19 kwi 2015

[Fakty i plotki] Czwarty tatuaż?

 

 
CZWARTY TATUAŻ? Nasza Martina mknie, jak burza. Mimo, że do końca roku musi uporać się z zakończeniem trasy koncertowej Violetta Live, to na nowy rok szykuje dla nas niemałe niespodzianki: nagranie własnej płyty, wydanie marki ubraniowej, produkcja perfum... Dziewczyna ma wielkie plany na przyszłość. W ostatnim czasie obsada miała kilkunastodniową przerwę między pierwszą częścią turnee po Europie, a koncertami w Ameryce Łacińskiej, które rozpoczęły się 17 marca w Argentynie. Relację możecie przeczytać [tu]. Na występie przypadkowo kamera złapała moment, na którym widać wyraźnie nowy tatuaż Stoessel. Czy jest prawdziwy? Co przedstawia? Jaki ma przekaz? Zapraszam...

Przez ostatnie dwa dni, a także dziś Martina Stoessel wraz z siódemką osób z ekipy gra koncerty w swoim ojczystym kraju, czyli Argentynie. Tak, jak już mówiłam kamera złapała kilka razy niezwyczajny znaczek na jeden z jej rąk. Początkowo mieliśmy do dyspozycji tylko kilka niewyraźnych fotek, jednak z czasem doczekaliśmy się też tych z nieco lepszą rozdzielczością. Nie było już wątpliwości, że Tini zrobiła sobie kolejny tatuaż. Wiele osób strajkowało, że to jedynie fotomontaż zrobiony w jednym z edytorów grafiki, jednak faktem jest, że takową dziarę można zauważyć na kilku momentach występu. Warto wspomnieć, że nasza serialowa Violetta ma już trzy poprzednie tatuaże: napis "All you need is love" na nadgarstku, serduszko na palcu, a także pacyfkę z napisem "imagine" na barku. Do kolekcji dołączył kolejny znak pokoju i zwycięstwa. Na zdjęciach poniżej zaznaczyłam miejsca, w których można dostrzec fragmenty tatuażu.
 
*Don't copy. By Violetta 2 Polska*
 
 


 
 
Taki symbol odbieramy głównie, jako znak zwycięstwa. Z czasem zaczęli przywłaszczać go sobie także inni, traktując jako znak pokoju. Możemy traktować go, jako to, że pokój zwycięży? Niestety nie wiemy, co przez to miała na myśli Martina. Być może już niedługo opowie nieco o nim w jakichś wywiadach. Z pewnością fani mają tutaj podzielne zdanie. Jedni cieszą się, inni nie mają zdania, a jeszcze inni zdecydowanie są przeciw robieniu tatuażom w takim wieku. Owszem, Stoessel ma dopiero 18 lat, jednak dziary wśród gwiazd są "modne" i niemal każdy ma nawet najmniejszy. A może teraz przyjrzymy się poprzednikom tego tatuażu?
 
 
ALL YOU NEED IS LOVE
 
Tatuaż "All you need is love" Martina wytatuowała sobie wspólnie z jej mamą. Tak, tak. Łączy je niesamowita więź i traktują się, jak siostry, dlatego też mają taką samą dziarę na swoich nadgarstkach. "All you need is love" (tłum. Wszystko czego potrzebujesz to miłość) to tytuł słynnej piosenki The Beatles'ów. Wywołał on niemałe zamieszanie wśród postaci Tinity, bo była wtedy zaledwie szesnastolatką, a więc nie miała wcale więcej lat niż większość z nas ma teraz. Dopiero po wytłumaczeniu ze strony gwiazdy, o jego przesłaniu i znaczeniu dla niej i mamy (Mariana Muzlera) media zaczęły do tego nieco inaczej podchodzić.
 
 
 
SERDUSZKO NA PALCU
 
Serduszko na jednym z palców nastolatki było drugim tatuażem. Mały, prawie niewidoczny, jednak dodaje uroku. Dziewczyna zrobiła sobie go niedługo po tatuażu "All you need is love". Przypominamy, że taki sam zrobiła sobie także jej mama! Czy tylko mi przypominają takie "siostry", które wszystko robią razem? Z pewnością łączy ich mocna więź! Mama podróżuje z nią podczas trasy. Chętnie razem spędzają czas.
 
Bezpośredni odnośnik do obrazka
 
IMAGINE
 
Imagine to jeden z najnowszych przed dwoma palcami tatuaż Martiny. Tym razem nie zrobiła sobie go razem z mamą (śmiech). Przedstawia pacyfkę, czyli znak pokoju, a także napis "imagine" (tłum. wyobrażać). Możemy domyślać się, że miała na myśli tutaj wyobrażanie sobie pokoju na świecie. Jak wiemy Martina jest wyznawczynią chrześcijaństwa. Wielokrotnie mogliśmy to zauważyć, m.in kiedy spotkała się wraz z rodziną z papieżem czy też wystąpiła w "Meczu dla pokoju" śpiewając dla wszystkich zebranych.
 
 
Jak podoba Wam się nowy tatuaż? ☮☮☮
 


8 komentarzy:

 1. Kiedy zaczniecie organizować akcje koncertowe na violettalive w warszawie i krakowie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wstępne pomysły już są. Ciągle pojawiają się nowe, wy je macie, dlatego trwa proces tworzenia.

   Usuń
 2. Anonimowy16:09:00

  Jeśli chodzi o tatuaż Imagine to z pewnością miała na myśli piosenkę o takim samym tytule, którą jak sama mówiła w wielu wywiadach uwielbia i jest to zdecydowanie dla niej najwazniejsza piosenka, dlatego tez spiewała ją na meczu dla pokoju, gdy spotkała sie z papieżem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy17:49:00

  Śliczny tet tatuaż, pasuje jej bo jest taki delikatny jak ona <3 Ten znak który sobie wytatuowała to też przecież symbol V-lovers

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę fajny post! A skoro już tu jestem chciałam zaprosić na mojego bloga, w prawdzie nie jest on o Violecie ale jest to blog dla młodzieży. Są tam posty o modzie ale i posty plastyczne i nie brakuje postów o moich historiach. Zapraszam serdecznie! witajciewmoimswieciepl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy19:54:00

  Mi się nie podoba ten tatuaż :-/ I myślę że już trochę przeradza ... Jak doda zdjęcie na jakiś portal społecznościowy to będę już pewna że robi to tylko po to żeby się pochwalić jakie fajny ma tatuaż -_- bo z każdym tak robiła żeby cały świat widział ... Tera poleca pewnie Hejty na mnie a hejtujcie i tak zdania nie zmienie . jakoś inne gwiazdy się tym nie chwalą i fani zauwarzają tatuaż przez przypadek.

  Ps. Do fanek jortini Jorge lubi naturalne dziewczyny i raczej to go do niej nie przyciąga xd

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy09:36:00

  Kiedy odcinki Violetty wrócą ? :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!