20 mar 2017

[Na gorąco] Ruggelaria przed obiektywem i Cande w Londynie

RUGGELARIA PRZED OBIEKTYWEM I CANDE W LONDYNIE. Candelaria i Ruggero to zdecydowanie jedna z najlepszych par, jaka powstała w przeciągu istnienia Violetty. Fanom tej pary na pewno nie raz pojawia się uśmiech na twarzy, gdy dodają choćby wspólne zdjęcia na swoje portale społecznościowe, czy też filmiki na kanał YouTube. A co, jeśli biorą udział w sesji zdjęciowej? Już raz para zorganizowała wspólną sesję zdjęciową, której fotografem była Anita Thomas, jedna z dobrych koleżanek Cande. Tym razem jednak zostali twarzą nowej kolekcji szkolnej 2017, dla znanej, argentyńskiej firmy "Buddies", która odbyła się jakiś czas temu. Firma w swojej ofercie przedstawia głównie ubrania dla nastolatków, ale na ich oficjalnej stronie znajdzie się też coś dla młodszych [klik]. Tymczasem też, kilka dni temu Candelaria poleciała do stolicy Wielkiej Brytanii, Londynu, gdzie spędziła parę dni. Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu. Otóż Candelaria pojawiła się w Londynie w związku z promocją zegarków firmy "Swatch", a także pojawiła się tam na evencie, w celu promocji zegarków Your Move. Uważam, że dla dziewczyny była to fajna sprawa, poza tym uwielbia podróżować i poraz pierwszy miała okazję zwiedzić tak wielkie miasto. Niestety pojechała tam bez swojego chłopaka, ponieważ Ruggero musiał zostać w Argentynie, gdyż już za dosłownie parę dni wraz z obsadą "Soy Luny" zagra pierwszy koncert otwierający trasę. Dziewczyna obecnie jest już w Argentynie.


SESJA RUGGELARI:Post udostępniony przez BUDDIES✌️ (@buddiesoficial)

Post udostępniony przez BUDDIES✌️ (@buddiesoficial)


JAK PODOBA WAM SIĘ SESJA?  

3 komentarze:

 1. Sesja Ruggelari jest świetna! Cieszę się, że biorą udział w takich projektach. Jeśli chodzi o podróż Cande do Londynu to wspaniale, że mogła zwiedzić stolicę Wielkiej Brytani.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oliwia02:04:00

  Osobiście uważam iż dziś najbardziej ważna w motoryzacji jest ekonomiczność danego pojazdu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zuzanna05:13:00

  Osobiście uważam iż dzisiaj naważniejsza w motoryzacji jest ekonomiczność danego samochodu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!