27 maj 2017

[Na gorąco] #Noi2 | Czy Lodovica odwiedzi Polskę?

#NOI2 | CZY LODOVICA ODWIEDZI POLSKĘ? Tak jak już wiemy, jakiś czas temu Lodovica ogłosiła swoją trasę koncertową, która jest drugą w jej solowej karierze, o czym pisaliśmy [tutaj]. Pierwszy koncert w Rzymie odbył się 19 maja w Auditorium Parco della Musica, a kolejny 26 maja w Mediolanie w Teatro degli Arcimboldi. W dzisiejszym poście chciałabym poruszyć nieco sprawę tego, czy Lodovica w najbliższym czasie odwiedzi Polskę w ramach swojego tournee, a także przedstawić koncertową setlistę i kilka nagrań z koncertów. Pragnę nadmienić również, że niemal nieustannie Włoszka bierze udział w nowych projektach, m.in Singing in the car czy Italia's Got Talent. Niedawno zaangażowała się również w promocję lodów Magnum, w ramach której odbędzie się kilka spotkań "promocyjnych". Niewątpliwie dużym osiągnięciem jest także zaśpiewanie na finale Pucharu Włoch przed meczem Juventusu przeciwko Lazio, o czym pisaliśmy [tutaj]. Jeśli jeszcze nie słuchaliście, koniecznie musicie przesłuchać jej nowego singla 50 shades of colours [tutaj]. 
Niezapomniane wspomnienia, emocje, łzy - wieloma słowami można opisać koncert idola. Dokładnie 19-tego oraz 26-go maja okazję do spełnienia swoich marzeń mieli Włoscy - ale nie tylko - fani uczestniczący w dwóch koncertach z trasy Lodoviki #Noi2. Z okazji rozpoczęcia trasy postanowiłam przedstawić Wam, m.in setlistę koncertową, czyli rozpiskę piosenek, które wykonywała. Jak się okazuje, w ten trasie koncertowej zrezygnowała z wykonywania piosenek z repertuaru Violetty, a na ich miejsce weszły nowe utwory, które znajdą się na jej trzecim albumie, a także kilka coverów. Całość show naturalnie wiąże się z wieloma efektami scenicznymi, grą świateł, zmianą strojów i oczywiście wykonami na żywo - podobnie jak na poprzedniej trasie nie używa playacku. 

SETLISTA KONCERTOWA:

 1. Universo
 2. Todo el resto no cuenta
 3. Un posto libero
 4. Crazy love
 5. Il mio amore appeso a un fin
 6. I only want to be with you
 7. We are family
 8. No voy a caer
 9. Libro bianco
 10. Ci vediamo quando e buio
 11. Changed my life 
 12. Il cielo non mi basta
 13. Le mille bolle blu
 14. Chained to the rhythm
 15. 50 shades of colours
Jeśli mowa o możliwości przyjechania Lodoviki do Polski - niestety ta część trasy #Noi2 obejmuje jedynie Włochy, dlatego też nie będzie możliwości, aby w ramach koncertu odwiedziła nas w najbliższym czasie, jednakże nie wykluczamy, że być może zostanie zorganizowane coś jeszcze do końca roku. Miłą niespodzianką dla polskich fanów zdecydowanie była obecność jednej z polskich fanek na koncercie w Mediolanie. Specjalnie dla nas Lodovica nagrała pozdrowienia jeszcze przed koncertem, a na koncercie - wtedy wiedziała już, że obecna jest polska fanka - wspomniała, że na show pojawiła się jej fanka z Polski, nie widzi jej, ale serdecznie jej za to dziękuje. Co mogę od siebie powiedzieć o koncercie? Jest naprawdę magiczny, a przynajmniej ja mam takie odczucia. Atmosfera jest bardzo rodzinna, fani bawią się naprawdę dobrze. Sami zobaczcie nagrania, które zamieszczam niżej (szczególnie polecam filmik z Il cielo non mi basta, na końcu śpiewają tylko fani, niesamowite). 
CHCIELIBYŚCIE JEJ KONCERT W POLSCE?

1 komentarz:

 1. Trasa Noi2 jest przecudowna! Widać, że Lodo rozwinęła się przez te lata od ostatniej trasy Lodo Live. Piosenki jakie śpiewa są cudowne. Niesamowitym faktem jest to, że śpiewa na żywo a przez to piosenki stają się dla nas bardzo realistyczne i trafiają do nas z niesamowitą siłą. Dzięki trasie możemy posłuchać piosenki Katy Perry w wykonanie Lodovici. Do tego dochodzi nowa piosenka Changed my life która jest przecudowna!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!