5 mar 2017

[Na gorąco] Spotkania promocyjne w Niemczech i Belgii | Got me started tour

SPOTKANIA PROMOCYJNE W NIEMCZECH I BELGII | GOT ME STARTED TOUR. Od rozpoczęcia trasy Got me started Tour dzieli nas dosłownie kilkanaście dni. Przygotowania rozpoczęły się na dobre, o czym pisaliśmy już [tutaj], jednak pobyt w Madrycie, gdzie odbędzie się pierwszy koncert w ramach tournee został nieco urozmaicony wyjazdami do Niemiec oraz Belgii, gdzie Martina odbyła spotkania promocyjne. To właśnie fani z tych krajów tym razem mieli okazję zdobyć zdjęcia i autografów od Tini. W tym poście przedstawię małe podsumowanie tego, co się tam zadziało, nieco zdjęć, nagrań, a także chciałabym odwołać się do całkiem nowych informacji na temat trasy. Na pewno zauważyliście, że każdego piątku na kanale TINI znajdujemy coraz to nowe nagrania, vlogi, q&a czy challange - tego piątku przygotowała dla nas dosyć rozbudowany filmik zza kulis pobytu w Madrycie. Zapraszam..

Spotkanie promocyjne w Niemczech odbyło się 28 lutego od godziny 16 do 17 w Saturnie w centrum handlowym Monckebergstrabe w Hamburgu w Niemczech. Najwięksi szczęściarze mieli okazję zdobyć autografy, zdjęcia oraz zamienić kilka słów z Tini. Jak można się domyślać, tłumy fanów były naprawdę pokaźne, dlatego też co za tym idzie - nie każdy miał możliwość osobistego spotkania. Mimo to atmosfera była miła, wielu fanów wyszło z eventu z mnóstwem niesamowitych wspomnień, a część z nich nawet postanowiła jeszcze przed rozpoczęciem spotkania zorganizować małe występy promocyjne w ramach zbliżających się koncertów Got me started Tour w Niemczech. W koszulkach z logo trasy zaprezentowali układy do najpopularniejszych piosenek z jej płyty (m.in właśnie do Got me started), a ich poczynania obserwowały tłumy, które przychodziły do centrum handlowego, aby zrobić zakupy. Oczywiście nie obyło się bez skromnych sesji zdjęciowych dla prasy oraz serii wywiadów. Spotkanie w Belgii miało miejsce 1 marca w Brukseli i przebiegało na podobnych zasadach jak to w Niemczech. Tini udzielała wywiadów, prasa robiła jej zdjęcia, wystąpiła także w miejscowym radio. 

ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA W HAMBURGU: 


ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA W BRUKSELI:Z racji, że obecnie Martina przebywa w Madrycie, nie mogło być inaczej niż tak, że w piątek nowy filmik na jej kanale będzie związany właśnie z trasą. Jeszcze jakiś czas temu prosiła fanów o zadawanie pytań na temat Got me started Tour, a ona odpowie na nie w specjalnie poświęconym koncertowemu Q&A. Jak się okazało odpowiedziała niestety jedynie na kilka pytań, aczkolwiek mimo to na pewno wniosła nieco więcej informacji na ten temat. Co chciałabym powiedzieć ode mnie - jak sama Stoessel wspominała, szykuje dla nas naprawdę ogrom niespodzianek, których nie może zdradzić już teraz, bo fakt faktem nie byłaby to już wielka niespodzianka. Show będzie zawierało efekty świetlne, muzyczne, dobrze udekorowaną scenę, kostiumy, a w piosenkach odnajdziemy ogromną różnorodność. Oprócz piosenek z jej solowej płyty, znajdą się również te z krążka z soundtrackiem do filmu Tini - nowe życie Violetty, kilka z serialu Violetta, a także covery. Potwierdziła także nasze przypuszczenia, iż na koncercie będzie support [przyp. innego artystę, który będzie śpiewał przed rozpoczęciem jej występów]. Początek show określiła jako ogromną bombę, bo zacznie się naprawdę emocjonalnie trzema piosenkami, które mają największego powera. Obecnie w Madrycie towarzyszy jej brat - Francisco Stoessel, ale podczas trasy będą podróżowali z nią także rodzice.


To nie koniec nowości! Tak jak zapowiadała, jeszcze w marcu wyjdzie jej linia ubrań, nad którą pracowała już od dłuższego czasu. Niedawno na Instagramie Tini (@tinitastoessel) pojawił się krótki filmik promujący ubrania. W jednym z wywiadów powiedziała, iż ubrania będą bardzo różnorodne, nie będą ograniczały się co jednego stylu ubraniowego i ma nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny nie powinny być wygórowane, potwierdziła, że najdroższe będą kosztowały około 90 euro, co równa się mniej więcej 400 złotych polskich. Zważając na to, że znajdą się tam zarówno buty, koszulki, sukienki i dodatki, myślę, że faktycznie ceny będą proporcjonalne do ich wartości. Będziemy mogli je zakupić przed internet, jednakże możliwe, że pojawią się także stacjonarnie. Obecnie potwierdzone jest, że kolekcja wyjdzie w europejskich krajach tj. Włochy, Hiszpania oraz Francja. Na temat Polski niestety nie mamy jeszcze informacji, aczkolwiek dołożymy wszelkich starań, aby polscy fani również mogli się cieszyć nowym projektem Tini razem z resztą świata. 


KUPICIE COŚ ZE SKLEPU TINI Z UBRANAMI?

5 komentarzy:

 1. Świetny post! ja postaram się coś kupić ze sklepu Tini ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy18:49:00

  Postaram się kupić co tylko będę mogła❤ Kocham moją tinitę, ciekawie jakie będą piosenki z Violetty

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja oczywiście że coś kupie. Jezu. Czemu tini nie przyjechała, do Polski od razu z, Niemiec. To blisko. Tak chciałabym się z nią spotkać. Naprawde. A co do TGMST to już nie mogę się doczekać. Ciekawe jakie piosenki będą. Ja już plakaty przyszykowane i ogólnie gotowe. Jeszcze tylko wysłać te rzeczy do was. I będe w pełni gotowa na ten wspaniały dzień. A wie ktoś w jakim hotelu może zatrzymać się Tini w Łodzi?? Bo ja muszę zobaczyć ją z bliska i chociaż zrobić jakieś jej zdjęcie a autografie już nie wspomne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Napiszcie o promocji na bilety Tini. Jutro będzie więcej wiadomo. Wejdźcie na Eventim i tam okazje na dzień kobiet czy coś takiego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.eventim.pl/tini-got-me-started-tour-lodz-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=1748944%248815257&jumpIn=yTix&kuid=527718&from=erdetaila

  Patrzcie jakie ładne przeceny :) Pewnie w Krakowie też są.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!