestety Pepe poleciał do Argentyny wcześniej niż Tini, więc wyrazy przeprosin do przekazania otrzymała Tini. Niżej znajdziecie nagranie, natomiast co chciałabym jeszcze wspomnieć, dokładnie 17 lipca Pepe obchodził swoje dwudzieste pierwsze urodziny, dlatego też życzmy mu wszystkiego, co najlepsze.


CO SĄDZICIE O NOWEJ SETLIŚCIE I STROJACH Z KONCERTÓW W AMERYCE?

1 komentarz:

 1. Post jest naprawdę obszerny i zawiera wiele aspektów w jednym, ale jest spójny i miło się go czyta. Zaczynając od początku to chcę zauważyć, że w stetliście brakuje takiej piosenki jak Ser Mejor, która była na koncertach w Ameryce Łacińskiej. Jeśli chodzi o stroje to są przecudowne! Naprawdę każdy wprawia mnie w efekt wow! A do tego mama Tini wspominała, że na każdym koncercie ma mieć jakiś inny strój, więc czeka nas wiele niespodzianek. Przykro zrobiło mi się czytając opis całej sytuacji dotyczącej rzucenia się fanów na Pepe, to naprawdę musiało być bardzo nie miłe dla niego jak i samej Martiny wiedząc, że jej fani po prostu zaatakowali jej chłopaka. Na szczęście parę osób przeprosiło Tini i wszystko zostało wyjaśnione.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!