21 maj 2017

[Na gorąco] Tini Stoessel nagrała duet | Z kim zaśpiewa?!

TINI STOESSEL NAGRAŁA DUET | Z KIM?! Jest tu osoba, która nie chciałaby, aby Tini nagrała duet z innym, bardziej rozpoznawalnym na świecie artystą? A więc teraz marzenia stały się rzeczywistością, bo dokładnie wczoraj dowiedzieliśmy się, że naprawdę niewiele dzieli nas od usłyszenia nowego utworu, w którym zaśpiewa z dobrze znanym zapewne wielu z Was zespołem. Ma na swoim koncie miliony fanów na całym świecie, nagrał m.in. już duet razem z Shawnem Mendesem, a także Demi Lovato, ich teledyski mają ponad 60 milionów niemal każdy, na zespół składa się czterech przystojniaków. Domyślacie się już o kim mówię, czy może jednak nie? Jeśli nie, serdecznie zapraszam do rozwinięcia postu, gdzie dowiecie się nieco więcej na temat planowanego wydania piosenki, a także dokładną datę premiery. 

Nie chcąc dłużej zwlekać, zespołem, z którym piosenkę nagrała Tini jest THE VAMPS, czyli brytyjski składający się z czterech artystów - Brada Simpsona, Jamesa McVeya, Connora Balla oraz Tristiana Evansa. W obecnej chwili na swoim koncie mają dwa albumy, obecnie działają nad trzecią, natomiast o uszy obili się już niemal każdemu. Piosenka, która wspólnie wykonają będzie It's a lie (tłum. To kłamstwo) i będzie dostępna dla nas wszystkich już (albo dopiero, jak kto woli) 14 lipca. Piosenkę przedpremierowo już możemy znaleźć w Sklepie Play dostępnym w urządzeniach z systemem Android, ale także na iTunes i Spotify, jednakże tak jak wspomniałam, oficjalnie usłyszymy ją dopiero w lipcu tego roku. Co możemy więcej powiedzieć? Jesteśmy niesamowicie dumni, że podjęła współpracę z innymi artystami działającymi w branży muzycznej i mamy gorącą nadzieję, że piosenka wybije się na szerszą skalę. 

SŁYSZELIŚCIE WCZEŚNIEJ O THE VAMPS? CIESZYCIE SIĘ? 

7 komentarzy:

 1. Jak tylko dowiedziałam się o tej wiadomości to byłam ogromnie szcześliwa! To niesamowita szansa dla Tini nagrać piosenkę z dośc rozpoznawalnym zespołem jakim jest The Vamps. Osobiście nie jest to mój ulubiony zespół, ale utwór Oh Cecilia zawładnął moim sercem. Wiem, że taki duest przyniesie Martinie wiekszą ilość słuchaczy a także fanów. Już nie mogę się doczekać 14 lipca aż usłyszymy piosenkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mega się cieszę , ponieważ uwielbiam The Vamps !!! <3 Mimo to że nie slyszalam jeszcze tej piosenki to wiem że będzie niezły sztosik :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Jej.Tini się rozwija jeszcze bardziej.Nie mogę suę już doczekać.Napiszcie coś o zamachu na koncercie.Wiem że to nie blog o Arianie ale to jest naprawde ważne

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy16:09:00

  Napiszcie coś o zamachu na koncercie Ariany

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy20:02:00

  Alee się tym jaram <33

  OdpowiedzUsuń
 6. Tini jest niezwykła! Idzie naprzód jak wiatr ❤❤❤❤❤

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!