6 lip 2017

[Pod Lupą] Violetta En Vivo I Violetta Live | Wpadki Koncertowe

VIOLETTA EN VIVO I VIOLETTA LIVE | WPADKI KONCERTOWE. Dwie trasy, obie zyskały bardzo dużo. Obsada dzięki nim odwiedziła wiele miast, gdzie dali niesamowite show dla swoich wiernych fanów. Każdy pomyślałby, że podczas tak wielkiego koncertu nic się nie może zdarzyć, żadna pomyłka, czy wypadek nie wchodzi w grę. Otóż nie. Zastanawialiście się kiedyś, czy nasi ulubieńcy również ponieśli jakiekolwiek wpadki podczas trwania spektaklu? Jeśli tak, to ten post jest specjalnie dla Was, dlatego że, to w nim przedstawię Wam kilka wypadków, wpadek, w jakich znaleźli się aktorzy serialu "Violetta" , kiedy grali koncerty Violetta En Vivo oraz Violetta Live. Jak widać każdy ma prawo do pomyłki, upadku, czy chwilowego spóźnienia... Najważniejsze jest to, iż potrafi się z tym pogodzić, zbytnio nie przejmować i dalej dawać swoim fanom niesamowitych wrażeń.

VIOLETTA EN VIVO

 • Upadek Martiny podczas koncertu w Paryżu
   


 • Jorge nie zdążył wyjść na scenę, dlatego Diego i Tini musieli improwizować.
   


 • Ze względu na awarię kwitu, Tini musiała zaśpiewać "Te Creo" normalnie, na scenie.

  


 • Ruggero upuścił Mechi podczas śpiewania "Luz, Cámara, Acción".
   


VIOLETTA LIVE


 • Alba zapomniała chusteczki przy piosence "Peligrosamente Bellas", dlatego musiała improwizować.
  


 • Tini podczas piosenki "En Mi Mundo" zapomniała włożyć falbanki, która była dodatkiem do stroju.
  


 • Jorge zepsuł się mikrofon podczas "Amor En El Aire".
  


To tylko niektóre z filmików, gdzie pojawiły się wpadki podczas koncertów, poniżej macie natomiast dłuższe video, gdzie będziecie mogli zobaczyć o wiele więcej. 

  8 komentarzy:

 1. Heh pamietam jak w Łodzi czy Krakowie Tini nie miała pałeczek do On Beat i Jorge i Mechi oddali jej po jednej ze swoich :")

  OdpowiedzUsuń
 2. Och, dziękuję, potrzebowałam takiego powrotu do czasów Violetta Live, wtedy najbardziej wyrażałam swoim zachowaniem miłość do tego serialu. 💖 www.SwiatUnderTwenty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post! Ubóstwiam tą wpadkę ze zbyt późnym wejściem Jorge oraz zepsutym mikrofonem Jorge i oczywiście uratowanie sytuacji przez Falbę. Mechi to bardzo pomocna osóbka <3 Jak pomagała Tini w nagłych sytuacjach. Przykro, że Tini tak bardzo przejęła się, że musiała zaśpiewać "Te creo" na scenie. W swojej książce opisała to jak się czuła i, że nie mogła zrobić nic więcej <3 :( :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powie mi ktoś dlaczego w On Beat nie ma Jorge?😂😂😂 Chyba że ja po prostu go nie widzę 😂😂
  Piękny post ❤

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On wtedy miał problemy z głosem i nie mógł śpiewać na Ser mejor w Paryżu też był tylko na chwile

   Usuń
 5. Świetny post. Tylko Tini nie zapomniała dodatku sukienku, tylko jej na samym poczatku spadłą i leżała, az Mechi jak weszła na scene to ja podniosła i zapieła Tini.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy22:45:00

  Bardzo fajny post :')) nie byłam na VL, więc lglądsć filmiki z VL kocham :*) Więcej filmików o VL lub o VEV byłoby świetnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy23:35:00

  Proszę, proszę, proszę! Zróbcie takich więcej postów! One są świetne i bardzo wciągające. Mogłabym je czytać/oglądać godzinami.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!