16 maj 2017

[Na gorąco] Lodovica zaśpiewa na meczu Juventusu vs Lazio!

LODOVICA ZAŚPIEWA NA MECZU JUVENTUSU VS LAZIO! Prawda jest taka, że takich wiadomości nie otrzymujemy na co dzień, zwłaszcza że Lodovica wcale nie jest związana ze sportem i wcale nie biega po murawie z piłką przy nodze. O czym mowa? Oczywiście o jej gościnnym występie na finałowym meczu ligi włoskiej drużyn: Juventus Turyn i Lazio Rzym. Zdecydowanie nie jest to codzienne wydarzenie, jednakże jesteśmy z niej niesamowicie dumni, że dociera do coraz większej liczby ludności - wcześniej podczas festiwalu w San Remo, natomiast już jutro podczas meczu, który oglądają miliony ludzi z całego świata. Wszystkich chętnych zapraszam do postu, gdzie dowiecie się o której, gdzie, jakie piosenki zaśpiewa Lodovica, a także gdzie możemy oglądać transmisję z tego wydarzenia.Już jutro (tj. 17 maja) odbędzie się finał Pucharu Włoch na Stadionie Olimpijskim w Rzymie. Będzie to ekscytujące starcie między Lazio a Juventusu, gdzie nie tylko zbiorą się fani tych dwóch zespołów, ale także fani Lodoviki Comello. Friulijska piosenkarka wykona włoską wersję hymnu przed rozpoczęciem meczu. Chodzą plotki, że wykona w przerwie również swoje nowe piosenki, m.in 50 shades of colours, jednakże ta plotka nie jest potwierdzona. Start meczu ma miejsce o godzinie 21:00, więc najlepiej jeszcze chwilę przed być przed ekranami telewizorów, bo nie wątpię, że zobaczymy już wtedy Lodovicę. Gdzie możecie oglądać transmisję? Otóż w telewizji będzie to kanał Eleven Sport (który niestety jest płatny i trzeba wykupić dodatkowy pakiet, aby móc mieć do niego dostęp - przynajmniej tak było w moim przypadku, gdzie tata jakiś czas temu musiał ten kanał dokupować) oraz na antenie Polsat Sport. Prawdopodobnie transmisja internetowa będzie prowadzona [tutaj], a transmisja tekstowa [tutaj]. 

BĘDZIECIE OGLĄDAĆ? JA ZDECYDOWANIE TAK, ZWŁASZCZA, ŻE TATA I BRAT SĄ FANAMI LIGI WŁOSKIEJ I SAMEGO JUVENTUSU. TYM RAZEM BĘDZIE TO RODZINNE OGLĄDANIE. 

1 komentarz:

  1. Jestem pozytywnie zaskoczona tą wiadomością. Nie spodziewałam się, że taka osoba jak Lodo będzie śpiewała na stadionie wypełnionym milionami kibiców oraz tych przed telewizorami. To bardzo wielka szansa dla niej. Mam nadzieję, że Lodovica zaśpiewa także swoje piosenki. Już nie mogę się doczekać!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!