26 maj 2017

[Relacja] Got Me Started Tour | Ostatnie koncerty w Europie

GOT ME STARTED TOUR | OSTATNIE KONCERTY W EUROPIE. Za nami już ostatnie show w ramach trasy "Got Me Started" w Europie. Aktualnie Tini znajduje się w Los Angeles, w USA, gdzie wolny czas spędza wraz ze swoim chłopakiem, Pepe, który tam studiuje. Ponad miesięczna przerwa, to duży plus dla Martiny, ponieważ może trochę odpocząć, zrelaksować się i spędzić czas z najbliższymi. Już 30 czerwca wraca ponownie na scenę, aby zagrać koncerty dla fanów z Ameryki Łacińskiej. Pierwszy z nich odbędzie się właśnie 30 czerwca, w Buenos Aires, w Teatrze Gran Rex (Buenos Aires). Dzisiaj jednak skupimy się na podsumowaniu dwóch ostatnich show, kończących trasę po Europie, które odbyły się we Frankfurcie, w Niemczech.RELACJA

A więc zacznijmy od tego, iż, tak jak wspomniałam powyżej, dwa ostatnie koncerty w Europie odbyły się o godzinie 14:00 i 18:00, w Niemczech, a dokładnie w Festhalle, która podczas koncertu może pomieścić nawet 13 500 tysięcy osób. Tym razem nie było żadnego supportu, występującego przed show wokalistki, co wiązało się z tym, że fani też nie mieli zapewnionej rozrywki, czekając na rozpoczęcie widowiska. Oczywiście nie robiło to dla nich żadnego problemu, zapewne z emocji, jakie odczuwali. Przechodząc dalej, w końcu wszystkie światła zostały zgaszone, te na scenie zapalone, pierwsze takty muzyki zaczęły lecieć, a już po kilku minutach na scenę wyszła Martina. Pierwsze, czym nas zaskoczyła to na pewno nowa fryzura, jaką był kok zrobiony z wielu cieniutkich warkoczyków, czy też kucyk podczas trwania drugiego show. Warto wspomnieć, iż strój podczas śpiewania Siempre Brillaras, końcowej piosenki z tracklisty został trochę zmieniony przez Tini, ale i tak wyglądała niesamowicie.


Podczas trwania drugiego przedstawienia, nie brakowało łez, wzruszeń, czy też krótkiej przemowy, gdzie dziewczyna podziękowała swoim fanom, za to, że może być tutaj ze swoją solową płytą, trasą. Tinistas z innych krai, czy też te, które nie mogły być obecne na show mogły oglądać wszystko to, co działo się w Festhalle na livi'e transmitowanego z oficjalnej strony Martiny na facebook'u, która trwała kilkadziesiąt minut, a następnie nastąpiła 40-minutowa przerwa. Po minionym czasie mogliśmy zobaczyć na streamie końcówkę koncertu, wzruszoną i płaczącą Tini, a także śpiewane przez nią Siempre Brillaras. Nie obyło się bez tego, iż na samą końcówkę zeszła do fanów ze sceny, co nie obyło się bez krzyków i szczęścia ze strony osób tam obecnych. Nie ukrywając, możemy powiedzieć, iż obydwa koncerty będą jednymi z najbardziej zapamiętanych przez Tinitę, ponieważ były to ostatnie shows trasy "Got Me Started Tour" w Europie.


ZDJĘCIA


3 komentarze:

 1. Anonimowy22:31:00

  Napiszecie coś o teledysku Jorge?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już był post o nowej piosence Jorge 😉

   Usuń
 2. Świetny post! Nie mogę uwierzyć ze trasa zakończyła się już w Europie. Brakuje mi tych koncertów, wyczekiwania zdjęć z występów i tych zaksoczeń ze strony Tini. Rzeczywiście te dwa ostatnie koncerty na pewno zostaną z Tini na długo ponieważ to one zakończyły tak wspaniały projekt jakim było Got Me Started TOUR.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!