10 maj 2017

[Na gorąco] Cande Molfese w 3 sezonie Soy Luny?

CANDE MOLFESE W 3 SEZONIE SOY LUNY? W ostatnim czasie na pewno sporo się rozwinęła. Świadczy o tym wydana książka, w której znajdziemy wiele porad z jej strony, czy też samych informacji o niej, występowanie jako jedna z prowadzących argentyńskiego programu "Fans", rola w serialu "Quiero Vivir A Tu Lado", a także, jak już wiemy epizodyczna rola w najnowszym serialu Disney'a - "Soy Lunie", gdzie wystąpi w roli Ady oraz udział w wielu sesjach zdjęciowych. Po zakończeniu Violetty i dwóch tras koncertowych postanowiła iść dalej i bardziej rozwijać się w kierunku aktorskim oraz modelingu. W tym poście chciałabym rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tego, czy aby na pewno Candelaria wystąpi w trzecim sezonie "Soy Luny", gdzie obecnie jedną z głównych ról ma jej chłopak.
Najpierw wiadomość o tym, że dziewczyna w ogóle wystąpi w drugim sezonie "Soy Luny" była dla wielu jej fanów, jak i serialu wielkim zaskoczeniem. Trochę osób zaczęło się denerwować, wkurzać o to, iż coraz więcej osób z obsady Violettos przechodzą do "następcy" fioletowego fenomenu, następnie doszedł konflikt pomiedzy fanami Ruggelarii, Ruggarol [tutaj]. Jak na razie wiadomo nam, iż w drugim sezonie telenoweli zagra Adę, dziewczynę, która prawdopodobnie będzię skupiać się w kręgu RollerBandu, czyli Simona, Nico, a także Pedro. Informacja o tym, że gwiazda "Violetty" wystąpi również w 3 sezonie "Soy Luny", gdzie najprawdopodobniej także wcieli się w rolę Ady i tak samo jej postać będzie skupiała sie w kręgu RollerBandu, którzy tworzą chłopcy. Cnde potwierdziła to w wywiadzie, którego fragmenty ukazały się wczorajszego dnia. Mówiono w nim o jej krierze, metamorfozie, serialu "Quiero Vivir A Tu Lado", a także nagraniach do "Soy Luny 2", gdzie powiedziała też o 3 sezonie, co od razu przyciągnęło sporą uwagę fanów. 


Można powiedzieć, że wielu fanom naprawdę nie spodobało się to, że Cande zagra w kolejnym sezonie. Dużo osób zaczyna mówić, iż nie będzie oglądała programu ze względu na występ w nim dziewczyny, co dla mnie jest strasznie niedojrzałe i bezsensowne. Jednak nie mnie tutaj to wszystko oceniać, ale w jakimś stopniu możemy wyrażać swoje zdanie. Ja osobiście nie mogę sobie jakoś wyobrazić Cande w kolejnym sezonie, jednak nie mam nic do tego. Jeśli ona wie, że to dla niej dobre, jest tego pewna, to czemu nie? To jej wybory i to on będzie decydować za siebie. W tym momencie nie mamy za bardzo nic do powiedzenia, powinniśmy zaakceptować ten fakt, który dla jednych będzie zdowalający, dla innych nie. 


A Wy co myślicie na ten temat?

2 komentarze:

  1. Jestem ciekawa co zrobią w 3 sezonie skoro cześć głównych bohaterów ma przecież po tym roku wyjechać na studia :o ale super że bedzie kolejny <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja bardzo się cieszę, że Cande rozwija się jako aktorka i postanowiła wziąść udział w 3 sezonie Soy Luny. Ja osobiście nie przepadam za tym serialem, ale mimo to jestem ciekawa jak będzie wyglądać rola Candelarii. Nie rozumiem tych złośliwych komentarzy pod adresem Candelity. Przecież to nie ona pchała się do serialu. Po prostu dostała propozycje od Disney'a zagrania tam i się zgodziła. Gadanie o tym, że ze względu na nią przestaną oglądać serial są absurdalne i bardzo, ale to bardzo dziecinne. W sumie widać kto tu jest takim prawdziwym fanem serialu czy coś. Ja życzę Cande dużo szcześcia w nowym projekcie i czekam na efekty pracy :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!