23 mar 2017

[Na gorąco] Linia ubrań Tini już dostępna! [Aktualizacja1]

LINIA UBRAŃ TINI JUŻ DOSTĘPNA! Nowe projekty Tini wchodzą jeden za drugim. Od pewnego czasu trwają ostatnie próby przed wielkim wejściem z trasą Got me started tour już dzisiaj (tj. 18 marca) w Madrycie, natomiast jeszcze rok temu pracowała nad swoją własną linią ubrań, która powszechnie w świecie fanów nazywana jest TINI by Martina Stoessel. Jak się domyślacie, właśnie teraz nadszedł ten moment, kiedy możemy oglądać efekty jej pracy i tym samym zakupić właśnie wyczekiwane przed długi czas ubrania. Wczoraj (tj. 17 marca) na jej kanale na YouTubie pojawił się również specjalnie dedykowany na tę okazję filmik, gdzie widzimy to wszystko od strony kuchni. Fani już odwiedzają najbliższe sklepy w poszukiwaniu ubrań zaprojektowanych przez swoją idolkę, jednak dotychczas ukazane pozycje to tylko przedsmak do tego, co nadejdzie wkrótce. W zanadrzu czeka jeszcze spora porcja nowości, którą możemy zobaczyć, m.in w jej filmiku na kanale. Chcecie zobaczyć, co zawiera pierwsza tura ubrań i w jakiej cenie możemy je kupić? Zapraszam do postu..

[Aktualizacja1] KOLEJNA CZĘŚĆ UBRAŃ JUŻ DOSTĘPNA!

Niewątpliwie każdy z Was spotkał się ze wzmiankami w różnych artykułach czy wywiadach właśnie na temat kolekcji ubrań Tini. Ich kwestia ciągnęła się za nami od dłuższego czasu i to również ma swoje wytłumaczenie - praca nad ubraniami zaczęła się w marcu 2016 i trwała zawzięcie przez kolejne kilka miesięcy. Tak jak wspomniała Tini, chciała stworzyć coś, co będzie odzwierciedlało jej styl i jej duszę. Dopracowała w nich dosłownie nawet najmniejszy szczegół i zadbała o to, żeby ceny były przystępne dla każdego z nas, a zarazem, żeby panowała w nich różnorodność. Dlatego też według obietnic najdroższy z produktów, które znajdziemy w sklepie ma wartość około 450 złotych, co w praktyce rzutuje, iż za spodnie zapłacimy około 120 zł, za koszulkę około 60 zł, znów np. za kurtkę - już około 200 zł. Na chwilę obecną potwierdzono sprzedaż stacjonarną w sklepach w Hiszpanii, Włoszech oraz Francji, natomiast z gorących newsów dowiadujemy się, że ubrania pojawią się też w sklepie z gadżetami, który znajdziemy przed każdym z koncertów trasy. Ubrania już są dostępne w Hiszpanii w centrach handlowych sieci El corto ingles [klik]. Niżej zamieszczam zdjęcia dostępnych produktów, jednak wszystko znajdziecie również w linku podanym wyżej. Przypominam, że jest to dopiero pierwsza część kolekcji. 
[Aktualizacja1] Kolejna część ubrań już dostępna - wszystkie pozycje możemy znaleźć na stronie El Corte Ingles [klik].

 

 
 
 
 

WPADŁO WAM COŚ W OKO? CO SĄDZICIE? 

2 komentarze:

  1. Ubrania są świetne! Cieszę się, że Martina spełniła swoje marzenie o wydaniu własnej kolekcji ubrań! To jest niesamowite! Mi bardzo podobają się te dwie pary spodni oraz bluzka z Olgą! ♥

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!