8 maj 2017

[Na gorąco] Jorge Blanco zaśpiewał na gali RDMA?!

JORGE BLANCO ZAŚPIEWAŁ NA GALI RDMA?! Na wstępie chciałabym Was wszystkich przeprosić za to, że ten post pojawia się dopiero dzisiaj na blogu oraz że w ostatnim czasie liczba postów z mojej strony w ostatnim czasie jest nieco mniejsza, natomiast od dłuższego czasu mam słaby dostęp do laptopa, jednakże postaram się to nadrobić już teraz. Z pewnością większość z Was słyszała już kiedyś o gali RDMA, czyli w rozwinięciu skrótu Radio Disney Music Awards. Jest to coroczna gala organizowana przez kampanię Disney'a nieprzerywalnie od 2001, jednakże oficjalna transmisja na stacji Disney Channel rozpoczęła się w roku 2014. Co roku lista artystów, którzy pojawiają się na tym ogromnym wydarzeniu ciągle wzrasta - nie wszyscy jednak występują na scenie, aczkolwiek mnóstwo z nich pojawia się na czerwonym dywanie. Tego roku wierni fani mieli mocną nadzieję, że swoje piosenki zaprezentują Tini Stoessel oraz Jorge Blanco, artyści wytwórni Hollywood Records (która swoją drogą należy do Disney'a). Czy faktycznie ktoś z nich się tam pojawił? Zapraszam..

Tak, jak wspominałam, liczyliśmy na obecność całej dwójki na tegorocznej gali RDMA. Podejrzenia u Jorge wzbudzały tajemnicze próby do jakiegoś wydarzenia, znów u Tini - dłuższe wolne od trasy ze względu na to odwołane shows we Francji. Jak się okazało, niestety żadne z nich nie wykonało swoich utworów na scenie, jednak Jorge został zaproszony na czerwony dywan. Udzielił kilku wywiadów, a także nagrał specjalny materiał zapowiadający emisję RMDA w krajach Ameryki Łacińskiej. Pierwszy z wywiadów zamieszony wyżej był dosyć swobodny, prowadzący zapytali o jego samopoczucie, śmiali się w związku z tym, że w taki piękny dzień ubrał ciemne ubrania, a także rozmawiali na temat występów. Jorge nadmienił, że jest podekscytowany, że na scenie wystąpi jego przyjaciel, Jordan Fisher [amerykański 25-letni piosenkarz, tancerz oraz aktor] oraz że słyszał o tym, że pojawi się tutaj również Britney Spears. Życzyli mu udanego wieczoru i przeszli do przeprowadzania krótkich rozmów z innymi artystami. 

Naturalnie, pojawił się na widowni i mógł oglądać wszystko na żywo. Mamy wielką nadzieję, że być może za rok zobaczymy go już na scenie wykonując swoje utwory, tymczasem przypominamy, że jego najnowszy singiel Summer Soul wychodzi już 19 maja. Dla ciekawskich, w tym roku wystąpili: Hailee Steinfeld, Sabrina Carpenter, Alessia Cara, Train, Kelsea Ballerini, Jordan Fisher, Julia Michaels, Noah Cyrus, Sofia Carson, Jamie Lynn Spears, Auli'l Cravalho, Erin Bowman, Grace VanderWaal oraz Fitz and The Tantrums. Nie jest jeszcze znana data dokładnej emisji całości wydarzenia na polskim Disney'u, jednakże ewentualnie jeśli będziemy mieli jakieś dokładniejsze informacje - postaramy się dać znać. Najprościej dowiecie się o nowościach śledząc profil Disney'a [klik]. 

LICZYLIŚCIE NA WYSTĘPY TINI ORAZ JORGE?

1 komentarz:

  1. Szczerze mówiąc a raczej pisząc to liczyłam, że pojawi się na niej Tini. To byłaby ogromna promocja dla jej płyty jak i jej samej. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona, że pojawił się Jorge. Mimo wszystko szkoda, że nie wykonał żadnej piosenki. Ale sam fakt, że był na czerwonym dywanie jest uświadamiający :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!