23 mar 2017

[Na gorąco] Lodovica Comello | Rozpoczęcie trasy koncertowej

LODOVICA COMELLO | ROZPOCZĘCIE TRASY KONCERTOWEJ. Niewątpliwie na drodze życia Lodoviki w ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych szans na dotarcie do większej ilości odbiorców. Pierwszym dużym krokiem był jej udział jako prowadząca w nowej edycji programu Italia's Got Talent, który podobnie jak w Polsce jego odpowiednik Mam talent, oglądają miliony mieszkańców kraju. Italia's Got Talent otworzyło jej drogę również do podobnego widowiska, tyle że dla młodszej publiczności - Kids' Got talent oraz kolejnej edycji wcześniej wspomnianego programu. Idąc tym tropem możemy wymieniać wiele przedsięwzięć, które podjęła w tym oraz poprzednim roku, m.in. dubbingowała filmy animowane czy też poprowadziła śpiewający program Singing in the car. Oczywiście nie może zabraknąć również wzmianki o udziale w pre-eliminacjach do Eurowizji i zarazem we włoskim festiwalu w San Remo, gdzie wykonała najnowszy kawałek z kolejnej płyty - Il cielo non mi basta. Nie o tym dzisiaj jednak chciałabym Was poinformować. Otóż, Lodovica zaczyna własną trasę koncertową i już ogłasza pierwsze koncerty!

O tym, że Lodovica szykuje nową płytę wiemy nie od dziś. Tak jak dowiadujemy się w z wywiadów, początkowo album miał wyjść nieco wcześniej, nawet jeszcze w zeszłym roku, natomiast ze względu na nowo podjęte projekty wszystko musiało poczekać i przesunąć się na rok 2017. W lutym, podczas festiwalu w San Remo premierę miał pierwszy klip/piosenka, która jest jego częścią. Tak jak wspomniałam, nosi nazwę Il cielo non mi basta. Podczas wywiadów związanych z festiwalem już dawała znać o tym, że szykuje również kolejną trasę koncertową. Teraz już wiemy na ten temat nieco więcej. Trasa nosi nazwę #Noi2 Tour i rozpocznie się koncertami w Rzymie, a następnie Mediolanie - jej rodzinnych stronach. Pierwszy z nich - w Rzymie - odbędzie się 19 maja w Auditorium Parco della Musica, która pomieści około 1000 widzów. Bilety są do kupienia [tutaj]. Najtańszy z nich kosztuje około 100 złotych polskich z miejscem na trybunach bocznych; 200 zł na płycie (najdroższy bilet) oraz w zależności od miejsc zapłacimy około 150 zł za inne trybuny. Miejsca są siedzące. Na chwilę obecną wykupiona jest tylko płyta przednia. 
Kolejny z nich będzie miał miejsce 26 maja w Mediolanie w Teatro degli Arcimboldi o godzinie 21:00. Teatr jest nieco większy, dlatego też na koncercie zmieści się nawet do ponad 2 tysięcy osób. Bilety można kupić [tutaj]. Miejsca na płycie przedniej to koszt około 200 zł, na trybunach dolnych około 160 zł, a na trybunach górnych 90 - 120 zł. Obecnie wykupiona jest tylko część miejsc blisko sceny. Oczywiście mamy nadzieję, że wkrótce dowiemy się jeszcze więcej na temat trasy, pojawią się nowe daty - także w innych krajach. Trzymamy kciuki, żeby polscy fani także mieli okazję do ponownego spotkania Lodoviki. Osobiście uważam, że szanse są bardzo duże, tymczasem śmiało możemy odliczać do rozpoczęcie trasy we Włoszech. Niewątpliwie czeka nas wiele niespodzianek, dużo nowych piosenek, strojów, efektów świetlnych, nowej sceny i jest na co czekać.

CHCIELIBYŚCIE POJECHAĆ NA KONCERT LODO? A MOŻE JUŻ BYLIŚCIE?

7 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę, że Lodo powraca z nową trasą! Już nie mogłam się doczekać jej muzycznego powrotu. Niestety nie spotkałam nigdy Lodovici i bardzo chciałabym zobaczyć ją na koncercie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chciałabym pojechać na koncert Lodo, byłby to pierwszy koncert kogoś z Violettos, na którym bym była >>>

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak Wawa to nie ma opcji, ale bardzo bym chciała

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy22:43:00

  Bardzo chciałabym pojechać na jej koncert, nie znam tak dobrze jej piosenek, ale bardzo chcę!!! Kocham Lodo

  OdpowiedzUsuń
 5. W tamtym roku byłam na m&g ale jak teraz też będzie w Warszawie to najmniejszych szans nie ma. Chciałabym w Krakowie albo Katowicach :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieje że Lodo przyjedzie do nas a jak już przyjedzie to np. łódź bo ostatnio jak było w waszawie yo nie mogłam a bardzo chciałam :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak Wawa to tym razem pojadę na 10000 % ♡♡♡

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!