14 mar 2017

[Na gorąco] Pierwszy singiel Jorge już w piątek!

JUŻ W PIĄTEK PIERWSZY SINGIEL JORGE! Po długich spekulacjach, co do tego, kiedy usłyszmy pierwszy singiel oraz płyta Jorge Blanco, Meksykanina grającego rolę Leóna w serialu Violetta, mamy najświeższe informacje na ten temat. Jak się okazuje, najnowsze z plotek znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości - wielki start jego solowej kariery będzie miał miejsce właśnie w marcu tego roku. Dokładnie kilka dni temu Jorge znowu zaczął udzielać się na portalach społecznościowych, co dla nas było dosyć jasne i przed oczami mieliśmy już go ogłaszającego dokładne szczegóły co do premier jego muzycznych dzieł. Zaraz potem zrobił live na swoim facebookowym profilu, gdzie odpowiadał na pytania fanów i właśnie tam ogłosił, że jego pierwszy singiel z płyty wyjdzie w najbliższy piątek 17 marca. Jednak to jeszcze nie koniec niespodzianek. Zapraszam do rozwinięcia, gdzie dowiecie się jeszcze troszkę więcej..

Nie ukrywając, aktywność naszego Meksykanina w portalach społecznościowych przez ostatnie kilka miesięcy nie była duża. Rzadko kiedy dodawał coś na swojego Facebooka, Twittera czy Instagrama, a każde zdjęcie czy filmik umieszczony na jego Snapchacie sprawiał, że w oczach Jorgistas pojawiała się iskierka nadziei, że być może to już ten czas, kiedy ogłosi więcej informacji, co do premiery obiecywanej od dawna płyty. Dziewiątego marca, w Dniu Jorgistas odbył się live na Facebooku, o którym już wspominałam we wstępie. Całość możecie obejrzeć [tutaj], natomiast co do najważniejszych informacji - właśnie na nim ogłosił, że 17 marca wychodzi singiel do całkiem nowej piosenki, której wycieków wcześniej jeszcze nie mieliśmy okazji usłyszeć - Risky businnes. Żeby było ciekawiej, postanowił każdego dnia dodawać fragment okładki singla na swoim instagramowym koncie. Obecnie otrzymaliśmy już niemal wszystkie części, jednakże musimy śledzić Jorge przez następne trzy dni, żeby ujrzeć całość.

Co więcej, oficjalnie Jorge może pochwalić się swoją własną stroną internetową noszącą nazwę The Jorge Blanco [tutaj]. Oprócz podstawowych informacji na temat artysty (w tym przypadku jest to opis jego działalności od High School Musical, po Violettę oraz nagrywanie własnej płyty); znajdziemy tutaj także zakładkę z ważnymi wydarzeniami, które będą zaplanowane w życiu Jorge (na razie mamy przeszłe wydarzenia - występ w ESPN One Nacion, pokaz w Berlinie oraz w Argentynie); z aktualnościami, a także zdjęciami, m.in z sesji, w których niedawno brał udział. Ku mojemu zaskoczeniu możemy kliknąć także w Fan club, gdzie możemy zapisać się do jego oficjalnego fanclubu i tym samym (jak jest napisane na stronie) mieć dostęp do ekskluzywnych gadżetów z merchu, prze-sprzedaży biletów, biletów meet&greet i specjalnych ofert. Wygląda na to, że ekipa Jorge w najlepsze planuje już jego przyszłość i kto wie - być może wkrótce doczekamy się trasy lub spotkań promocyjnych. Na swoim Facebooku, Jorge opublikował także krótki fragment nowej piosenki. Chętnych zapraszam do posłuchania. 


SĄDZICIE, ŻE JORGE BĘDZIE PLANOWAŁ TRASĘ? CHCIELIBYŚCIE?
2 komentarze:

  1. Tak bardzo się cieszę że Jorge wziął się w garść i wreszcie dał nam znak życia! Jestem z niego ogromnie dumna i nie mogę doczekać się singla, płyty, trasy! To wszystko zapowiada się cudownie.

    OdpowiedzUsuń
  2. TO JORGE ŻYJE?
    Nie no, meega się cieszę, że zaczyna działać na całego po dłuższej przerwie. Mam nadzieję, że jest wypoczęty i gotowy do zdobycia świata!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!