27 maj 2017

[Na gorąco] Tadeo Jones 2 | Nowa piosenka Tini do filmu

TADEO JONES 2 | NOWA PIOSENKA TINI DO FILMU. Jak się okazuje, jeśli się chce to da się znaleźć czas na wszystko. O czy mówię? Oczywiście o dosyć zabieganym życiu Martiny Stoessel - często bierze udział w sesjach zdjęciowych, udziela wywiadów, niedawno zakończyła pierwszą część trasy koncertowej po Europie, a już teraz działa ponownie w studio nagraniowym [prawdopodobnie działa nad swoją drugą płytą]. Niedawno nagrała piosenkę promującą nowy hiszpańskojęzyczny film animowany pod nazwą Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas. Chcecie usłyszeć efekty pracy Tini wraz z Davidem Bisbalem, hiszpańskim piosenkarzem? Zapraszam do postu, bo zapewniam Was, że mimo iż jest to utwór stworzony specjalnie na potrzeby filmu dla dzieci, naprawdę wpada w ucho i mimo że nie jest dostępna jeszcze w całości wraz z teledyskiem, już cieszy się ogromnym zadowoleniem wśród fanów. 


Tak jak wspominałam we wstępie, jakiś czas temu Martina zapowiedziała na swoich kontach społecznościowych, iż nagra specjalny duet wraz z Davidem Bisbalem, który będzie promował nową produkcję dla dzieci - Tadeo Jones 2. Nim się obejrzeliśmy, do sieci trafił filmik będący podsumowaniem ich pracy, gdzie już mogliśmy usłyszeć fragment piosenki. Efekty możecie ocenić sami klikając w nagranie zamieszczone wyżej. Piosenka zdecydowanie jest wpadająca w ucho, rytmiczna, a przede wszystkim niosąca wartościowy przekaz - jak sam tytuł mówi: Wszystko jest możliwe. Hiszpańska wersja Tadeo Jones'a w Polsce [pierwsza część] dostępna była pod tytułem Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta [tak, nieco znacznie zmieniona] i swoją premierę w kinach miała 14 czerwca 2012 roku. Premiera drugiej części zaplanowana jest na 26 czerwca. Prawdopodobnie pojawi się również w naszym kraju i być może będziemy mogli usłyszeć tam również Tini [w grę wchodzi również opcja, że wykorzystają jakąś inną wersję piosenki]. Niżej zamieszczam także krótki opis filmu, być może ktoś zechce w przyszłości wybrać się na drugą część ze swoim rodzeństwem.
Znaleziony obrazPoczciwy budowlaniec, Tedi Jones, od dziecka marzy, żeby zostać poszukiwaczem skarbów. Jego największym idolem jest Max, sławny archeolog-celebryta. Pewnego dnia Tedi zostaje przypadkowo wzięty za wybitnego naukowca, profesora Humberta i trafia na pokład samolotu lecącego z Chicago do Peru. Tam oczekuje go profesor Lavrof z piękną i mądrą córką Sarą – razem mają złamać prehistoryczne szyfry i odnaleźć legendarne złote miasto Inków. Tedi jest zauroczony Sarą, ale okazuje się, że badaczka niedawno zaręczyła się z... Maksem. Zakochany Jones wcale nie zamierza się poddać. Wraz z archeologami, psem Jeffem i papugą wyrusza na niebezpieczną wyprawę. Ich tropem podąża tajemniczy Arnoldson, bezwzględny szef szajki kradnącej i przemycającej dzieła sztuki.

JAK PODOBA WAM SIĘ PIOSENKA? 

1 komentarz:

  1. Piosenka jest cudonwa! Od razu po ogłoszeniu przez Tini wiadomości o tym, że razem z Davidem nagrywa piosenkę do filmu byłam przeszczęśliwa. Nie spodziewałam się, że Tini znajdzie czas na nagranie czego kolwiek podczas trwania trasy. Jednak tak jak mówi piosenka - Wszystko jest możliwe. Utwór szybko wpada w ucho i po pierwszym przesłuchaniu już nuciłam sobie refren pod nosem. Czekam, aż pioesnka ukaże się w całości. Mam również nadzieję, że do polskiej wersji filmu zostanie użyta piosenka Martiny i Davida Bisbala ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!