9 mar 2014

Kolekcja V-loversJeżeli chcesz przypomnieć sobie historie naszych bohaterów z 1 sezonu, to właśnie coś dla ciebie dzięki kolekcji V-lovers z łatwością możesz przypomnieć sobie wszystkie perypetie naszych  bohaterów, znów będziesz mógł przeżyć wszystkie momenty, między innymi walkę Tomasa i Leon o Violettę, mamy nie powtarzalną okazję zbierać kolekcje filmową odcinków z pierwszego sezonu, kto wie może nawet nasze dzieci będą miały okazję oglądać to, co oglądali ich rodzice za młodu. Ale to nie wszystko kolekcja zawiera także rozmaite dodatki takie jak: wystrzałowe fotki, newsy za kulis i super naklejki. Łącznie wszystkich tomów będzie 16, w każdym po 5 odcinków. Cena 19,99. Czy jest warto zbierać cała kolekcje filmową moim zdaniem tak, jeżeli będziemy szanować płytki to będziemy mogli oglądać  Violettę jeszcze długie lata po zakończeniu całej serii. Wszystko dzięki firmie AMEET.  Obecnie w sprzedaży dostępny jest już pierwszy tom, teraz czas na opis każdego tomu. 


Kim jest Violetta? Żywiołową nastolatką, która po latach wraca do rodzinnego Buenos Aires i zaczyna nowe życie! Obdarzona wyjątkowym głosem dziewczyna trafia do elitarnej szkoły Studio 21. Czy pozna tutaj nowych przyjaciół? Na pewno wiele się będzie działo.... W pierwszym z 16 tomów kolekcji znajdziecie płytę DVD z 5 odcinkami serialu z pierwszego sezonu, książkę z ciekawostkami na temat ,,Violetty" i zwrotami z języka hiszpańskiego! 


Violetta po przyjeździe do Buenos Aires szybko nawiązuje nowe przyjaźnie. Przeżywa też swoje pierwsze sercowe rozterki... O jej względy rywalizuje dwóch wyjątkowych przystojniaków ze Studio 21: Leon i Tomas. Który z nich okaże się dla Violetty tym jedynym? W drugim z 16 tomów kolekcji znajdziecie płytę DVD z 5 odcinaki serialu z pierwszego sezonu, książkę z ciekawostkami na temat ,,Violetty" i zwrotami z języka hiszpańskiego! Za sprawą nowej guwernantki, Angie w sercu Violetty odżywają wspomnienia o ukochanej mamie. Czy słowa, które dziewczyna przeczyta w jej pamiętniku, będą miały wpływ na życie Violi? Czy zainspirują ją do realizacji najskrytszych marzeń? W trzecim z 16 tomów kolekcji znajdziesz płytę DVD z 5 odcinkami serialu z pierwszego sezonu, książkę z ciekawostkami na temat ,, Violetty" i zwrotami z języka hiszpańskiego!


Violetta coraz pewniej czuje się w Buenos Aires. Uczy się w fantastycznej szkole, ma wielu oddanych przyjaciół.. Jednak nie wszyscy są równie życzliwi! Jak Viola poradzi sobie z zazdrosną gwiazdą Studio 21, Ludmiłą? Czy nawiążę nić porozumienia z narzeczoną swego taty-Jade? W czwartym z 16 tomów kolekcji znajdziesz płytę DVD z 5 odcinkami serialu z pierwszego sezonu oraz książkę z ciekawostkami na temat ,,Violetty" i zwrotami z języka hiszpańskiego!

W Studio 21 każdy dzień to nowe wyzwanie! Sztuka polega na tym żeby umieć wykorzystać swoją szansę... Przed kim pojawią się nowe możliwości? Kto będzie musiał zmagać się z przeciwnościami losu? No i czy Violetta odnajdzie swoją prawdziwą miłość? W piątym z 16 tomów kolekcji znajdziesz płytę DVD z 5 odcinkami serialu z pierwszego sezonu oraz książkę na temat ,,Violetty" i zwrotami z języka hiszpańskiego!

Pierwsze randki, dziewczyńskie spotkania- w życiu Violetty, wiele się dzieje każdego dnia! Tymczasem German planuje kolejną przeprowadzkę.... Czy Violi uda się przekonać ojca, że nigdzie nie będzie im tak dobrze, jak w Buenos Aires? W szóstym z 16 tomów kolekcji znajdziesz płytę DVD z 5 odcinkami serialu z pierwszego sezonu oraz książkę z ciekawostkami na temat ,,Violetty" i zwrotami z języka hiszpańskiego!

Plany Tomasa nieoczekiwanie się komplikują, a marzenia schodzą na dalszy plan. Czyżby nadszedł czas pożegnań? A może jest to niepowtarzalna szansa dla kogoś, kto dotąd usuwał się w cień? Jedno jest pewne: od tej pory wiele zmieni się w życiu Violi i jej przyjaciół! W siódmym z 16 tomów kolekcji znajdziesz płytę DVD z 5 odcinkami serialu z pierwszego sezonu oraz książkę z ciekawostkami na temat ,,Violetty" i zwrotami z języka hiszpańskiego!

Daty premier tomów


1:2014-03-07


2:2014-03-21


3:2014-03-21


4:2014-04-04


5:2014-04-04


 6:2014-04-18 


  7:2014-05-02  

Podsumowanie ważnych szczegółów: 

1.Cena każdego tomu to 19,99 

2.Wszystkich tomów jest 16. 

3.Każda kolekcja zawiera: wystrzałowe fotki, newsy za kulis i super naklejki. 

5.Wydawnictwo AMEET. 

Będziecie zbierać całą kolekcję?
11 komentarzy:

 1. Anonimowy22:44:00

  Oczywiście :D + Fajny post ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i nie masz sie c chwalić a poza tym ja kupiłam już 8 tomów

   Usuń
  2. Anonimowy18:52:00

   Violetta Castillio nie mogłaś kupić 8 tomów bo tylko teen 1 jest w sklepach i pozostałe 7 jeszcze nie istnieją ogar !!!

   Usuń
  3. Anonimowy15:46:00

   przecierz można kupić przez internet

   Usuń
  4. na allegro jest ale po premierze tych płyt a tak to nie można zamówic więc nie kłam że masz 8 tomów!

   Usuń
  5. mam 9 tomów nie kłamie dziwko mam 9 tomów

   Usuń
  6. mam 9 tomów nie kłamie dziwko mam 9 tomów

   Usuń
 2. no właśnie ja dostane tom 1 i inne ale jak będą w sklepach i w polsce no bo jak reszta z nich będzie docierać do polski te pozostałe 7 chyba że je kupiłaś w innym kraju bo kolekcja v-lovers była pewnie wcześniej w argentynie lub w innych miejscach

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy15:55:00

  Albo w empiku zamówiła przed premierą

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy16:51:00

  jaki jest kod promocyjny????????????????????????????

  OdpowiedzUsuń
 5. jaki jest kod konkursowy . Pliisss :( pomóżcie ...:*?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!