16 kwi 2015

[Jorge Blanco] Kanał Jorge na YouTubie [Aktualizacja2]

 

KANAŁ JORGE NA YOUTUBIE. Wszystkie Jorgistas mają powód do radości! Nasz Blanco poszedł m.in w ślady koleżanki z planu "Violetty", Candelarii Molfese i także zaczął nagrywać v-bloga. W tym celu założył swój własny kanał na YouTubie, by móc dzielić się z nami częścią jego życia. Tak, jak powiedział: będą tu rzeczy śmieszne, nudne, głupie i zwyczajne. Pokaże siebie, kiedy pracuje, nie pracuje i nie robi nic. Zapraszam do postu, gdzie przetłumaczyłam pierwszy filmik z jego kanału. Nosi nazwę: Bilet do Niemiec, proszę. Zapraszam!

[Aktualizacja1] NOWY FILMIK: OSTATNI TYDZIEŃ W EUROPIE | NAGRANIE Z POLSKI

[Aktualizacja2] NOWY FILMIK: WITAJ PONOWNIE, ARGENTYNA!

 
 
BILET DO NIEMIEC, PROSZĘ
 
Hej! Co słychać? Witaj na moim nowym kanale na YouTubie. Tutaj będę przesyłać dłuższe filmiki. Zobaczycie tutaj, co robię, więc będziecie mogli się trochę zabawić; obejrzeć śmieszne, nudne, głupie, zwyczajne rzeczy. Obejrzycie mnie podczas trasy, kiedy pracuję albo nie robię nic. Mam nadzieję, że się Wam spodoba i będziecie się dobrze bawić. Jeśli nie, nie martwcie się. Te filmiki są dla tych, którzy będą. Oh! Co słychać? Co u Was? Jestem bardzo szczęśliwy tutaj. To pierwsze wideo. Chcę Wam powiedzieć, co się będzie działo. Poszliśmy na narty. Pójdziecie ze mną na konferencję. Zobaczycie nasze przygody, które mieliśmy w Niemczech, głównie w Monachium. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Subskrybujcie!
 
 
BIAŁY (BLANCO) ODCINEK... Jesteśmy w chmurach, niemieckich chmurach niemieckiego kraju. Tylko żartuję. Germisch, no nie? Garmisch, Garmisch. Reszta jest zbyt trudna do wymówienia. Tak, to za dużo. POPRZEDNIEJ NOCY... Chciałbym pokazać Wam, jak otwieramy drzwi do pokoju, tutaj w hotelu w Monachium. Uważam, że to bardzo specyficzne i nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem. Przede wszystkim mam ten ciężki i olbrzymi klucz z małym przyciskiem. Przyciskamy go i... Oh, już otwarte. To wszystko. Dobre wieści. Właśnie dowiedziałam się, że tutaj w Niemczech są śnieżne góry, gdzie możemy iść na narty, więc jutro idziemy jeździć. Chciałbym poćwiczyć jazdę na snowboardzie. To będzie dopiero mój trzeci dzień na snowboardzie, więc zobaczymy jak mi pójdzie. Zobaczymy. To tyle. Jestem bardzo szczęśliwy.
 
Pokażę Wam jutro kilka filmików. Życzcie szczęścia! Cześć.
Bezpośredni odnośnik do obrazka

 
PO SNOWBOARDZIE... Właśnie skończyliśmy jeździć na nartach. Jesteśmy zmęczeni, ale było warto. Było fajnie, fajnie. W pewnym momencie spadłem i cały wyciąg wspinałem się tyłem. To jest mój styl. Każdy ma swój styl na nartach. Zobaczycie jaki...
Diego: Mam filmik, wyślę Ci go później.
Jorge: A więc zostawiam Wam z dowodem.
Diego: Powiedz ser, Jorge!!!
Jorge: To mój własny styl podciągania.
 
DZIEŃ KONFERENCJI... Tak spędzamy czas, kiedy czekamy na wywiady. Kto trafi w telefon-wygrywa.
Ruggero: W tych butach nie gram dobrze!
Teraz wiesz dlaczego Włochy nigdy nie wygrywają Pucharu Świata? (Ruggero strzela) Ruggero mówi, że wygrał, bo zdjął buty. Zwycięzcą jest RUGGERO!
Ruggero: To było zabawne. Wygrałem! Mówiłem Ci, że przez buty nie mogłem trafić w piłkę.
 
 
W DRODZE NA KONFERENCJĘ...
 
Barbie: Zabiję Cię!
Jorge: To jest ofiara mojego wkrętu, Barbie.
Barbie: Biedna ja. Naprawdę byłam skoncentrowana.
Jorge: A oto świadek. Jedziemy na konferencję prasową. Nie, mam na myśli, że byłaś świadkiem mojego wkrętu. Jedziemy na konferencję prasową "Violetty". Konferencja prasowa. Muszę iść, bo chcą zrobić kilka zdjęć. Nie, proszę żadnych zdjęć. Konferencja prasowa w Monachium, o tak. Dobrze, to wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że się podobało, że się bawiliście. Jeśli tak to nie zapomnij zasubskrybować. Mam nadzieję, że zobaczymy się tutaj w następną środę, aby zobaczyć więcej przygód. Teraz widzieliście mnie pracującego, niepracującego, robiącego wkręty. Wszystkiego po troszku. Do zobaczenia wkrótce.
 
ROZMAWIAJĄC ZE STEPHIE NA WIDEO-CZACIE...
 
Stephie: Co się stało? Wszystko dobrze?
Jorge: Tak, ale spadłem na tacę.
 
W NASTĘPNYM FILMIKU...
 
Jorge: Musimy wspierać sztukę uliczną...
 
 


Tak oto prezentuje się pierwszy, pełny odcinek na kanale serialowego Leona. Jest bardzo, ale to bardzo duże prawdopodobieństwo, że takie nagranie pojawi się także z pobytu w Polsce, a przynajmniej taką mam nadzieję. Jorge jest naprawdę zabawnym i pełnym energii chłopakiem, a w połączeniu z Ruggero tworzą wspaniały duet przyjaciół, dlatego sądzę, że i jego nie zabraknie w kolejnych filmikach. Tak, jak Jorgito zapowiada, następny odcinek pojawi się w kolejną środę! Sądzę, że śmiało możemy wyczekiwać filmiku z polskim akcentem! To jest już mały kroczek w kierunku jego rozwijania się, jako Jorge Blanco. Tak, jak wspomniał chce nagrać solową płytę, dlatego...Czekamy! Dzisiaj post dość krótki, jednak nie było większej ilości tematów. Dziękuję za uwagę!

[Aktualizacja1] Kolejny filmik od Jorgesa!


OSTATNI TYDZIEŃ W EUROPIE

Jorge: Stephie, dzięki, ale prosiłem tylko o małe krzyki. A więc, to drugie wideo i jestem bardzo szczęśliwy, podekscytowany, bo zobaczycie dużo różnych rzeczy. Zobaczycie odrobinę tego, co robiłem ostatnie kilka dni w Niemczech, w Monachium. Potem zobaczycie ostatni koncert Violetty w Polsce, na koniec pierwszej części europejskiej trasy, więc będziecie bardzo podekscytowani i zadowoleni. Przygotowaliśmy dla Was z Ruggero małą niespodziankę na scenie, a później wróciliśmy z powrotem do Buenos Aires na odpoczynek i wakacje. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! *Ostatni dzień w Monachium* Czasem Disney Channel proszą nas o zrobienie reklam do "Violetty". Oczywiście ja i Ruggero próbujemy znaleźć sposób, żeby zrobić je zabawniejszymi. Jakoś tak... *Reklama* Jaką nazwę ma zespół chłopaków? Gdzie Federico znalazł gitar pierwszy raz wchodząc do jej pokoju? Jak nazywa się ulubiona gitara Rafy Palmera? Skąd przyjechał DJ? Która postać chciała opuścić studio, aby studiować ekonomię? Jak nazywała się pierwsza piosenka, którą zaśpiewał Federico? Ruggero: Mój plecy są kontuzjowane. Nie wyobrażam sobie tego teraz.

  
*Spacerując po Monachium* Kiedy spacerowaliśmy po Monachium, trafiliśmy na piękny moment klasycznej muzyki na ulicy. To pierwszy raz, kiedy widzę tak wielki fortepian na ulicy. Ale nie mam wątpliwości, bo jesteśmy w Niemczech. Możecie zobaczyć charakterystyczne sukienki za nimi. Możesz zostawić ich dla mnie? Wezmę trochę monet. Skoro nagrywamy ich i to wszystko, przynajmniej powinniśmy dać im trochę pieniędzy. Kamerzysta: Dalej nagrywam. Jorge: Tak, o tym mówię. To będzie część mojego nagrania. Potrzebujemy wesprzeć sztukę uliczną.
 

A więc to jest niemiecki Leon. *Bardzo dynamiczny rower* Znaleźliśmy rower za kulisami stadionu w Monachium. Pomyśleliśmy, że to byłby dobry pomysł, jeśli pojeździlibyśmy nim na zewnątrz. Tak zrobiliśmy i zobaczyliśmy kilka fanek. Ruggero: Jesteśmy tutaj, z rowerem. Nie mamy deskorolek. Gdzie pojedziemy teraz? Jorge: To byłoby super, gdybyśmy przejechali się z kamerą na podłodze. Ruggero: Z rowerem? Jorge: Tak, tak. Położę telefon tutaj. Musimy zawracać, teraz! Zatrzymaj się i zawracaj. Dużo ludzi idzie. *Nowy cel* Polska! Mieliśmy wolny dzień w Polsce i to jest to, co robiłem cały dzień. Ostatni koncert w Polsce. Ostatni koncert pierwszej części trasy po Europie tutaj. Poszedłem złą drogą. Dobrze, każdy jest szczęśliwy, bo będziemy mieli trochę wolnego po tym. Bardzo podekscytowani tym. Widzimy się potem. Ruggero i ja lub Dynamiczny Duet, albo jak nas tam nazywacie, mamy specjalną niespodziankę dla Was. Ruggero: Dużą niespodziankę! Jorge: Dynamiczny duet! *Koniec europejskiej trasy* Jak widzicie jestem na lotnisku. Nareszcie kilka dni wolnego. Teraz będę odpoczywał, spędzę dni wesoło i dalej będziemy kontynuować trasę. Dziękuję Europa! Widzimy się niedługo! Myślę, że Wam się podobało i jesteście zadowoleni z pierwszej części trasy. Teraz mam kilka dni wolnego i jeśli zdarzy się coś fajnego, nagram to i pokażę Wam w następną środę! Subskrybujcie, do zobaczenia. Cześć!

W NASTĘPNYM ODCINKU FILMIK Z ARGENTYNY!

Jorge: Hej, co tam? To moje trzecie nagranie. Podczas filmiku zobaczycie, co robię w wolnym czasie z moimi przyjaciółmi i moją dziewczyną, Stephie. Obejrzycie dużo rzeczy. Poszliśmy do parku i graliśmy w kręgle. To było świetne. Zobaczycie, rzeczy które robimy dobrze i te nie dobre... Wszystkiego po trochu. Zobaczycie, że Stephie jest w centrum filmiku. Ona zawsze komentuje swoją grę...
Stephie: To wszystko nieprawda!
Jorge: Prawda. Zobaczycie!
Stephie: Nie wierzcie mu!
Jorge: Ona żartuje sobie. Myślę, że Wam się spodoba i będziecie mieli trochę zabawy.
*Odwiedzając Junior Express* Cześć, jestem w Argentynie, trochę odpoczywam, ale to nie jest jedyna rzecz, którą robię w wolnym czasie. Odwiedzę przyjaciół i moją dziewczynę. Aktualnie jestem tutaj z nią. Nie bądź wstydliwa! To Lu. Jesteśmy w miejscu, gdzie pracuje moja dziewczyna. Teraz jest za mną. Śliczna przygotowuje się do zdjęć. Georogina robi jej makijaż. Chcemy pokazać Wam część moich znajomych. Zobaczcie. Gotowy do domu. *Ktoś* Yeah, no to idziemy do domu. Teraz kierujemy się do naszych domów.
 Jorge:Więcej znajomych.
Stephie: Nie, nie. Nie nagrywaj.


Bezpośredni odnośnik do obrazka
*Spacer ze Stephie* W taką piękną sobotę spacerujemy dookoła Argentyny. To nie jest tak wysoko, możesz skakać, jeśli czujesz, że nie spadniesz.
Stephie: Nie!
Jorge: Będzie super.
Stephie: Boję się!
Jorge: Będzie dobrze, dawaj. Zrobisz to.
Stephie: Wyglądasz uroczo z moim plecakiem.
Jorge: Dziękuję.
Stephie: Możesz położyć go na ziemi? Ha, widzisz. To nie jest takie łatwe.
Jorge: Hej.
Stephie: Co mam teraz zrobić?
Jorge: Daj mi swój plecak. Zrobię parę zdjęć.
Stephie: To nie jest łatwe.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

*Bardzo trudne zadanie* Nocne kręgle ze znajomymi. Nina zaczyna grę... Pierwszy strzał. To pierwszy, nie martw się.
Stephie: Twoja kolej. Nie nagrywaj tego!
Jorge: Nie lubię tego.
Stephie: Przegrałeś.
Jorge: Uważaj, co mówisz.
Stephie: Byłeś zawodowy.
Jorge: Jak ja mam to zrobić? Eh, zrobiłem to tak okropnie.
Stephie: Nie nagrywaj mnie. Jak nagrasz, będę zła.
Jorge: Zrobisz to. Jest ok, to pierwszy raz, który rozbawił wszystkich. Zobaczymy, jak ona gra. Czas rzutu... Zobaczymy czy jest taka dobra, jak mówi.
Dziewczyna: Te małe buteleczki nie pojawiają się. Mam coś zrobić?
Jorge: Ona mówi, że małe buteleczki się nie pojawiają...
Ktoś: To kręgle.
Dziewczyna: Myślałam, że to będzie rzut. Oh, ona jest za ciężka.
Jorge: Jestem zdenerwowany przed kamerą.
Stephie: Tracę dotyk.
Jorge: Ona traci dotyk, tak mówi. Dalej Ni, dalej Ni. Trochę tańca! *rzuca* To było złe!
Stephie: Coś za coś.
Jorge: Co?
Stephie: Coś za coś, kochanie.
Dziewczyna: Połamałam palca.
Jorge: Oto dlaczego nie powinniśmy grać w kręgle z mokrymi palcami. Teraz zmieniamy miejsce, bo nie możemy przestać rzucać w kręgle i robić wszelkiego rodzaju inne rzeczy. Jeszcze jeden. Skończyłem ze 115 punktami.
Stephie: Zagramy jeszcze raz?
Jorge: Tak. Zakończyliśmy granie, ale zagram jeszcze raz dla dumy. To był fajny dzień. Więc to wszystko. Mam nadzieję, że się podobało. Dobrze się bawiłem, nie wiem jak wy. W następnym filmiku zobaczycie nowe rzeczy i kontynuację trasy Violetta Live. Idź do pracy, Jorge. Myślę, że się podobało. A, chcę powiedzieć coś specjalnego. Wszystkiego najlepszego, Alain. To urodziny mojego szwagra, który jesteś też moim przyjacielem i osobą, która montuje te filmiki. Do zobaczenia, pa!Jak Wam się podobał filmik?
 

13 komentarzy:

 1. No nie mogę się doczekać kolejnego filmiku Jorge :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejna środa-kolejny filmik! Wyczekujemy :))

   Usuń
 2. Anonimowy11:46:00

  dajcie link do jego kanału

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/channel/UCSJDZckgDvzZ5yIRZui7uvQ

   Usuń
 3. Anonimowy20:22:00

  Ej na serio on w Polsce spał cały czas !? Czy to był żart ??? Teraz cały świat sobie pomyśli że w Polsce jest nudno

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, to raczej przenośnia. Chciał rozbawić oglądających-jak zawsze. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Anonimowy18:49:00

   Aha no coś tak czułam :) pozdrawiam!

   Usuń
 4. Anonimowy18:20:00

  zapraszam na aska ask.fm/mundialviolettadisney jest to dodatek do bloga mundial violetta & disney. Pozdrawiam /mechi

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham jego filmiki <3 Dziękuję, że tłumaczysz i zapraszam na bloga: stoesselmartinapolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy20:48:00

  Polubiłam nawet Stephie :)
  Najbardziej podobał mi się taniec Jorgusia :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!