16 cze 2017

[Wywiad] Jorge Blanco | "Nie mogę się doczekać, aby wyjść i zaśpiewać moje piosenki!"

JORGE BLANCO | "NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ, ABY WYJŚĆ I ZAŚPIEWAĆ MOJE PIOSENKI!". Meksykański aktor, piosenkarz i tancerz Jorge Blanco, nadano mu imię, kiedy zagrał rolę Leona Verdasa w Violetce, w serialu Disney Channel, ale od czasu kręcenia filmu koncetrowal się na swojej karierze muzycznej i dostosowywał do życia w Los Angeles. "VULKAN" łączy się z Jorge, dyskutuje o wydaniu jego najnowszego singla "Summer Soul", rozwijając jego uniklane brzmienie oraz producenta, po którym możemy się spodziewać kolejnych wydań. Tak mniej więcej prezentuje się najnowszy wywiad udzielony przez Jorge dla jednego z zagranicznych magazynów. 
TWÓJ TELEDYSK DO "SUMMER SOUL" ZOSTAŁ WŁAŚNIE WYDANY. WYGLĄDAŁO TO TAK ŚWIETNIE! JAKA BYŁA TWOJA ULUBIONA CZĘŚĆ TEGO VIDEO?
Myślę, że ta jazda na deser w tym starym, fajnym samochodzie, a potem gra z urządzeniami dymnymi!
MYŚLAŁEM O PIĘKNYCH, GORĄCYCH, LETNICH DNIACH NA PLAŻY. CO ROBISZ W TWÓJ IDELANY, LETNI DZIEŃ GDY NIE JESTEŚ ZAJĘTY PRACĄ LUB PRAKTYKOWANIEM SWOJEJ BRANŻY?
Cały letni dzień na meksykańskiej plaży brzmi dla mnie świetnie! Uwielbiam ocean! Myślę, że jest to jedno z najlepszych miejsc, kiedy chcesz się odłączyć od pracy. 

W "SUMMER SOUL" I "RISKY BUSINESS" TWÓJ WOKAL PRZYPOMINA MI MŁODEGO BRUNO MARSA. NA TYM ETAPIE UWAŻASZ, ŻE NADAL EKSPERYMENTUJESZ Z RÓŻNYMI GATUNKAMI, CZY RACZEJ STARASZ SIĘ ZAWIĘZIĆ SWÓJ STYL?
Pracujemy prawie dwa lata, starając się dowiedzieć, jak będzie wyglądał mój dźwięk. Na pewno ten stary funky szkolny/ nowoczesny styl popu mi się podoba, ale na pewno będę eksperymentować z nowymi rzeczami. To część zabawy!
Z JAKIM ARTYSTĄ LUB PRODUCENTEM CHCIAŁBYŚ NAJBARDZIEJ PRACOWAĆ?
Jednym z artystów i producentów, z jakim chciałbym pracować jest Pharrell Williams. Bardzo lubię jego muzykę i styl.

 CZY TWOJA NOWA MUZYKA ZOSTANIE WYDANA DLA MASY FANÓW, KTÓRYCH MASZ NA CAŁYM ŚWIECIE, CZY PLANUJESZ TRASĘ KONCERTOWĄ?
Cóż, nic nie potwierdzono do tej pory, ale zdecydowanie planem jest zrobić trasę w pewnym momencie. Nie mogę się doczekać, aby wyjść i wykonać moje piosenki!

3 SEZON VIOLETTY ZAKOŃCZYŁ SIĘ DWA LATA TEMU. A CO Z TYM DOŚWIADCZENIEM OKAZAŁO SIĘ BYĆ TRUDNE, A CO POWODUJE, ŻE CHCIAŁBYŚ TAM WRÓCIĆ?
Nauczyłem się świetnych, profesjonalnych rzeczy i osobiście wiele wyniosłem z tego projektu. Dla mnie najlepsza była znajomość ludzi, których tam spotkałem. Są teraz dla mnie jak bracia i siostry przez te wszystkie lata.

 CZY TĘSKNISZ ZA ARGENTYNĄ?
Tak! Po 4 latach życia tam, czuję się jak w domu, gdy tam wracam.
CZY TWOJE ŻYCIE ZMIENIŁO SIĘ OD TAMTEGO CZASU? CZY JESTEŚ TERAZ BARDZIEJ ROZPOZNAWALNY?
Bardzo! Wystarczy pomyśleć o tym, że nie poznałem Europy przed Violettą. Teraz dzięki Violetcie, podróżowałem po niemal całej Europie. Czułem się szczęśliwie, gdy po raz pierwszy dotarłem do miejsca i wszyscy mnie znali.

 ŚPIEW, TANIEC, AKTORSTWO - JESTEŚ W POTÓRJNYM ZAGROŻENIU! JEŚLI MÓGŁBYŚ WYBRAĆ TYLKO JEDNĄ Z TYCH RZECZY, TO CO BYŚ WYBRAŁ?
Myślę, że wybrałbym śpiew i taniec, kiedy śpiewam. Więc jest to moje ulubione zajęcie.
PRZYBYŁEŚ Z MEKSYKU, CZY TRUDNO PRZYSTOSOWAĆ SIĘ DO ŻYCIA W LA? W JAKI SPOSÓB ZAUWAŻYŁEŚ, ŻE SĄ RÓŻNE?
Wszystkie moje ostatnie lata miały wiele podróży, więc przystosowanie się do nowego środowiska nie jest dla mnie zbyt trudne. Naprawdę kocham kulturalną i artystyczną wymianę w LA, ponieważ są ludzie z całego świata robią to, co robią. I to jest na tyle blisko domu!
W DZISIEJSZYCH CZASACH SOCIAL MEDIA SĄ BARDZO ISTOTNĄ CZĘŚCIĄ  SUKCESU ARTYSTY. CZY UWAŻASZ, ŻE TO ZAWSZE WYMAGA, ABY BYĆ "DOSTĘPNYM" DLA FANÓW, CZY CIESZYSZ SIĘ KAŻDĄ MINUTĄ?
Naprawdę lubię korzystać z mediów społecznościowych, a moje motywy są całkiem jasne, które promują moją pracę, sztukę i pozostają blisko fanów i dają im tę samą miłość, jaką oni mi dają.

 CZY JESTEŚ WIELKIM UŻYTKOWNIKIEM EMOJI PODCZAS PISANIA? KAŻDY WYDAJE SIĘ PRZYCIĄGAĆ KU TEMU, CO TO ZA EMOCJA?
Używam dużo emoji. Po prostu czuję, że to dodatkowe narzędzie wyrażania emocji. Ostatnio używam tego najbardziej: (kciuki w górę) (chyba bardzo pozytywnie) (rock on)(uśmiech grymasowy).
NA CO TY MASZ NADZIEJĘ, ZMIERZYĆ SIĘ KOLEJNYM RAZEM?
Nie mogę się doczekać, aby wyjść i wykonać moje piosenki! Pracowaliśmy tak długo na procesie nagrywania. Teraz jestem gotowy śpiewać i tańczyć z nimi!

CHIELIBYŚCIE, ABY JORGE WYRUSZYŁ W TRASĘ KONCERTOWĄ?

5 komentarzy:

 1. Cześć
  Jestem tu poraz pierwzzy i chyba zostane na dłuzej
  Szczerze..fajnie by było gdyby Jorge tez wyjechał w trasę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy12:05:00

  A czy ktoś zauważył, że w ścieżce dźwiękowej do Aut 3, którego premiera jest dziś, jest piosenka "Drive My Car" w wykonaniu Jorge? Piosenka już jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy14:42:00

   Chyba właśnie nikt nie zauważył.

   Usuń
 3. Świetne tłumaczenie! Miło coś wreszcie przeczytać o Jorge, ponieważ ostatnio u niego dzieje się naprawdę wiele. Widać, że się rozwjia. Bardo bym chciała alby miał swoją solową trasę i odwiedził Polskę. Jestem z niego bardzo dumna i nie mogę się doczekać aż wyjdą kolejne piosenki ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój kochany 😍😍😍❤
  Dziękuję za ten post 😘

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!