31 lip 2017

[Na Gorąco] Jorge Blanco odwiedzi Polskę już w październiku!

JORGE BLANCO ODWIEDZI POLSKĘ JUŻ W PAŹDZIERNIKU! Z pewnością ta wiadomość wstrząsnęła dzisiaj niejedną Jorgistas na świecie. W ostatnim czasie życie muzyczne Jorge nabrało tempa, co wielu z nas może śmiało zauważyć. Występuje w wielu radiach, śpiewa na scenie. W sobotę miał okazję wystąpić podczas 'Miss Teen USA 2017", gdzie zaśpiewał swoje własne single "Risky Business" oraz "Summer Soul" [klik]. Niestety nie spotkało się to z pozytywną opinią podczas transmisji na żywo od widzów, aczkolwiek wiele osób także go wspierało. Dzisiaj jednak nie o tym, a o tym, że już w październiku Jorge odwiedzi Warszawę wraz z zespołem R5, który miał okazję poznać podczas nagrań do Violetty. 


                     
Z podekscytowaniem ogłaszam, że we wrześniu dołączę do R5 podczas trasy po Europie! Kup teraz bilety i spotkaj się ze mną na trasie!

Jak pisałam powyżej artysta odwiedzi Polskę, a dokładnie Warszawę już 22 października tego roku wraz z R5. Show odbędzie się o godzinie 19:00 w warszawskiej Progresji. Wszystkie informacje znajdują się tutaj [klik]. Ceny biletów:

Miejsce Stojące: 89,00 złotych
Colletcor Ticket - Miejsce Stojące: 89,00 złotych + 25,00 złotych
Bilet Meet&Greet: 99,00$ - 360,42 złote


Spotkanie Meet&Greet obejmuje:

 • Zdjęcie z Jorge,
 • Ekskluzywny Merch,
 • Wcześniejsze wejście na miejsce.
Wszyscy uczestnicy muszą zabrać ze sobą kopię dowodu na to, że zapłacić za bilet, który musi pokazać przy odprawie. Zameldowanie nastąpi godzinę przed otwarciem bramek. Szczegółowe informacje dla posiadaczy biletów Meet&Greet zostaną przesłane pocztą elektroniczną 2 dni przed koncertem. Bilet Meet&Greet jest tylko biletem aktualizacyjnym. Nie obejmuje on dostępu do miejsca. Trzeba zakupić bilet na koncert, aby wziąć w nim udział a także w Meet&Greet.


Chcielibyście pojechać? A może już wiecie, że będziecie obecni podczas show?


10 komentarzy:

 1. Juz mam wlasnie kupiłam bilet❤️❤️
  Nadal nie wierze...

  OdpowiedzUsuń
 2. To trzeba kupić osobno na Jorge ? czy to jest na R5 i Jorge ? bo Jorge to gość

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bilet na koncert, który jest za 89 zł jest i na koncert Jorge,R5.
   A jak kupujesz mg to na Jorge osobno i na R5 osobno.
   Mam nadzieję, że pomogła.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Aa dziękuje <3

   Usuń
 3. Jestem tak bardzo szczęśliwa, a jednocześnie smutno. Cieszę się, że nasz Jorge tak szybko się rozwija i wyrusza w trasę wraz z R5 jako ich support i odwiedzi nasz kraj, ale jestem także smutna z tego powodu, że nie zobaczę go. Mam nadzieję, że innym się to uda i uczynią pobyt Jorge w Polsce jednym z jego najlepszych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja niestetynie jadę❤😢

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy18:55:00

  KOcham Jorge ale niestety R5 nie lubię więc nie pojadę. Gdyby JOrge sam miał trasę albo przyjechał z kimś innym to bym pojechała.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy16:01:00

  Ja mam już kupione bilety i cieszę się, bo do miejsca gdzie będzie koncert mam jakieś 20 minut �� Zastanawiałam się na m&g, ale 3 minuty za 300 z kawałkiem to się raczej nie opłaca i poza tym dużo wydałam nq bilet na Soy Lunę do Berlina ��

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy14:12:00

  A M&G jest raczej przed czy po koncercie?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!