10 mar 2014

Plecak Violetta

Były już plecaki z Hanny Montany a teraz czas na plecak z Violetty. Na pewno dla młodszych fanów jest to nie lada gratka, zabrać do szkoły plecak z bohaterką swojej ulubionej telenoweli. Plecak został wykonany przez firmę Perona, na plecaku widzimy Violettę w ubiorze ze zdjęć promocyjnych z pierwszego sezonu, końcówki zamków jest w kształtach kwiatków. Na plecaku możemy zobaczyć logo naszej ulubionej telenoweli. Plecak jest w sam raz na wycieczki szkolne, plecak jak każdy nadaję się do codziennego użytku w szkole. Na tornistrze dominuje kolor różowy, a także możemy zauważyć różnorodne białe wzorki. Koszt plecaka nie jest mi znany, niestety nie znalazłem ceny plecaka. Nie będę podawał przybliżonej ceny, bo nie chcę namieszać wam w waszych głowach.

Ale to nie wszystko, jeżeli chcecie wygrać ten plecak, nic prostszego na stronie eska.pl możemy zobaczyć, że aktualnie trwa konkurs, w którym możemy wygrać ten plecak, do rozdania są aż 3 plecaki. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które jest dość łatwe, będziemy mogli ponieść się wodzą naszej fantazji.

Pytanie konkursowe to 

Co powinno zdarzyć się w 3 sezonie serialu Violetta?

Swoje odpowiedzi należy wysyłać na e-mail: cinema@eska.pl. Konkurs trwa do 17 marca, sponsorem nagrody jej już nam dobrze znany Disney Chanel Polska. Życzę wam szczęścia. 
2 komentarze:

  1. kiedy uzupełnicie poddział z odcinkami..?i kiedy nowy odcinek..?

    OdpowiedzUsuń
  2. to nie sprawiedliwe że diego i viola są parą

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!