7 lis 2013

[Wywiad] Nowy wywiad z Martiną.

Martina Stoessel jest gwiazdą hitowego serialu Disney Channel "Violetta". Co to oznacza? Mnóstwo pracy, mnóstwo frajdy i olbrzymia popularność. Martina opowiedziała nam m.in. o tym, jak radzi sobie ze sławą. Przeczytaj ten ekskluzywny wywiad prosto ze studia w Buenos Aires...


Cześć Martina! Jak czujesz się jako gwiazda drugiego sezonu najpopularniejszego serial dla nastolatek?
Bardzo dużo rozmawiam z moją rodziną na temat sławy. Wierzę, że sukcesy i porażki nigdy nie zależą tylko od jednej osoby. Sukces Violetty jest zasługą wszystkich aktorów i osób, które pracowały przy tej produkcji. Zarówno tych przed, jak i tych za kamerą. Bez nich, nie byłabym w stanie niczego osiągnąć. Sukces zależy od wielu osób i wielu rzeczy.
Jak sobie radzisz z tym sukcesem?
Staram się twardo stąpać po ziemi. Najlepszą drogą do tego jest wsparcie rodziny i przyjaciół. To właśnie oni dbają o to, żeby woda sodowa nie uderzyła mi do głowy.
Czy drugi sezon będzie dla Ciebie trudniejszy?
Zawsze mam z tyłu głowy, że Violetta jest częścią mojego życia, ale tylko na jakiś czas. Zrobię wszystko, żeby wykorzystać jak najlepiej ten czas do nauki profesjonalnego aktorstwa i dobrze się przy tym bawić.
Czy w drugim sezonie jesteś bardziej pewną siebie i świadomą aktorką?
Znam lepiej postać, którą gram. Mogę teraz włożyć w nią więcej Martiny. Myślę, że teraz mogę pokazać więcej niż rok temu. Jestem dużo bardziej pewna siebie przed kamerą. Bardzo dużo nauczyłam się grając w pierwszym sezonie.
Myślisz, że reszta aktorów też jest bardziej pewna siebie w drugim sezonie?
Zdecydowanie! Wszyscy zyskaliśmy pewność siebie, której trochę brakowało na początku. Jesteśmy superzgranym teamem. Pomagamy sobie wzajemnie. Wiem, że sukces nie zależy tylko ode mnie, ale od pracy nas wszystkich.
Czujesz, że dojrzewasz szybciej niż Twoi rówieśnicy?
Tak. Na planie spotykam się z ludźmi, którzy są starsi ode mnie. Musiałam dojrzeć szybciej niż dziewczyny w moim wieku, bo ta praca wymaga dużej samodyscypliny i ogromnej odpowiedzialności. To moja pierwsza główna rola. Na moich barkach spoczywa ogromny ciężar!
Spędzasz czas ze starymi przyjaciółmi? 
Tak. Uwielbiam spotykać się ze znajomymi. To właśnie przypomina mi o normalnym życiu. Nigdy nie przestanę spotykać się z moimi przyjaciółmi.
A co z rodziną?
Dla mnie to bardzo ważne, żeby mieć czas dla rodziny. Dają mi rady i dzięki temu nie mieszam życia prywatnego z karierą.
Myślisz, że bycie idolką nastolatek to duża odpowiedzialność?
Oj tak! To zdecydowanie ogromna odpowiedzialność, bo dziewczyny biorą ze mnie przykład.
Martina lubi żyć według swoich zasad. Po wywiadzie nie spieszyła się do domu, chociaż czekały tam na nią obowiązki. Kiedy przyjechał po nią kierowca, powiedziała, żeby chwilę poczekał. Fani Martiny zgromadzili się przy samochodzie, więc Martina opuściła szybę i pozdrowiła swoich fanów. A potem zrobiła to, co uważała za stosowne - rozdawała autografy każdemu, kto tylko do niej podszedł. Dzieciaki odchodziły rozpromienione. A kierowca wyłączył silnik, gdy zobaczył, że przybywa coraz więcej fanów.

3 komentarze:

 1. Anonimowy20:11:00

  http://www.youtube.com/user/capitulosdevioletta2/videos
  http://www.youtube.com/channel/UCQkBdcnIFmEqiolk1rul0YA/videos
  http://violetta2polska.blogspot.com/p/odinki-2-sezonu-xd.html – wszystkie odcinki
  http://violetta2polska.blogspot.com/ – przewińcie w dół aż do TŁUMACZEŃ OD VIOLI14989

  Hej ludzie jestem , wielką fanką violetty ! Chciałam wam pokazać konta które znalazłam kilka miesięcy temu na youtube o Violettcie . Są tam odcinki Violetty z 2 sezonu . My zaczynamy 2 sezon Violetty , a w Argentynie skończyli go już dawno. Jest tam ostatni odcinek 80 ! – bezcenny moment : http://www.youtube.com/watch?v=xa309_bfgiQ .
  Tak długo na niego czekałam ; ** Ja już przerobiłam cały sezon i coś tam zrozumiałam , ale i tak będę oglądać po polsku w TV . Będzie bardzo dużo emocji . Violetta i Leon pogodzą się dopiero w 79 odcinku . Wcześniej byli razem , ale krótko , bo rozstali się przez Diego .Nie mogę się doczekać 2 i 3 sezonu w Polsce . <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!