15 cze 2017

[Akcja] Lodovica Comello I Trasa Noi2 w Polsce! [Aktualizacja1]

LODOVICA COMELLO I TRASA NOI2 W POLSCE. Odwiedziła nasz kraj już 3 razy, podczas promocji swojej biografii "Cała Reszta Nie Ma Znaczenia", promocji krążka "Mariposa", a także podczas swojej pierwszej solowej trasy "Lodovica Comello World Tour". Chyba każdy z nas wiele teraz o niej słyszy. Występ podczas San Remo 2017 roku, gdzie zaprezentowała jedną ze swoich najnowszych piosenek, która ukaże się na nowym albumie, dał Comello duży rozgłos przede wszystkim we Włoszech, jej ojczystym kraju. Aktualnie diewczyna ropoczęła swoją drugą, solową trasę "Noi2", która na razie obejmuje tylko Włochy. Ale czemu by tak nie postarać się o to, aby odwiedziła także Polskę? 

[Aktualizacja1] Przypominamy o akcji, prosimy o wysyłanie swoich nagrań, inaczej akcja niestety się nie uda. Organizatorem akcji jest Lodovica Comello Polish FanClub oraz Lodovica Comello Polska. Nie będę zabierać tutaj dużo czasu, ponieważ wszystkie zasady, jak i informacje na temat tego, co trzeba zrobić jest zawarte na powyższym zdjęciu. Wiem, że dużo Lodofanaticas chciałoby, aby ich idolka odwiedziła nasz kraj i zagrała w nim koncert, dlatego zapraszam gorąco do wzięcia udziału w akcji. Uważam, że zadanie nie jest trudne, każdy powinien sobie z nim bardzo dobrze poradzić. Teraz wystarczy wysłać filmiki i trymać kciuki, aby wszystko się udało, a może już wkrótce Loodovica ponownie odwiedzi Polskę. 


Weźmiecie udział w akcji?

1 komentarz:

  1. Pomysł jest świetny i mam nadzieję, że zbierze się naprawdę dużo osób. Osobiście postaram się nagrać filmik i wysłać go jak najszybciej!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!