8 mar 2017

Clara Alonso i Diego Dominguez w nowej produkcji

CLARA ALONSO I DIEGO DOMINGUEZ W NOWEJ PRODUKCJI. Wygrana Dielari w programie „Dance, Dance, Dance” na pewno była dla nas wielkim szczęściem, od samego początku programu kibicowaliśmy Clarze i Diego ze wszystkich sił  i jak widać, opłacało się. Obydwoje ostatnimi czasami bardzo się rozwijają. Rola w serialu „Violetta” dała im możliwość spełnienia marzeń, tak samo, jak innym aktorom. Niektórzy z nich poszli w kierunku muzyki, natomiast oni postanowili spełniać się w roli aktorskiej. Najpierw rola Clary w „High School Musical: El destafio”, później zagranie - w sumie jednej z głównych postaci w serialu wraz z Diego, który zdobył ogromną popularność na całym świecie, wytęp w serialu  „Lontana Da Me” (tutaj chodzi tylko o Clari), gdzie wcieliła się w postać młodej Valerii, pięknej tancerki z Argentyny, która spotyka o kilka lat młodszego Marco oraz zagranie w filmie „Tini: Nowe Życie Violetty” (tutaj również chodzi tylko o Clarę), który swoją polską premierę miał 1 lipca 2016 roku. Oczywiście Diego również bierze udział w wielu projektach, choćby rola w filmie „Cien Años De Perdon”, bądź występowanie na scenie z zespołem 3 + 2 w wieku 13 lat, który złożony był z finalistów muzycznego show Eurojunior. Tym razem jednak dowiecie się o nowej produkcji, dającą nam szansę zobaczyć tą parę w kolejnej odsłonie.


Jakiś czas temu z portali społecznościowych pary mogliśmy dowiedzieć się, iż szykują się do nowego projektu, który okazał się być filmem pt. „Insane Love”. Nagrania trwały trochę czasu, ale oficjalnie możemy powiedzieć, iż zostały zakończone. Ekranizacja została wyreżyserowana przez Eitana Pitigliani. 


Opowiada on miłosną historię między Alexandrem, młodym modelu o rzadkiej urodzie, granego przez Filipa Gatusso i Sofii, argentyńskiej dziewczynie zamieszkującej w Rzymie, gdzie trafia poprzez dziwne zrządzenie losu. Rola ta została powierzona właśnie Clarze Alonso, ukochanej aktorce, która teraz prezentuje się na włoskiej scenie filmowej. Na razie wiadomo tylko, że Diego ma zagrać tam jednego z bohaterów, noszącego imię Samuel. Jeśli na jego temat dowiem się czegoś więcej, to na pewno zaktualizuję ten post. Ekranizacja przewiduje też takich aktorów, jak Miriam Dalmazio, a także liczy na specjalny występ Dawida Giwena, głównego tancerza Opery Wiedeńskiej. Uważam, iż warto zwrócić uwagę na to, że głównym tematem nie będzie tylko miłość, ale także taniec, a dla mnie taniec równa się obecność dużej pasji i wyrzeczeń. 

"To tylko początek filmowej podróży, która trafi do różnych krajów i obejmie kilka historii miłosnych, wynikającą z określonego punktu widzenia, w pewnym sensie bajki: całkowita miłość, przytłacząjąca, niemal katastrofalna... obłąkana miłość." - Etan Pitigliani o filmie.

Produkcja: Giuseppe Alessio Nuzzo  
Choreografia: Anna Cuocolo
Zdjęcia: Vladan Radovic
Muzyka: Paolo Vivaldi
Współpraca: Enrico Mastracchi Manes, Daniela Zanchini, Molinari Art Center i Grey Ladder.


Cieszycie się, że Dielari wystąpi w nowej produkcji?

3 komentarze:

 1. Anonimowy01:15:00

  jaka wygranaXDDDDDDDD dopiero jutro jest finał coXD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, chodziło mi o przejście do finału.

   Usuń
  2. Anonimowy22:44:00

   WY JAKĄŚ WRÓŻBITĄ JESTEŚCIE

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!